Pacientai, kurie rekomenduoja Julija Darginavičiūtė, %

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19594, Galiojanti

Išduota: 2018-07-05, Nr. MLP-23025, Galiojanti

2019-07-10, 08:52 | 1

Labai maloni ir švelni gydytoja, kalba paprastai ir aiškiai. Labai rekomenduoju.

2019-07-08, 16:15 | 1

Tai buvo mano pirmas vizitas pas ginekologą. Manau pasirinkau tinkamą gydytoją. Ji sukūrė jaukią nestresinę aplinką. Atsakė į visus mano klausimus. Kantriai palaukdavo jei susimėtydavau ir svarbią informaciją pakartojo antrą kartą, nes matė, kad iš susijaudinimo pirmą kartą nieko negirdėjau. Labai vertinu tokius gydytojus, kurie ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir moka bendrauti su pacientais. Tikrai rekomenduoju!

2019-07-03, 10:47 | 1

Aš gerąja to žodžio prasme negaliu atsigauti po šiandienos vizito. Gydytoja Julija Darginavičiūtė profesionali, kompetetinga, neapsakomai švelni, LABAI maloni, išsamiai, kantriai atsakė į visus klausimus, neskubėjo, suteikė visą man reikalingą informaciją. Esu dėkinga ir tikrai rekomenduoju, ši gydytoja man atradimas ♥️

2019-06-30, 07:37 | 1

Profesionali ir jauna gydytoja. Vizito metu nesijaučia jokio streso. Atsako į visus kylančius klausimus, suteikia rekomendacijas ir informuoja apie kitus galimus pasirinkimus.
Jaučiasi, jog pacientai rūpi, nes skiria pakankamai laiko vizitams ir visada pasiteirauja kaip jautiesi.
Labai rekomenduoju šia gydytoja, kaip savo srities ekspertę ir rūpestinga gydytoja.

2019-05-21, 08:36 | 3

Atėjau pas šią gydytoją po to, kai mano ilgametė gydytoja išėjo ir reikėjo rasti kitą nuolatinę. Labai džiaugiuosi savo pasirinkimu. Puiki jauna specialistė, kuri daug išsamiau ir atidžiau viską patikrino ir išaiskino, nei ankstesnė gydytoja. Visada jaučiausi susikausčiusi patikrinimų metu, o su šia gydytoja jokio susikaustymo ir drovumo nejauti ir nebijai klausti, nes atsako profesionaliai.

2019-04-03, 08:39 | 13

Persirašiau Antakalnio poliklinikoje pas šią jauną, gerą gydytoją., Buvau kolkas tik vienoje konsultacijoje, bet įspūdį tikrai paliko gerą. Daugiau tokių jaunų gydytojų! :)

2019-03-21, 11:47 | 1

Maloni gydytoja. Išsamiai atsakė į klausimus, pateikė skirtingus požiūrius. Malonus ir šiltas bendravimas.

2019-01-28, 23:00 | 1

Labai maloni,nuoširdi ir savo darbą išmananti gydytoja.

2018-12-04, 18:58 | 3

Labai gera ir maloni gydytoja, viska papasakojo, israse vaistus, dave rekomendacijas.

2018-11-27, 07:56 | 1

Labai maloni ir prifesionali gydytoja.