Pacientai, kurie rekomenduoja Danguolė Vildaitė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02912, Galiojanti

2019-03-12, 13:55 | 3

Puiki gydytoja! Jaunam žmogui kuomet dar yra nedrąsu lankytis pas ginekologą, siulyčiau pas ją ir tik pas ją. Nesijauti pas ją nemaloniai ar nepatogiai. Jei reikėtų lankytis dar kartą tai tik pas Ją!

2017-12-24, 19:34 | 1

Tikrai puiki gydytoja. Savo srtities profesionalė.

2017-11-20, 14:22 | IP: 83.178.87.98

Nuostabi gydytoja, negalejau pastoti 4 metus del 3 stadijos endometriozes, si gydytoja padare stebukla, labai profesionaliai atliko laparaskopija viska pasalindama, tad po operacijos pastojau, nors po atliktos laparaskopijos santariskese - nepavyko, si gydytoja tikra savo srities profesionale daranti stebuklus, visiems rekomenduoju!

2017-09-05, 15:38 | 4

Gydytoja šiuo metu dirba Kardiolitoje. Dėjau viltis, jog ji padės man susidoroti su jau n-metų problemomis ir neatsakytais klausimais - už 130 eurų? - padėjo ar nepadėjo, tiek pat, kaip ir visi kiti gydytojai. Na, įtariu, jog jokios alternatyvios pagalbos tiktėtis iš nieko ir negaliu, tad turbūt gavau geriausią gydymą, kokio galėjau tikėtis. Nors iš kitos pusės, man pasirodė, kad mano diagnozė, gydymas, ir vis kita buvo truputį paskubomis išrašyta.

Kas mane LABAI nustestebino, tai šiaip požiūris į visus mano moteriškus organus 21-ajame amžiuje; mane, kaip jauną moterį, žiauriai dirgina sovietinis konservatyvumas sekso klausimais ir ligota nuomonė apie moters 'reprodukcinių organų' funcijas. Kažkaip tikėjusi, kad jos klienčių tarpe bus nė vien 'patelės' ir namų šeimininkės, bet ir labiau savimi pasitikinčios ir savo lytinio gyvenimo kokybe susirūpinusios moterys..

2017-07-14, 18:53 | IP: 193.219.89.254

Nors senokai lankiausi (prieš 5-6 metus), liko patys geriausi, šilčiausi prisiminimai. Gydytoja iš tikrųjų yra labai dėmesinga, ramiai paaiškina problemą bei pasiūlo sprendimo būdus. Likau labai patenkinta. Ačiū!

2017-04-22, 16:12 | IP: 78.56.61.106

Rekomenduoju.

2016-10-06, 22:33 | 3

Puiki, profesionali gydytoja, žino savo darbą, gerai dirba ir be galo nuoširdi. Tikrai rekomenduoju ;)

2016-10-04, 13:32 | IP: 188.69.197.170

Gydytoja profesionali, atidi, stengiasi išsiaiškinti viską, kad galėtų tiksliai nustatyti diagnozę. Pasitikiu šia gydytoja, o tai svarbu.

2016-09-14, 15:54 | 1

Tai tikrai gydytoja "iš pašaukimo". Profesionalumas, dalykiškumas, dėmesingumas ir malonus paprastas bendravimas suteikia ramybę ir pasitikėjimą tiek prieš operaciją, tiek po operacijos. Nuoširdžiausia padėka šiai nuostabiai, ne tik auksinių rankų, bet ir auksinės širdies daktarei. Sėkmės sunkiame, bet labai prasmingame darbe!

2016-08-23, 17:38 | IP: 5.20.164.12

Buvo daryta laparaskopija. Aciu labai gydytojai.