Pacientai, kurie rekomenduoja Rima Burdienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-06-17, Nr. MPL-15121, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-07-27, 17:12 | Registruotas lankytojas 4

Niekam nerekomenduoju lankytis pas ją. Kreipiausi dėl karpų šalinimo, pasiūlė išgerti vitamino c imunitetui pagerinti. Kai pasakiau, kad jau geriu papildus, buvo pareikšta, kad, galbūt, ne tuos geriu. Norėjau šalinti lazeriu, slaugytoja pasiteiravo, ar nenorėciau šalinti šaltu azotu, 'jeigu gydytoja sutiks'. Pasakiau, kad ir azotu tiktų,bet 'gydytoja' nesutiko, matyt, nes pareiškė, kad 'jau ne, pacientė apsisrendė dėl lazerio, tai tegul šalina lazeriu, arba privaciai eina'. Aš tik vieno nesuprantu. Kaip cia, tipo galima atsisakyti, nieko nepaaiskinus?
Ateini su žiniomis iš interneto - blogai, 'neprisiskaitinėkit nesąmonių'. Ateini be žinių - nicnieko nepaaiškina, bet bendrauja taip atmestinai, kad kaip buciau pas ją sekmadienio popietę į namus atėjus. O paskui dejuoja, kad atlyginimai maži. Ir juokinga, ir liūdna:))

2020-12-08, 11:48 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni, rūpestinga gydytoja. Matosi, kad turi daug patirtis - tikra savo srities specialistė. Kilus įtarimams dėl ligos, laiku nusiuntė tolimesniems tyrimams. Į žmogų žvelgia giliau, kaip į visumą, ne tik iš savo specialybės pusės. Labiausiai patiko gydytojos supratingumas, taktiškumas.

2020-09-29, 20:25 | Registruotas lankytojas 7

Gydytoja suteikė visą reikalingą pagalbą. Apžiūrėjo mano dukrytę ir išsamiai paaiškino, kas mane domina, bei atsakė į visus rūpimus klausimus. Apžiūra likau patenkinta.

2018-05-10, 17:02 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-10-11, 10:34 | Registruotas lankytojas 1

Maloni gydytoja, išsamiai atsakė į klausimus