Pacientai, kurie rekomenduoja Danutė Lištvanienė, %

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00996, Galiojanti

2019-10-29, 18:01 | 1

Na ejau pas sia daktare ramia sirdim paskaicius atsiliepimu, bet deje vos neapsiverkiau isejus. Gal kad as tik del nesciuju diabeto siusta ir nesu jos kliente, gal kad ne privaciai ejau, kur ji gautu geresnius pinigus, o su siuntimu nemokamai. Viska fiksavo rezidente, daktare tik nagus krapstinejosi salia manes, nuzvelgus tik paklause koks mano svoris (esu maza ir priaugau nemazai, nors jau ir 36 nestumo savaite buvo). Nieko visiskai neaiskino ka ten mato ir matuoja, tik po visko paklause tai viskas jums aisku, ane? Atsakiau, kad jei teisingai supratau, tai viskas yra gerai? Jos atsakymas su pasiepimu buvo, kad tie kam gerai cia neateina. O seip vaikas nenutukes, viskas pagal normas ir galiu laukti naturaliai ateinancio gimdymo. Zodziu jauciausi isejusi labai prastai ir labai dziaugiuosi, kad ji nebepriima gimdymu, bijociau pas tokia abejinga ir pasiepiancia daktare papulti.

2019-10-21, 18:27 | 1

Tiesą sakant, nežinau, kodėl apie šią gydytytoją tik geri atsiliepimai. Galbūt aš patekau pas ją, kai gydytoja "neturėjo nuotaikos". Nei į vieną klausimą padoriai nebuvo atsakyta, o visad metama frazė man atgal "o ką aš sakiau?" Tikrai nežinau ką gydytoja sakė, nes man apžiūros metu niekas nebuvo aiškinama, kas matuojama ar vertinama, tik "koduotėmis" daktarė šnekėjo su sesele. Turėjau suprasti iš jų ir aš ką nors?.. Kiekvieną kartą uždavus man svarbų klausimą, gydytoja "priversdavo" jaustis nepatogiai savo lediniu veidu pažiūrėdama su panieka.. Atrodo, kad esu medikė ar laukiuosi 15tą kartą ir turiu viską suprasti pati.. arba vėl išgirsti "o ką aš sakiau?". Laukiuosi pirmą kartą ir dvynukų, tad natūralu, kad klausimų turiu gerokai net daugiau, nei daktarei pateikčiau. Net paklausus, kodėl man kartais labai skauda šoną, gal ką ne taip darau, sulaukiau keistos gydytojos išraiškos ir gavau atsakymą "ką galiu pasakyt - patvirtinti, kad jūs nėščia". Į mano klausimus aiškiau ir sklandžiau atsakinėja pirmo lygmens prižiūrinti akušerė, tad nesitikėjau, kad po apsilankymo pas "aukščiausio lygmens" gydytoją liksiu tokia nusiminus ir pasimetus, kad norėsis ne džiaugtis paskutinėmis savo nėštumo savaitėmis, o rašyti neigiamą atsiliepimą. Tikiuosi daugiau nepapulti pas šią gydytoją...

2019-10-06, 18:27 | 7

Lankausi pas sia nuostabia gydytoja , tikrai labai viska gerai papasakoja , paaiskina, parodo. Paskyria tyrimus. Labai siltai bendraujanti su nestukem, ypac kai jom sunkus laikas , si gydytoja palaiko
Ir nuramina , esu labai dekinga jai ir dar noriu pasakyti dideli Aciu jai uz viska. Tai labai atsakingas darbas ir visiem
Rekomnduoju .

2019-03-26, 17:51 | 4

Nuostabi gydytoja, buvau pas ją pirmą kartą, dėl savo GD, šalia buvo rezidentas, labai patiko kaip ji su juo bendravo, likau sužavėta, jos kantrybę ne tik su manim, bet ir mokiniu, apžiūrėjo vaiką, viską išmatavo, man viską paaiškino. Tikrai rekomenduoju, žino, kaip dirbti su nėštukėm. Labai švelni, su humoru jaumu. Tikrai nuoširdi gydytoja. ❤️

2018-12-04, 08:24 | 2

Nuostabi, profesionali gydytoja, itin rūpestingai prižiūrėjusi patologinį nėštumą!