Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Artiom Charkavliuk, %

Licencijos

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2015-07-10, Nr. MPL-20384, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

75.2% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

76.3% Complete
3.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

70.7% Complete
3.5

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

80.4% Complete
4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

75.3% Complete
3.8

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

52.5% Complete
2.6

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

89.2% Complete
4.5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2018-12-03, 15:32 | Registruotas lankytojas 9

Perskaičius atsiliepimus džiaugiausi gavusi šį gydytoją ir maniau gausianti geriausią gydymą. Tačiau vos po trijų konsultacijų man tiesiogine to prasme teko bėgti nuo šio žmogaus. Sunku patikėti, kad gydytojas gydantis žmones su psichiniais sutrikimais gali sau šitaip elgtis. Nežinau, galbūt jam buvo bloga ar sunki diena, tačiau dirbant tokį atsakingą darbą negalima sau leisti išsilieti ant pacientų. Mano manymu, gydytojas yra beprotiškai arogantiškas, apsimeta visą žinantis ir neklystantis. Aš visus kartus klausiausi jo įžvalgų ir pamokymų, kurie net nebuvo aktualūs, tačiau jis manęs klausyti nesugebėjo — daugiausiai ištverdavo 30 sekundžių. Bendravo nepagarbiai, nuolat pertraukinėjo, vertė jaustis nelygiaverčia jam. Jam nerūpėjo mano norai, baimės, net išsami ligos istorija, kitos ligos (sakiau, kad man hipotirozė, jam buvo visvien, patikrinti kraujo net neplanavo) ir dabartinė būsena. Jis pašaipiai atsakinėjo ir specialiai baugino, kad išėjus iš čia jokio geresnio gydymo negausiu, nes jis žino visas Kauno ir Kauno apskrities klinikas, ir anot jo, man geriau jau niekaip nebus. Nesuprantu kaip psichiatras gali šitaip negatyviai nuteikinėti depresiją sergantijį asmenį, protu nesuvokiamas yra jo pasipūtimas! Esu bendravusi su daugybę psichiatrų, bet mano nuomone, šis buvo pats neprofesionaliausias. Pasakius, kad man buvo pagerėję ligoninėje, jis šaipėsi, "tai kodėl, jei pagerėjo tu ir vėl psichiatrijos skyriuje
?“ sakiau, kad pati norėčiau žinoti pablogėjimo priežastis, bet jis tiesiogine to žodžio prasme iš manęs tyčiojosi, provokavo ir norėjo įbauginti, esą be jo man niekas pagalbos daugiau nesuteiks. Esu pasibaisėjusi ir niekam nerekomenduočiau susidurti tu šiuo gydytoju.

2018-12-03, 15:23 | Registruotas lankytojas 4

Arogantiškas, neleidžia išsipasakoti, pertraukineja, nemoka išklausyti. Nemačiau pas jį noro man padėti gydytis, 0/10

2018-11-19, 12:28 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai džiaugiuosi, kad pas šį gydytoją pateko man labai artimas žmogus. Įspūdį padarė ir profesionalus darbas, ir profesionalus bei nuoširdus bendravimas - gydytojas kantriai ir išsamiai atsakė į visus klausimus, viską stengėsi paaiškinti, todėl didžiulė baimė bei nerimas, kurį išgyvenom su šeima, tikrai sumažėjo. Rekomenduočiau šį gydytoją kiekvienam. Ir galiu tik pritarti nuomonei, kad gydytojas dar nesugadintas sistemos. Linkime kuo geriausios sėkmės tolimesniame kelyje.

2018-09-03, 21:01 | Registruotas lankytojas 1

Man teko su šiuo gydytoju susitikti, ieškant pagalbos savo vyrui. Gydytojas jaunas, bet išmanantis savo darbą. Atidžiai išklauso nusiskundimus, kantriai pateikia išsamius atsakymus net ir kliedesių apimtam žmogui. Gylinasi į žmogaus ligos istoriją. Konkrečiai aš pati gavau visus atsakymus į savo užduotus klausimus apie vyro ligos eigą, sveikimo galimybes ir galimas ligos pasekmes. Kadangi esu sutikusi ne vieną psichiatrą per vyro ligos istoriją, galėčiau teigti, kad tai gydytojas nesugadintas "sistemos". Tikiuosi, kad jis netaps "sistemos " auka ir toliau nuoširdžiai, protingai ir su atsidavimu gydys savo pacientus.

2018-06-13, 19:42 | Registruotas lankytojas 1

lankiausi del savo mamos problemų, bet paliko įspūdį neišdildomą kaip auksto lygio gydytojas ir nuoširdus žmogus, jei kada tureciau poreiki lankytis pas psichiatrą tai visa Lietuva isnarsyciau jo ieškodama. Duok Dieve kad visi toki butu zmones dirbantys mediko darbą