Pacientai, kurie rekomenduoja Danutė Lištvanienė, %

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00996, Galiojanti

2020-08-05, 08:02 | 3

Galbūt gydytoja ir profesionali. Man skyrė pakankamai laiko, nuodugniai apžiūrėjo. Į klausimus atsakė. Visgi dėl bendravimo kultūros nerekomenduočiau jos niekam kitam. Ji drąsiai replikavo apie tai, kas visiškai ne jos reikalas ir žemino taip, kad, jei gydytojus galėtų vertinti etikos komisija, ji gautų minusinį balą.
Dėl tam tikrų priežasčių, nesusijusių su valgymo pertekliu, aš turiu viršsvorį, ir pirmą ir gal paskutinį kartą mane apžiūrinčiai gydytojai neturėtų tai rūpėti. Bet.. jai juk rūpi. Ir rūpi taip, kad būtinai reikia pareplikuoti, pavyzdžiui, kad aš turiu paprašyti vyro man nupirkti svarstykles. Sakau, mes turim jas. Ji: tai sverkis. Sakau: kas rytą sveriuosi. O ji toliau savo varė..... Dejavo, kad per mano lašinius negali matyti vaiko, nors, vaikučiui pakeitus pozą, ji kuo puikiausiai viską apžiūrėjo ir labai gerai viską matė.
Kai viskas baigėsi, pajutau, kad nuo įtampos nutirpo sugniaužta ranka ir ėmiau ją gniaužydama mankštinti. Ji tai pamačiusi, nors nė vieno žodžio nesakiau, iš karto pradėjo vėl replikuoti, kad jai tai labiau ranką skauda, nes va, taip sunkiai mane reikėjo apžiūrinėti (suprask, per lašinius - tą nuolat kartojo visos apžiūros metu, kaip jai sunku per mano tokį didžiulį pilvą, antsvorį).
Nors tuo metu man jos replikos buvo "dzin", visgi pas ją sugrįžti nebenoriu ir niekam nerekomenduoju, ypač jautresnėm, nes su savo netaktiškom ir bekultūrėm replikom su nėštukėmis jai apskritai turėtų būti draudžiama dirbti.

2020-08-04, 14:21 | 1

Labas rytas. Turėjau vizitą pas 3 lygio ginekologė Danute Listvaniene Santariškių Klinikose. Kažkokia įdomi , šlykšti, teisybė rašo apie ja.
Žodžiu viskas kaip ir tvarkoje, leido rinktis kur noriu gimdyti BET pasakė kad per trumpas šlauniskalnis?! Gal kuriai buvo panašiai?
Nėštumo dydis 35+5
Svoris 2872 g
Fizinis išsivystimas atitinka 36+2
Galūnės patalogija FL <5 procentiles, atitinka 32 savaitėmis +2dienos..
Prieš 2 savaites dariausi 3D pas d. Domža. Jis nieko apie tai nesakė kaip ir mano gine.

Papildymas : šiandien nuėjus pas savo gine, ji sakė kad jos skaičiai panašus su Domža, o Danutė ryškiai atsilikusi yra. ????
Pagal g. Domža 34sav+5 d buvo.
Pagal mano gines šiandien 35sav. ????

2020-02-28, 09:23 | 2

Manau, gydytojai trūksta bendravimo su pacientais įgūdžių nepereinant į asmeniškumu. Gydytoja jokiu būdu neturi teisės aiškinti pacientams, kad prieš vestuves privaloma daryti vyrui spermogramas ir tik tuomet tuoktis. T.p. patarė neskaityti forumų ir interneto, nes tuomet gali susidaryti klaidinga nuomonė, kad vaisius turi dauno sindromo požymių. O pats vaiko svoris per mažas. Tačiau pati oficialiai to sistemoje nepažymėjo.
Kalba sudėtingais terminais, to paties klausiau po kelis kartus, nes nesupratau. Tokiu būdu suerzinau gydytoją.
Likus kelioms savaitėms iki gimdymo tikrino vaisių.
Apsilankymas įnešė daug panikos ir neaiškumo. Teko lankytis pas kitą specialistą, kad atmestų gydytojos klaidingas ir subjektyvias prielaidas.
Tačiau vizitas padėjo apsispręsti, kad gimdymas bus ne Santaruose kaip kad planuota.

2020-02-20, 15:45 | 1

Lankiausi dėl neštumo metu nustatyto GD. Kaip savo srities specialistė tikriausiai nebloga,tačiau bendravimo su žmonėmis prasme - baisu!O ypač turint omenyje,kad bendrauja su nėščiomis moterimis.Įėjus man,net nesivargino pakelti galvos ir pasisveikinti.Rezidentė matavo ir apžiūrinėjo,jei kas nesigaudavo jai,gydytoja paėmus iš jos rankų apžiūrinėjo pati.Grubiai.Kalbėjo man nesuprantamais terminais.Vizitui įpusėjus nužiūrinėjo mane su panieka.Klausė kiek sveriu,kiek svėriau prieš nėštuma.Klausė Kodėl aš tiek valgau ir Ką?Visada su pašaipa.Vadino nutukusia.Pabrėžė,jog vaikas KOL KAS nenutukęs.Apžiūros metu pasakė pasisukt šonu,aišku nepamiršo paminėt,jog bent taip gal pasportuosiu.Po apžiūros padavė popieriaus nusivalyti pilvui ir iš kart pasakė,gi tau čia tiek neužteks ir įgrūdo dar didžiausią pluoštą,lyg karvę kokią nuvalyt reiktų...Nieko neaiškino,į klausimus neatsakinėjo arba atsakydavo trumpai ir nenoriai.Išėjau pažeminta,verkdama pasikūkčiojant.Pagimdžiau sveiką nenutukusį vaiką sėkmingai be komplikacijų pati.Nerekomenduoju niekam pas ja pakliūti.Visa laimė,kad gimdymų nepriima.Nuo jos kuo toliau reikia bėgti.

2020-02-19, 23:43 | 3

Tikėjausi daug, tačiau apsilankymu likau nusivylusi. Visiems būna blogų dienų, suprantama, bet toks jausmas, kad pacientės skirstomos. Numatytas dar vienas echozkopas, gal kitą kartą bus geriau.

2020-02-08, 22:01 | 2

Puiki gydytoja! Esu labai dėkinga, kad atsakingai, dėmesingai ir rūpestingai prižiūrėjo viso nėštumo metu.

2019-10-29, 18:01 | 1

Na ejau pas sia daktare ramia sirdim paskaicius atsiliepimu, bet deje vos neapsiverkiau isejus. Gal kad as tik del nesciuju diabeto siusta ir nesu jos kliente, gal kad ne privaciai ejau, kur ji gautu geresnius pinigus, o su siuntimu nemokamai. Viska fiksavo rezidente, daktare tik nagus krapstinejosi salia manes, nuzvelgus tik paklause koks mano svoris (esu maza ir priaugau nemazai, nors jau ir 36 nestumo savaite buvo). Nieko visiskai neaiskino ka ten mato ir matuoja, tik po visko paklause tai viskas jums aisku, ane? Atsakiau, kad jei teisingai supratau, tai viskas yra gerai? Jos atsakymas su pasiepimu buvo, kad tie kam gerai cia neateina. O seip vaikas nenutukes, viskas pagal normas ir galiu laukti naturaliai ateinancio gimdymo. Zodziu jauciausi isejusi labai prastai ir labai dziaugiuosi, kad ji nebepriima gimdymu, bijociau pas tokia abejinga ir pasiepiancia daktare papulti.

2019-10-21, 18:27 | 1

Tiesą sakant, nežinau, kodėl apie šią gydytytoją tik geri atsiliepimai. Galbūt aš patekau pas ją, kai gydytoja "neturėjo nuotaikos". Nei į vieną klausimą padoriai nebuvo atsakyta, o visad metama frazė man atgal "o ką aš sakiau?" Tikrai nežinau ką gydytoja sakė, nes man apžiūros metu niekas nebuvo aiškinama, kas matuojama ar vertinama, tik "koduotėmis" daktarė šnekėjo su sesele. Turėjau suprasti iš jų ir aš ką nors?.. Kiekvieną kartą uždavus man svarbų klausimą, gydytoja "priversdavo" jaustis nepatogiai savo lediniu veidu pažiūrėdama su panieka.. Atrodo, kad esu medikė ar laukiuosi 15tą kartą ir turiu viską suprasti pati.. arba vėl išgirsti "o ką aš sakiau?". Laukiuosi pirmą kartą ir dvynukų, tad natūralu, kad klausimų turiu gerokai net daugiau, nei daktarei pateikčiau. Net paklausus, kodėl man kartais labai skauda šoną, gal ką ne taip darau, sulaukiau keistos gydytojos išraiškos ir gavau atsakymą "ką galiu pasakyt - patvirtinti, kad jūs nėščia". Į mano klausimus aiškiau ir sklandžiau atsakinėja pirmo lygmens prižiūrinti akušerė, tad nesitikėjau, kad po apsilankymo pas "aukščiausio lygmens" gydytoją liksiu tokia nusiminus ir pasimetus, kad norėsis ne džiaugtis paskutinėmis savo nėštumo savaitėmis, o rašyti neigiamą atsiliepimą. Tikiuosi daugiau nepapulti pas šią gydytoją...

2019-10-06, 18:27 | 7

Lankausi pas sia nuostabia gydytoja , tikrai labai viska gerai papasakoja , paaiskina, parodo. Paskyria tyrimus. Labai siltai bendraujanti su nestukem, ypac kai jom sunkus laikas , si gydytoja palaiko
Ir nuramina , esu labai dekinga jai ir dar noriu pasakyti dideli Aciu jai uz viska. Tai labai atsakingas darbas ir visiem
Rekomnduoju .

2019-03-26, 17:51 | 4

Nuostabi gydytoja, buvau pas ją pirmą kartą, dėl savo GD, šalia buvo rezidentas, labai patiko kaip ji su juo bendravo, likau sužavėta, jos kantrybę ne tik su manim, bet ir mokiniu, apžiūrėjo vaiką, viską išmatavo, man viską paaiškino. Tikrai rekomenduoju, žino, kaip dirbti su nėštukėm. Labai švelni, su humoru jaumu. Tikrai nuoširdi gydytoja. ❤️

2018-12-04, 08:24 | 2

Nuostabi, profesionali gydytoja, itin rūpestingai prižiūrėjusi patologinį nėštumą!

2018-07-04, 15:38 | 1

Labai maloni, savo darbo sriti ismano puikiai.

2018-04-28, 23:21 | 5

Atėjau pas gydytoja su problema. Visą nėštumą lankiausi. Gydytoja labai aiškiai ir išsamiai paaiškino mano problemos esmę, rizikas ir ko galima tikėtis. Patiko aiškumas, profesionalumas, nuoseklumas ir gydytojos optimizmas. Ačiū, kad rūpinosi manini ir mano mažyliu.

2017-12-01, 16:34 | 2

Gydytoja mylinti savo darbà, viskà nuodugniai apžiūrėjo, paaiškino, parodė vaikučio augimo rodiklius ir diagramas, kad būtù galima palyginti su normom. mano gydytojaa siuntė mane dėl mažesniù vaisiaus vandenù pas jà, tai matavo kelis kartus, žiūrinėjo visus kraštelius, ar visur yra vandens. Puiki gydytoja.

2017-11-30, 13:39 | 2

Puiki gydytoja! Mandagi, šilta, išsamiai viską paaiškina, rūpestinga. Ne tik apžiūrėjo iš medicininės pusės, bet ir pakvietė vyrą pasigrožėti leliuku, 3D įjungė, ir pasiūlė nusifotografuoti mažyli. Paliko puikų įspūdį. :)