Pacientai, kurie rekomenduoja Rytis Daukšys, %

Neuroklinika „Empatija“

Išduota: 2008-11-14, Nr. MPL-11802, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas neurologas

Išduota: 2019-06-26, Nr. MPL-23729, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Neuroklinika „Empatija“
2024-02-02, 12:22 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomeduoju, nebent einame dėl miego sutrikimų, ar kitų patologijų, kurios iš tikrųjų gydytojui yra įdomios. Mano atveju ėjau dėl su siuntimu (kadangi lankiausi Empatijoje ir su siuntimo teko susimokėti 25eur) ir aiškia priežastimi - skauda kryžkaulio sritį ir radiologo išvada po rentgeno buvo tokia: negali atmesti pirminės artrozės požymių, rekomenduoja pasidaryti MRT dėl išsamesnio vaizdo. Šeimos gydytoja iškart parašė siuntimą ir sakė prašyti MRT iš neurologo, kai nueisiu. Laiką taupant, nes tikrai neskubėjo priimti ar pasiskaityti mano aprašymo, taip ir padariau - iškart pasakiau, ko atėjau. Gydytojas apsiputojo, kad niekas taip nedaro, pacientas negali ateit ir pareikšti, ko jis nori. Sakė, kad arba einu pro duris be MRT, nes tikrai neduos, arba gali mane apžiūrėt ir vis tiek neduos MRT. Pasirinkau apžiūrą, jos pabaigoje pasakė, kad eiga vis tiek ta pati - skausmo klinika, operacija, o MRT tik prieš operaciją. Labai smagu, kad yra tokių gydytojų, kur turi vaidint, kad nieko nesupranti ir negali aiškiai paprašyt, ko nori, nes jie įsižeidžia, gal pradeda abejoti savo kompetencijomis:)

2023-11-28, 12:31 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju gydytojo, mano asmenine nuomone, jis skuba, neįsigilina į problemas, turi susidaręs išankstinę nuomonę, nesiklauso.