Pacientai, kurie rekomenduoja Julija Darginavičiūtė, %

Išduota: 2018-07-05, Nr. MPL-23025, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Darginavičiūtė Julija dirba šioje gydymo įstaigoje

2020-09-08, 10:07 | Registruotas lankytojas 1

Rūpestinga, švelni gydytoja, kuriai pacientai tikrai rūpi. Labai džiaugiuosi, kad ją atradau. Tai žmogiška ir kompetetinga jaunosios kartos gydytoja, turinti tam pašaukimą. Vizito metu neskubina, visada atidžiai išklauso, nuodugniai patikrina, pateikia reikalingą informaciją bei rekomendacijas. Julijai esu labai dėkinga, nes tik jos dėka pavyko diagnozuoti kamuojančią lėtinę ligą, laiku atlikti operaciją ir išvengti galimų komplikacijų. Šią gydytoją nuoširdžiai rekomenduoju!

2020-07-24, 23:00 | Registruotas lankytojas 2

Pirma kart lankiausi pas Julija,Is savo patirties tikrai nerecomenduociau butent sita gydytoja, trumpai sakant truksta patirties, profesionalumo , kompetiningumo.kaip zmogus man daktare patiko , bet kaip savo darbo atstove visai ne, gydytoja man diagnazavo tuo ka as siai dienai neturiu, ir ar turejau zino tik Dievas, bet morališkai labai pergyvenau del to, pora men. Po Julijos išvadu, praejus pora men. Nuejau pas kita , daug metu dirbanti dydytoja, ir jokio tokio daliko apie ka sake Julija, neturiu ir 100 % neturejau . Labai liudna kad buna taip, bukit atsargesnes ir netikekit iskart viskuo ka sako daktaras , nepulkit i panika ir t.t p.s. gydytojo -ginekologo parenkimas moteriai yra labai svarbu ir realiai sunku :)

2020-03-20, 23:06 | Registruotas lankytojas 1

Maloni, atidi jaunosios kartos gydytoja. Nesijauciau, kad man daro kazkokia malone, kaip daznai buna pas kitus gydytojus.

2020-02-08, 20:06 | Registruotas lankytojas 4

Gydytojai trūksta patirties. Lankiausi naktį skubos tvarka, bet likau nusivylusi. Apžiurėjo, įvertino vaiko buklę, sake viskas gerai, bet asmeniškai man neatrodė užtikrinta tai nuvykau kitur. Nuvykus į kitą ligoninę buvau paguldyta stebėjimui. Ačių dievui viskas gerai baigėsi.

2020-02-01, 16:33 | Registruotas lankytojas 3

Maloniai bendraujanti gydytoja, išklauso ir pakonsultuoja. Neperša rimtų vaistų, jei tai nebūtina.

2019-12-05, 19:10 | Registruotas lankytojas 3

Mano galva buvo skirta per mažai laiko priėmimui. Gydytoja pavargus ir neatsakė į rūpimus klausimus, taciau maloni sesele. isvykau su daugiau klausimu. siaip atrodo gera, gal uźtaikiau ant "ne tos dienos".

2019-10-30, 16:59 | Registruotas lankytojas 3

Patiko .

2019-10-09, 19:45 | Registruotas lankytojas 1

Julija prižiūrėjo mano pirmąjį nėštumą, visada patikrindavo viską nuodugniai, išsamiai atsakydavo į visus rūpimus klausimus. Labai gera daktarė. Tik geriausi atsiliepimai!

2019-10-08, 10:11 | Registruotas lankytojas 4

Pasirodė maloni, tačiau konsultacijos metu jautėsi, kad gydytoja nori kuo greičiau pabaigti darbą ir manimi atsikratyti. Tai šiek tiek nuvylė, nors problemą del kurios atvykau išsprendė. V.K.

2019-08-06, 12:05 | Registruotas lankytojas 1

Visas nėštumo laikotarpis su šia gydytoja buvo puikus! Viskas vyko be įtampos, buvo malonu ateiti, gydytoja dėmesinga. Savo nuomonės "nekišo", bet paaiškino, pasirūpino, džiaugėsi visomis sėkmėmis. Džiaugiuosi atradusi tokią šiaunią gydytojamą!!

2019-07-31, 14:34 | Registruotas lankytojas 2

Siaip gydytoja svelni ir maloni, taciau kaip profesionale kiek skystoka, matosi, kad dar truksta ziniu, metosi.

2019-07-10, 07:52 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni ir švelni gydytoja, kalba paprastai ir aiškiai. Labai rekomenduoju.

2019-07-08, 15:15 | Registruotas lankytojas 1

Tai buvo mano pirmas vizitas pas ginekologą. Manau pasirinkau tinkamą gydytoją. Ji sukūrė jaukią nestresinę aplinką. Atsakė į visus mano klausimus. Kantriai palaukdavo jei susimėtydavau ir svarbią informaciją pakartojo antrą kartą, nes matė, kad iš susijaudinimo pirmą kartą nieko negirdėjau. Labai vertinu tokius gydytojus, kurie ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir moka bendrauti su pacientais. Tikrai rekomenduoju!

2019-07-03, 09:47 | Registruotas lankytojas 1

Aš gerąja to žodžio prasme negaliu atsigauti po šiandienos vizito. Gydytoja Julija Darginavičiūtė profesionali, kompetetinga, neapsakomai švelni, LABAI maloni, išsamiai, kantriai atsakė į visus klausimus, neskubėjo, suteikė visą man reikalingą informaciją. Esu dėkinga ir tikrai rekomenduoju, ši gydytoja man atradimas ♥️

2019-06-30, 06:37 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali ir jauna gydytoja. Vizito metu nesijaučia jokio streso. Atsako į visus kylančius klausimus, suteikia rekomendacijas ir informuoja apie kitus galimus pasirinkimus.
Jaučiasi, jog pacientai rūpi, nes skiria pakankamai laiko vizitams ir visada pasiteirauja kaip jautiesi.
Labai rekomenduoju šia gydytoja, kaip savo srities ekspertę ir rūpestinga gydytoja.