Pacientai, kurie rekomenduoja Karolis Daktaras, %

„Clinicus Klaipėda“

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2019-06-28, Nr. MPL-23798, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Daktaras Karolis dirba šioje gydymo įstaigoje

„Clinicus Klaipėda“
2024-02-17, 15:15 | Registruotas lankytojas 4

Man labai pasisekė su šiuo chirurgu, gražus, protingas, kultūringas, iškart keliantis pagarbą ir pasitikėjimą. Tiksliai diagnozavo ligą, kurie prieš tai negalėjo diagnozuoti keletą daktarų. Operacija taip pat padarė puikiai ir gerai viską paaiškino ir prieš ir po operacijos, gulėjau su išvarža, po operacijos nuskausminamųjų man nereikėjo, po trejų porų buvau kaip naujas.) Kartais ieškome trūkumus Lietuvoje, bet kai pamatysi, kaip dirba tokie, manau, pati svarbiausi žmonės, taip pat, kaip ir visas abdominalinės chirurgijos kolektyvas, tai supranti, kad gyvenome labai - labai gerai, nes teisingai įvertinti galima tik atsidūręs tokioje situacijoje.

2024-01-30, 12:24 | Registruotas lankytojas 1

Super gydytojas, gulint ligoninėje per dieną ateidavo 3-4 kartus pasiteirauti dėl mano sveikatos bei pakonsultuoti apie tyrimų atsakymus ar tolimesnį gydymą. Grįžus namo, iškilus klausimams buvo pasiekiamas tiek darbo dienomis tiek savaitgaliais. Bendrauja labai maloniai ir išsamiai viska papasakoja, nuramina kylant abejonėms. Operaciją taip pat atliko gerai, jokių komplikacijų nebuvo. 100% rekomenduoju!

2023-12-28, 17:15 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, atliko hemarojaus operaciją su lazeriu, viskas praėjo sklandžiai, gyjimas lengvas.Labai žmogiškas ir aiškiai paaiškina, net po operacijos atsiliepė telefonu ir pakonsultavo.

2023-12-25, 16:22 | Registruotas lankytojas 1

Man atliko hemorojaus operacija lazeriu, daktarelis nuo Dievo! Skausmo beveik nejaučiau!

2023-09-14, 11:23 | Registruotas lankytojas 5

Man labai patiko sis gydytojas . Kiek lankiausi pas kitų siūlė visokias nesąmones, viską kas net nesusiję ką reikėtų daryti, per aplinkui. Šis gydytojas iš kart pasiūlė sprendimą. Aciu Dievui už jo atradimą ir ačiū Gyd. Karoliui.

2023-09-12, 10:23 | Registruotas lankytojas 7

Atliko operaciją, po kurios sakė, kad viskas pavyko puikiai, tačiau būklė greit pablogėjo, pakilo temperatūra, buvo sunku kvėpuoti. Gydytojas greit išėjo atostogų ir daugiau nebesirodė po to pasakymo, kad viskas puiku. Mane perėmė kiti gydytojai, kurie sakė, kad nieko nežino kaip kas vyko operacijos eigoje. Nerekomenduoju nei šio gydytojo, nei Jūrininkų ligoninės.

2023-08-21, 13:54 | Registruotas lankytojas 2

Labai nuostabus savo srities specialistas,begalo malonus viską maloniai ir išsamiai išaiškina.Problema iškart diagnozavo ir greitai ja išoperavo nereikėjo ilgai laukti.Po operacijos atsakė į visus rūpimus klausimus labai džiaugiuos kad dar yra tokiu rūpestingu,maloniu gyditoju.Linkiu jums didžiausios sėkmės!

2022-10-26, 11:46 | Registruotas lankytojas 3

Esu labai laimingas, kad sutikau tokį nuoširdų ir profesionalų gydytoją, kaip Karolis. Gydytojas nuo pat pirmo vizito tiksliai diagnozavo problemą, išsamiai viską paaiškino, o operaciją atliko sklandžiai. Po operacijos minėjo, kad gali žaizda silpnai pakraujuoti ir pan. tačiau taip tiksliai ir gražiai viską sutvarkė, kad realiai visiškai nesimato jokio rando, niekas nekraujavo ir tik labai minimaliai paskaudėjo. Praktiškai visiškai atgavau darbingumą per savaitę. Gydytojo nurodytas gydymo planas ir išrašyti vaistai buvo labai tiksliai paskirti ir 100 % suveikė. Ligoninėje gydytojas buvo labai rūpestingas, malonus. Taigi nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojui ir stipriai rekomenduoti kaip nuostabų specialistą. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe, gydytojau.

2021-05-31, 18:43 | Registruotas lankytojas 36

Labai malonus, mandagus gydytojas, išmano savo darbą, pakomentavo visus galimus gydymo/ ištyrimo variantus, tikrai rekomenduoju.

2020-02-02, 17:34 | Registruotas lankytojas 1

Puikus rūpestingas gydytojas, atidus savo darbui. Maloniai bendrauja ir stengiasi išaiškinti kuo detaliau situaciją ir gydymo planą, bei pooperacinę priežūrą.