Pacientai, kurie rekomenduoja Danguolė Vildaitė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02912, Galiojanti

2017-09-05, 15:38 | 4

Gydytoja šiuo metu dirba Kardiolitoje. Dėjau viltis, jog ji padės man susidoroti su jau n-metų problemomis ir neatsakytais klausimais - už 130 eurų? - padėjo ar nepadėjo, tiek pat, kaip ir visi kiti gydytojai. Na, įtariu, jog jokios alternatyvios pagalbos tiktėtis iš nieko ir negaliu, tad turbūt gavau geriausią gydymą, kokio galėjau tikėtis. Nors iš kitos pusės, man pasirodė, kad mano diagnozė, gydymas, ir vis kita buvo truputį paskubomis išrašyta.

Kas mane LABAI nustestebino, tai šiaip požiūris į visus mano moteriškus organus 21-ajame amžiuje; mane, kaip jauną moterį, žiauriai dirgina sovietinis konservatyvumas sekso klausimais ir ligota nuomonė apie moters 'reprodukcinių organų' funcijas. Kažkaip tikėjusi, kad jos klienčių tarpe bus nė vien 'patelės' ir namų šeimininkės, bet ir labiau savimi pasitikinčios ir savo lytinio gyvenimo kokybe susirūpinusios moterys..

2013-10-21, 16:41 | IP: *.*.*.*

Esate Danguolė Vildaitė?