Pacientai, kurie rekomenduoja Erika Dargytė, %

Išduota: 2011-07-12, Nr. MPL-17211, Galiojanti

Išduota: 2016-07-05, Nr. MPL-21281, Galiojanti

Dargytė Erika dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Dargytė Erika?

2.2

2.3

2018-11-08, 20:21 | 1

Gydytoja buvo visiškai ne nusiteikus manęs priimti. Užsirašiau pas ją, ir laukiu visą mėnesį , kad priimtų... OK, suprantu Vilnius daug žmonių. Atėjau, papasakojau apie savo problemą, ji mane apžiūrėjo. Ir tili, nežinau ką daryti toliau ar sėdėti laukti, ar eiti namo. Klausiu jos - ką toliau man daryti. Atsakė, kad reikalingas rentgenas. Padariau ta rengena. Po rengeno atėjau pas ją, ji man nieko nepasakė kokią mano diagnozė, kažką darė prie kompo, paklausiau jos ar kažką pakomentuos dėl rengeno. Žinot ką ji atsakė?? Kad aš ją pulti pradedu, atsakiau, kad jos tikrai nieks nepuola, ji buvo visa susinervinus. Tai toliau bendravau su seselė, kuri viską paaiškino ką man toliau daryti.
Daktarė visiškai nemoka bendraut su žmonėmis, toks jausmas, kad apie savo problemą žinau daugiau už ją. Siūlyčiau jei dar pasimokyti, gal reikėtų daugiu patirties. Ačiū čia tik mano nuomonė. :)

2018-03-06, 10:10 | 1

Tokia jauna gydytoja, o jau nepatenkinta gyvenimu. Visiškas negatyvas ir nulinė kompetencija. Ko paklausi - to negausi, lyg neakivaizdžiai veja iš kabineto savo atšiauriu bendravimu. Visiškai priešingai elgiasi sesele - bando gelbėti situaciją ir nuoširdžiai domisi paciento sveikata. Tad kyla klausimas: kas iš tiesų čia gydytojas?

2017-03-20, 14:58 | IP: *.*.*.*
2016-11-15, 10:03 | 3

Visiškai neatsakinga, jeigu galima pavadinti ją gydytoja. nieko nežinanti, reikia pačiam pacientui tempti už liežuvio, kad kažką pasakytų. Atėjau tai sėdėjo su telefonais kartu su sesele kabinete ir neskubėjo pakviesti užeiti. niekam nerekomenduočiau. visiškai ne pagal sritį dirba.