Pacientai, kurie rekomenduoja Julija Darginavičiūtė, %

Inovatyvios dietologijos centras

Išduota: 2018-07-05, Nr. MPL-23025, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Inovatyvios dietologijos centras
2019-08-06, 10:05 | Registruotas lankytojas 1

Visas nėštumo laikotarpis su šia gydytoja buvo puikus! Viskas vyko be įtampos, buvo malonu ateiti, gydytoja dėmesinga. Savo nuomonės "nekišo", bet paaiškino, pasirūpino, džiaugėsi visomis sėkmėmis. Džiaugiuosi atradusi tokią šiaunią gydytojamą!!

2019-07-31, 12:34 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-07-10, 05:52 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni ir švelni gydytoja, kalba paprastai ir aiškiai. Labai rekomenduoju.

2019-07-08, 13:15 | Registruotas lankytojas 1

Tai buvo mano pirmas vizitas pas ginekologą. Manau pasirinkau tinkamą gydytoją. Ji sukūrė jaukią nestresinę aplinką. Atsakė į visus mano klausimus. Kantriai palaukdavo jei susimėtydavau ir svarbią informaciją pakartojo antrą kartą, nes matė, kad iš susijaudinimo pirmą kartą nieko negirdėjau. Labai vertinu tokius gydytojus, kurie ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir moka bendrauti su pacientais. Tikrai rekomenduoju!

2019-07-03, 07:47 | Registruotas lankytojas 1

Aš gerąja to žodžio prasme negaliu atsigauti po šiandienos vizito. Gydytoja Julija Darginavičiūtė profesionali, kompetetinga, neapsakomai švelni, LABAI maloni, išsamiai, kantriai atsakė į visus klausimus, neskubėjo, suteikė visą man reikalingą informaciją. Esu dėkinga ir tikrai rekomenduoju, ši gydytoja man atradimas ♥️

2019-06-30, 04:37 | Registruotas lankytojas 3

Profesionali ir jauna gydytoja. Vizito metu nesijaučia jokio streso. Atsako į visus kylančius klausimus, suteikia rekomendacijas ir informuoja apie kitus galimus pasirinkimus.
Jaučiasi, jog pacientai rūpi, nes skiria pakankamai laiko vizitams ir visada pasiteirauja kaip jautiesi.
Labai rekomenduoju šia gydytoja, kaip savo srities ekspertę ir rūpestinga gydytoja.

2019-05-21, 05:36 | Registruotas lankytojas 6

Atėjau pas šią gydytoją po to, kai mano ilgametė gydytoja išėjo ir reikėjo rasti kitą nuolatinę. Labai džiaugiuosi savo pasirinkimu. Puiki jauna specialistė, kuri daug išsamiau ir atidžiau viską patikrino ir išaiskino, nei ankstesnė gydytoja. Visada jaučiausi susikausčiusi patikrinimų metu, o su šia gydytoja jokio susikaustymo ir drovumo nejauti ir nebijai klausti, nes atsako profesionaliai.

2019-04-03, 05:39 | Registruotas lankytojas 34

Persirašiau Antakalnio poliklinikoje pas šią jauną, gerą gydytoją., Buvau kolkas tik vienoje konsultacijoje, bet įspūdį tikrai paliko gerą. Daugiau tokių jaunų gydytojų! :)

2019-03-21, 09:47 | Registruotas lankytojas 1

Maloni gydytoja. Išsamiai atsakė į klausimus, pateikė skirtingus požiūrius. Malonus ir šiltas bendravimas.

2019-01-28, 21:00 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni,nuoširdi ir savo darbą išmananti gydytoja.

2018-12-04, 16:58 | Registruotas lankytojas 3

Labai gera ir maloni gydytoja, viska papasakojo, israse vaistus, dave rekomendacijas.

2018-11-27, 05:56 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni ir prifesionali gydytoja.