Pacientai, kurie rekomenduoja Danutė Lištvanienė, %

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00996, Galiojanti

2019-03-26, 17:51 | 4

Nuostabi gydytoja, buvau pas ją pirmą kartą, dėl savo GD, šalia buvo rezidentas, labai patiko kaip ji su juo bendravo, likau sužavėta, jos kantrybę ne tik su manim, bet ir mokiniu, apžiūrėjo vaiką, viską išmatavo, man viską paaiškino. Tikrai rekomenduoju, žino, kaip dirbti su nėštukėm. Labai švelni, su humoru jaumu. Tikrai nuoširdi gydytoja. ❤️

2018-12-04, 08:24 | 2

Nuostabi, profesionali gydytoja, itin rūpestingai prižiūrėjusi patologinį nėštumą!

2018-07-04, 15:38 | 1

Labai maloni, savo darbo sriti ismano puikiai.

2018-04-28, 23:21 | 5

Atėjau pas gydytoja su problema. Visą nėštumą lankiausi. Gydytoja labai aiškiai ir išsamiai paaiškino mano problemos esmę, rizikas ir ko galima tikėtis. Patiko aiškumas, profesionalumas, nuoseklumas ir gydytojos optimizmas. Ačiū, kad rūpinosi manini ir mano mažyliu.

2017-12-01, 16:34 | 2

Gydytoja mylinti savo darbà, viskà nuodugniai apžiūrėjo, paaiškino, parodė vaikučio augimo rodiklius ir diagramas, kad būtù galima palyginti su normom. mano gydytojaa siuntė mane dėl mažesniù vaisiaus vandenù pas jà, tai matavo kelis kartus, žiūrinėjo visus kraštelius, ar visur yra vandens. Puiki gydytoja.

2017-11-30, 13:39 | 2

Puiki gydytoja! Mandagi, šilta, išsamiai viską paaiškina, rūpestinga. Ne tik apžiūrėjo iš medicininės pusės, bet ir pakvietė vyrą pasigrožėti leliuku, 3D įjungė, ir pasiūlė nusifotografuoti mažyli. Paliko puikų įspūdį. :)

2017-11-18, 15:40 | IP: 78.60.180.123

Labai maloni gydytoja. Per Echo viską taip nuodugniai issaiskino ir svarbiausia man suprantama paprasta kalba,o ne medicininem frazem☺. Siulyciau apsilankyti.

2017-10-20, 14:29 | IP: 82.135.254.196

Pas daktare Listvaniene rekomenduociau apsilankyti kiekvienai, kuriai tikrai rupi sveikata ir kuri nori jog daktare zmoniskais zodziais isaiskintu situacija. Niekada neisejau is daktares nezinodama kas man yra ar koks gydymas manes laukia. Po tyrimu visada pati paskambina pakomentuoti rezultatus, jei reikia. Profesionalesnio daktaro nesu sutikusi.

2017-09-08, 16:18 | IP: *.*.*.*
2017-06-06, 14:24 | IP: 193.93.136.13

Lankausi Maxmedoje. Tiek profilaktiškai lankantis, tiek lankantis dėl nėštumo visada yra be galo atidi, profesionali, atvira. Tiesa, mėgsta pasakyti kandžių replikų dėl viršsvorio.