Pacientai, kurie rekomenduoja Skirmantė Dailydkaitė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2007-07-30, Nr. MPL-09728, Galiojanti

Dailydkaitė Skirmantė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Dailydkaitė Skirmantė?

2019-09-21, 15:07 | 2

Labai nuoširdi, maloni, visada besišypsanti, optimistiška, kiekvienam suranda gerą žodį, pagiria, nearogantiska, nors iš turtuolių šeimos. Paprasta tiek su ligoniais, tiek su personalu, todėl sesutės ją giria ir didžiuojasi. Deja, ši puiki gydytoja, kaip ir kiti medikai, yra priversta laikytis absurdiškų nūdienos reikalavimų :gali laikyti ligonį savo skyriuje tik savaitę, todėl išrašė mane net pusiau nepagydytą - šlubuojantį, koks buvau ir prieš gydymą. Bet tai ne jos kaltė, o Sveikatos apsaugos ministerijos,nustaciusios tokį lovadienių limitą. Reziume : nuostabi gydytoja, rekomenduoju kiekvienam. Ir duok, Dieve, kad ji neisvaziuotu iš Lietuvos.

2019-03-06, 15:51 | 1

Nuostabi Gydytoja, puikiai išmananti savo darbą. Tiksliai degnozavo ligą, padėjo pasveikti. Ačiū Jums labai.

2019-01-13, 15:23 | 1

Labai nuoširdi, profesionali gydytoja. Per mano gydymosi laiką nuolat lankė, domėjosi savijauta, išklausydavo. Esu labai dėkinga gydytojai ir visam personalui už gerumą, nuoširdumą, atjautą. Irena Balsevič.

2018-11-09, 07:37 | 8

Nuostabi gydytoja. Per visa savo ilga gyvenima nebuvau sutikusi geresnės specialistes ir tokio nuoširdaus žmogaus. Nesvarbu ar senas ar jaunas, gydytoja stengiasi išsiaiškinti problema ir ja išgydyti. Ačiū, gydytoja, kad pastatėte mane ant koju.
Irena P.