Pacientai, kurie rekomenduoja Julija Darginavičiūtė, %

Išduota: 2018-07-05, Nr. MPL-23025, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Darginavičiūtė Julija dirba šioje gydymo įstaigoje

2020-07-24, 21:00 | Registruotas lankytojas 2

Pirma kart lankiausi pas Julija,Is savo patirties tikrai nerecomenduociau butent sita gydytoja, trumpai sakant truksta patirties, profesionalumo , kompetiningumo.kaip zmogus man daktare patiko , bet kaip savo darbo atstove visai ne, gydytoja man diagnazavo tuo ka as siai dienai neturiu, ir ar turejau zino tik Dievas, bet morališkai labai pergyvenau del to, pora men. Po Julijos išvadu, praejus pora men. Nuejau pas kita , daug metu dirbanti dydytoja, ir jokio tokio daliko apie ka sake Julija, neturiu ir 100 % neturejau . Labai liudna kad buna taip, bukit atsargesnes ir netikekit iskart viskuo ka sako daktaras , nepulkit i panika ir t.t p.s. gydytojo -ginekologo parenkimas moteriai yra labai svarbu ir realiai sunku :)

2019-12-05, 18:10 | Registruotas lankytojas 3

Mano galva buvo skirta per mažai laiko priėmimui. Gydytoja pavargus ir neatsakė į rūpimus klausimus, taciau maloni sesele. isvykau su daugiau klausimu. siaip atrodo gera, gal uźtaikiau ant "ne tos dienos".

2019-10-08, 08:11 | Registruotas lankytojas 4

Pasirodė maloni, tačiau konsultacijos metu jautėsi, kad gydytoja nori kuo greičiau pabaigti darbą ir manimi atsikratyti. Tai šiek tiek nuvylė, nors problemą del kurios atvykau išsprendė. V.K.

2019-07-31, 12:34 | Registruotas lankytojas 2

Siaip gydytoja svelni ir maloni, taciau kaip profesionale kiek skystoka, matosi, kad dar truksta ziniu, metosi.