Pacientai, kurie rekomenduoja Donatas Danys, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2015-06-23, Nr. MPL-20023, Galiojanti

Išduota: 2010-07-20, Nr. MPL-16275, Panaikinta

2019-06-11, 15:45 | 3

Esu labai patenkinta atlikta operacija.Mamai buvo žranyne piktybinis navikas.Gyditojas taip viską gerai sutvarkė, kad ir tuštinasi kuo puikiausiai ir vėžio nebeliko.Net nebereikėjo taikyti chemoterapijos, nes gyditojas atliko nepriekaištingą operaciją.Neveltui jis vyksta i stažuotes ! AČIŪ už puikų darbą ir už tai , kad jį pasirinkote ir gelbėjat žmonių gyvybes ar gerinat jų kokybę! PUIKUS GYDITOJAS ❤

2019-02-26, 13:24 | 4

Puikus chirurgas! Atidžiai pakonsultavo ir apžiūrėjo, išsamiai paaiškino kokia operacija bus atlikta, po operacijos rūpinosi mano būkle. Tai gydytojas, kuris puikiai išmano savo darbą, stažuojasi užsienyje, domisi gydymo naujovėmis. Rekomenduoju visiems!

2018-10-06, 11:12 | 5

Labai atidus, kruopštus ir atsakingas chirurgas, įdėmiai išklauso ir atsako į visus klausimus, detaliai viską išaiškina. Nepasipūtes, neskubantis, turintis puikų humoro jausmą, nuoširdus žmogus. Šiam gydytojui patinka jo darbas ir jis stengiasi paciento labui. Ačiū už operaciją, už Jūsų rūpestingumą! Rekomenduoju 100%, kreipkitės tik į jį, nes jis tikras savo srities specialistas. Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos! Didelės Jūms sėkmės!
J.R

2018-01-21, 10:35 | 2

Puikus, kompetetingas chirurgas. Likau patenkinta atlikta operacija. Kuo daugiau tokių gydytojų. Rekomenduoju.

2017-09-09, 00:21 | IP: 188.69.208.15

Dėmesingas,tiksliai nustatė diagnozę.
Puikus,nuoširdus gydytojas.

2017-03-01, 17:06 | IP: 90.141.80.61

Nuostabus gydytojas.

2017-01-05, 22:02 | IP: 95.173.38.206

Tai nuostabus gydytojas, profesionalas, kompetentingas, be galo išklausantis (o kaip tai svarbu ligoniui!) Ačiū, mielas daktare, Jums stiprybės ir kantrybėsa tokiame sunkiame darbe. Mane operavote kartu su doc. Poškumi. Žinoma, dai dalinis gydymas, toliau manęs dar laukia daug daug gydymo procedūrų. Bet man jau gyvenimas pašviesėjo ir aš tikiu, kad pasveiksiu dėka Jūsų proto, Jūsų stebuklingų rankų. O, kad kuo daugiau tokių medikų Lietuvoje būtų.

2017-01-01, 20:52 | IP: 193.219.87.233

Geriausias chirurgas kokio būčiau galėjusi tikėtis. Profesionalus, rūpestingas, kantrus, atsargus, mandagus, o svarbiausia - patikimas. Operacijos rezultatai kol kas nenuvylė. Išties dėkinga