Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Danutė Lištvanienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00996, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

86.3% Complete
4.3

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

88.1% Complete
4.4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

84.4% Complete
4.2

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

79.5% Complete
4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

85.9% Complete
4.3

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

78.6% Complete
3.9

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

80.3% Complete
4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-05-05, 11:52 | Registruotas lankytojas 1

Prisiskaičiau komentarų ir labai bijojau nemalonios ir arogantiškos gydytojos, o buvo visai priešingai, labai maloni, kompetetinga į visus klausimus atsakė, tik geriausi atsiliepimai, jaučiausi tikrai pakliuvus į geras rankas.

2021-04-23, 19:35 | Registruotas lankytojas 2

Nežinau del ko tokie atsiliepimai ... Nuostabi daktarė! Savo darba tikrai gerai atlieka , nedaugžodžiauja , bet ir nesusirenkam kavos gerti . Išlydėjo iki pat duru ir negailėjo gražiu žodžiu.

2021-03-18, 15:51 | Registruotas lankytojas 1

Kaip specialistė gal ir nebloga, neturiu kompetencijos komentuoti, nes buvau tik vienintelį kartą išmatavimams. Bet arogantiška, jaučiasi įtampa su ja bendraujant. Jeigu esi apkūnesnė, tai prisikabins, klausinės kas su tavim negerai ir echoskopijos vaizdo nepasiūlys kaip kitoms lieknoms nėštukėms. Nors vaizdas ir kokybiškas.

2021-03-12, 13:52 | Registruotas lankytojas 1

Na, nėra ką vertinti, blogio pilti nenoriu, bet gero pasakyti nieko neturiu. Bendravimo kultūros nulis, atsakymų į klausimus nulis. Baimė pasiteirauti, nes būsi pasitikta priešiškai. Pirmas vizitas buvo pusėtinas, neprieštaravau gydytojai, todėl ėjau ir antrą kartą, tik nežinau ko. Išėjau visa strese, o tie apsilankymai ir visi echo turi teikti džiaugsmą, turi jaustis rami ir būti jauku, juk mes besilaukiančios mamos, o ne ligoniai. Bent jau stambesnės moterys, aplenkit šį kabinetą :D nes išvarginsit tik, nieko nematys ir t.t. O visos kitos gal ir patenkintos, tikiuosi, kad bent jau ligas diagnozuoja. Aš jaučiuosi visiškai sutrypta ir ne, tikrai, nesu jautri. O po šios dienos vizito kitoje įstaigoje ir pas kitą gydytoją - skraidau. Ten toliau ir lankysiuosi. Brrr. Sėkmės gydytojai, ir gal metas susimąstyti, po tiek ir tokių komentarų.

2021-02-15, 17:49 | Registruotas lankytojas 3

Lankausi pas šią gydytoją jau 11 metų. Niekada nėra nuvylusi. Kiek būta problemų visada viską tikdliai diagnozuoja. Nuodugniai patikrina ir išsamiai paaiškina. Prižiūrėjo abu nėštumus. Pakonsultuodavo net ir nedarbo valandomis. Tik patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.

2021-01-07, 13:03 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją lankausi n metų. Vizitų buvo įvairių dėl ligų, dėl vaisingumo, persileidimo ir komplikuoto nėštumo siuo metu. Komentarų irgi buvo įvairių. Nepaisant visko, visada sulaukiu patarimu, palaikymu, pagalbos. Labai vertinu sia gydytoja! O jeigu esat perdetai jautrios, ir teisybe jus zeidzia, tai nemanau, jog cia gydytojos problema.

2021-01-06, 21:52 | Registruotas lankytojas 2

Aš taip pat pakliuvau turbūt ne ant tos nuotaikos. Atėjau per anksti pagal ją, ji nieko nemato, dejavo, kad pūslė pilna, kad eičiau į tualetą. Nieko nekomentavo, tik progąsdino, kad sprando raukšlytė didoka. Kitą kartą gal truputį geresnės nuotaikos buvo, apžiūra atliko labai atsakingai viską išmatavo labai nuodugniai, o ne bet kaip. BET ji pati yra kažkokia nemaloni, žeminančiai kalba, lyg ją nervintų pacientai.. laikas arba išeit gerų atostogų arba pakeist darbo sferą.

2021-01-05, 23:04 | Registruotas lankytojas 27

Deja,bet gydytoja visiškai neempatiška,pakeltu tonu kalbanti,pagiežingai bendraujanti su paciente. Tačiau nepaisant to, darbą vertinčiau gerai,išmatavo,pakonsultavo,tik bendravimo kultūra nekokia.

2020-08-05, 05:02 | Registruotas lankytojas 3

Galbūt gydytoja ir profesionali. Man skyrė pakankamai laiko, nuodugniai apžiūrėjo. Į klausimus atsakė. Visgi dėl bendravimo kultūros nerekomenduočiau jos niekam kitam. Ji drąsiai replikavo apie tai, kas visiškai ne jos reikalas ir žemino taip, kad, jei gydytojus galėtų vertinti etikos komisija, ji gautų minusinį balą.
Dėl tam tikrų priežasčių, nesusijusių su valgymo pertekliu, aš turiu viršsvorį, ir pirmą ir gal paskutinį kartą mane apžiūrinčiai gydytojai neturėtų tai rūpėti. Bet.. jai juk rūpi. Ir rūpi taip, kad būtinai reikia pareplikuoti, pavyzdžiui, kad aš turiu paprašyti vyro man nupirkti svarstykles. Sakau, mes turim jas. Ji: tai sverkis. Sakau: kas rytą sveriuosi. O ji toliau savo varė..... Dejavo, kad per mano lašinius negali matyti vaiko, nors, vaikučiui pakeitus pozą, ji kuo puikiausiai viską apžiūrėjo ir labai gerai viską matė.
Kai viskas baigėsi, pajutau, kad nuo įtampos nutirpo sugniaužta ranka ir ėmiau ją gniaužydama mankštinti. Ji tai pamačiusi, nors nė vieno žodžio nesakiau, iš karto pradėjo vėl replikuoti, kad jai tai labiau ranką skauda, nes va, taip sunkiai mane reikėjo apžiūrinėti (suprask, per lašinius - tą nuolat kartojo visos apžiūros metu, kaip jai sunku per mano tokį didžiulį pilvą, antsvorį).
Nors tuo metu man jos replikos buvo "dzin", visgi pas ją sugrįžti nebenoriu ir niekam nerekomenduoju, ypač jautresnėm, nes su savo netaktiškom ir bekultūrėm replikom su nėštukėmis jai apskritai turėtų būti draudžiama dirbti.

2020-08-04, 11:21 | Registruotas lankytojas 2

Labas rytas. Turėjau vizitą pas 3 lygio ginekologė Danute Listvaniene Santariškių Klinikose. Kažkokia įdomi , šlykšti, teisybė rašo apie ja.
Žodžiu viskas kaip ir tvarkoje, leido rinktis kur noriu gimdyti BET pasakė kad per trumpas šlauniskalnis?! Gal kuriai buvo panašiai?
Nėštumo dydis 35+5
Svoris 2872 g
Fizinis išsivystimas atitinka 36+2
Galūnės patalogija FL <5 procentiles, atitinka 32 savaitėmis +2dienos..
Prieš 2 savaites dariausi 3D pas d. Domža. Jis nieko apie tai nesakė kaip ir mano gine.

Papildymas : šiandien nuėjus pas savo gine, ji sakė kad jos skaičiai panašus su Domža, o Danutė ryškiai atsilikusi yra. ????
Pagal g. Domža 34sav+5 d buvo.
Pagal mano gines šiandien 35sav. ????

2020-02-28, 07:23 | Registruotas lankytojas 2

Manau, gydytojai trūksta bendravimo su pacientais įgūdžių nepereinant į asmeniškumu. Gydytoja jokiu būdu neturi teisės aiškinti pacientams, kad prieš vestuves privaloma daryti vyrui spermogramas ir tik tuomet tuoktis. T.p. patarė neskaityti forumų ir interneto, nes tuomet gali susidaryti klaidinga nuomonė, kad vaisius turi dauno sindromo požymių. O pats vaiko svoris per mažas. Tačiau pati oficialiai to sistemoje nepažymėjo.
Kalba sudėtingais terminais, to paties klausiau po kelis kartus, nes nesupratau. Tokiu būdu suerzinau gydytoją.
Likus kelioms savaitėms iki gimdymo tikrino vaisių.
Apsilankymas įnešė daug panikos ir neaiškumo. Teko lankytis pas kitą specialistą, kad atmestų gydytojos klaidingas ir subjektyvias prielaidas.
Tačiau vizitas padėjo apsispręsti, kad gimdymas bus ne Santaruose kaip kad planuota.

2020-02-20, 13:45 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi dėl neštumo metu nustatyto GD. Kaip savo srities specialistė tikriausiai nebloga,tačiau bendravimo su žmonėmis prasme - baisu!O ypač turint omenyje,kad bendrauja su nėščiomis moterimis.Įėjus man,net nesivargino pakelti galvos ir pasisveikinti.Rezidentė matavo ir apžiūrinėjo,jei kas nesigaudavo jai,gydytoja paėmus iš jos rankų apžiūrinėjo pati.Grubiai.Kalbėjo man nesuprantamais terminais.Vizitui įpusėjus nužiūrinėjo mane su panieka.Klausė kiek sveriu,kiek svėriau prieš nėštuma.Klausė Kodėl aš tiek valgau ir Ką?Visada su pašaipa.Vadino nutukusia.Pabrėžė,jog vaikas KOL KAS nenutukęs.Apžiūros metu pasakė pasisukt šonu,aišku nepamiršo paminėt,jog bent taip gal pasportuosiu.Po apžiūros padavė popieriaus nusivalyti pilvui ir iš kart pasakė,gi tau čia tiek neužteks ir įgrūdo dar didžiausią pluoštą,lyg karvę kokią nuvalyt reiktų...Nieko neaiškino,į klausimus neatsakinėjo arba atsakydavo trumpai ir nenoriai.Išėjau pažeminta,verkdama pasikūkčiojant.Pagimdžiau sveiką nenutukusį vaiką sėkmingai be komplikacijų pati.Nerekomenduoju niekam pas ja pakliūti.Visa laimė,kad gimdymų nepriima.Nuo jos kuo toliau reikia bėgti.

2020-02-19, 21:43 | Registruotas lankytojas 3

Tikėjausi daug, tačiau apsilankymu likau nusivylusi. Visiems būna blogų dienų, suprantama, bet toks jausmas, kad pacientės skirstomos. Numatytas dar vienas echozkopas, gal kitą kartą bus geriau.

2020-02-08, 20:01 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja! Esu labai dėkinga, kad atsakingai, dėmesingai ir rūpestingai prižiūrėjo viso nėštumo metu.

2019-10-29, 16:01 | Registruotas lankytojas 1

Na ejau pas sia daktare ramia sirdim paskaicius atsiliepimu, bet deje vos neapsiverkiau isejus. Gal kad as tik del nesciuju diabeto siusta ir nesu jos kliente, gal kad ne privaciai ejau, kur ji gautu geresnius pinigus, o su siuntimu nemokamai. Viska fiksavo rezidente, daktare tik nagus krapstinejosi salia manes, nuzvelgus tik paklause koks mano svoris (esu maza ir priaugau nemazai, nors jau ir 36 nestumo savaite buvo). Nieko visiskai neaiskino ka ten mato ir matuoja, tik po visko paklause tai viskas jums aisku, ane? Atsakiau, kad jei teisingai supratau, tai viskas yra gerai? Jos atsakymas su pasiepimu buvo, kad tie kam gerai cia neateina. O seip vaikas nenutukes, viskas pagal normas ir galiu laukti naturaliai ateinancio gimdymo. Zodziu jauciausi isejusi labai prastai ir labai dziaugiuosi, kad ji nebepriima gimdymu, bijociau pas tokia abejinga ir pasiepiancia daktare papulti.

2019-10-21, 15:27 | Registruotas lankytojas 1

Tiesą sakant, nežinau, kodėl apie šią gydytytoją tik geri atsiliepimai. Galbūt aš patekau pas ją, kai gydytoja "neturėjo nuotaikos". Nei į vieną klausimą padoriai nebuvo atsakyta, o visad metama frazė man atgal "o ką aš sakiau?" Tikrai nežinau ką gydytoja sakė, nes man apžiūros metu niekas nebuvo aiškinama, kas matuojama ar vertinama, tik "koduotėmis" daktarė šnekėjo su sesele. Turėjau suprasti iš jų ir aš ką nors?.. Kiekvieną kartą uždavus man svarbų klausimą, gydytoja "priversdavo" jaustis nepatogiai savo lediniu veidu pažiūrėdama su panieka.. Atrodo, kad esu medikė ar laukiuosi 15tą kartą ir turiu viską suprasti pati.. arba vėl išgirsti "o ką aš sakiau?". Laukiuosi pirmą kartą ir dvynukų, tad natūralu, kad klausimų turiu gerokai net daugiau, nei daktarei pateikčiau. Net paklausus, kodėl man kartais labai skauda šoną, gal ką ne taip darau, sulaukiau keistos gydytojos išraiškos ir gavau atsakymą "ką galiu pasakyt - patvirtinti, kad jūs nėščia". Į mano klausimus aiškiau ir sklandžiau atsakinėja pirmo lygmens prižiūrinti akušerė, tad nesitikėjau, kad po apsilankymo pas "aukščiausio lygmens" gydytoją liksiu tokia nusiminus ir pasimetus, kad norėsis ne džiaugtis paskutinėmis savo nėštumo savaitėmis, o rašyti neigiamą atsiliepimą. Tikiuosi daugiau nepapulti pas šią gydytoją...

2019-10-06, 15:27 | Registruotas lankytojas 8

Lankausi pas sia nuostabia gydytoja , tikrai labai viska gerai papasakoja , paaiskina, parodo. Paskyria tyrimus. Labai siltai bendraujanti su nestukem, ypac kai jom sunkus laikas , si gydytoja palaiko
Ir nuramina , esu labai dekinga jai ir dar noriu pasakyti dideli Aciu jai uz viska. Tai labai atsakingas darbas ir visiem
Rekomnduoju .

2019-03-26, 15:51 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja, buvau pas ją pirmą kartą, dėl savo GD, šalia buvo rezidentas, labai patiko kaip ji su juo bendravo, likau sužavėta, jos kantrybę ne tik su manim, bet ir mokiniu, apžiūrėjo vaiką, viską išmatavo, man viską paaiškino. Tikrai rekomenduoju, žino, kaip dirbti su nėštukėm. Labai švelni, su humoru jaumu. Tikrai nuoširdi gydytoja. ❤️

2018-12-04, 06:24 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi, profesionali gydytoja, itin rūpestingai prižiūrėjusi patologinį nėštumą!

2018-07-04, 12:38 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni, savo darbo sriti ismano puikiai.

2018-04-28, 20:21 | Registruotas lankytojas 5

Atėjau pas gydytoja su problema. Visą nėštumą lankiausi. Gydytoja labai aiškiai ir išsamiai paaiškino mano problemos esmę, rizikas ir ko galima tikėtis. Patiko aiškumas, profesionalumas, nuoseklumas ir gydytojos optimizmas. Ačiū, kad rūpinosi manini ir mano mažyliu.

2017-12-01, 14:34 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja mylinti savo darbà, viskà nuodugniai apžiūrėjo, paaiškino, parodė vaikučio augimo rodiklius ir diagramas, kad būtù galima palyginti su normom. mano gydytojaa siuntė mane dėl mažesniù vaisiaus vandenù pas jà, tai matavo kelis kartus, žiūrinėjo visus kraštelius, ar visur yra vandens. Puiki gydytoja.

2017-11-30, 11:39 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja! Mandagi, šilta, išsamiai viską paaiškina, rūpestinga. Ne tik apžiūrėjo iš medicininės pusės, bet ir pakvietė vyrą pasigrožėti leliuku, 3D įjungė, ir pasiūlė nusifotografuoti mažyli. Paliko puikų įspūdį. :)

2017-11-18, 13:40 | IP: 78.60.180.123

Labai maloni gydytoja. Per Echo viską taip nuodugniai issaiskino ir svarbiausia man suprantama paprasta kalba,o ne medicininem frazem☺. Siulyciau apsilankyti.

2017-10-20, 11:29 | IP: 82.135.254.196

Pas daktare Listvaniene rekomenduociau apsilankyti kiekvienai, kuriai tikrai rupi sveikata ir kuri nori jog daktare zmoniskais zodziais isaiskintu situacija. Niekada neisejau is daktares nezinodama kas man yra ar koks gydymas manes laukia. Po tyrimu visada pati paskambina pakomentuoti rezultatus, jei reikia. Profesionalesnio daktaro nesu sutikusi.

2017-09-08, 13:18 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-06-06, 11:24 | IP: 193.93.136.13

Lankausi Maxmedoje. Tiek profilaktiškai lankantis, tiek lankantis dėl nėštumo visada yra be galo atidi, profesionali, atvira. Tiesa, mėgsta pasakyti kandžių replikų dėl viršsvorio.

2017-04-26, 21:55 | IP: 78.60.248.196

Šauni Gydytoja, puikiai viską informavo. Daug laiko skyrė man, labai maloni.

2017-02-07, 13:54 | Registruotas lankytojas 1

Sklandus, naudingas, profesionalus, etiškas. Toks ir turi būti.

2017-01-09, 11:39 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja, labai maloni. Viską puikiai apžiūrėjo, paaiškino. Vyrui taip pat atsakė į visus klausimus. Esu labai patenkinta.

2016-12-04, 10:49 | IP: 193.219.87.70

Labai didelus AČIŪ gydytojai už iš gelbėtą mūsų mažają dukryte. Gydytojos žinios puikios. Konsultavo tiek mus, tiek pati tarėsi su kitais gydytojais, kad rezultatas būtų pats geriausias.

2016-11-12, 19:52 | IP: 213.164.104.17

Gera ir kompetentinga gydytoja, tik jos deka isnesiojau savo mazyle. Tikrai rekuomenduoju visiems, visa nestuma priziurejo, rupinosi ir atsakydavo i visus klausimus.

2016-06-30, 10:13 | IP: 212.186.31.128

Sutikau gydytoją, kai man buvo bėda. Tada ji man padėjo visapusiškai. Lankausi pas ją jau daugiau kaip 20 metų. Rekomendavau ją ir savo dukroms. Kaip suprantu ir dukros ją vertina. Nuoširdžiai esu jai dėkinga už atvirus pokalbius, patarimus.Tai labai padejo ir padeda surasti problemų sprendimus.
Širdingai dėkoju gydytojai ir linkiu jai pačiai geros sveikatos

2016-03-09, 05:44 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2016-01-21, 01:22 | IP: 84.15.183.47

Profesionale. Gydytoja is pasaukimo. Puikiai paaiskino echo.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2015-08-12, 11:11 | IP: 78.56.32.128

Atvykau ekstra tvarka su siuntimu, nes kilo itarimas gydanciam gydytojui, jog yra suletejus vaisiaus vystymosi raida. Palaukiau, priėmė, išsamiai ir profesionaliai pakonsultavo.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2015-05-15, 05:31 | IP: 78.60.213.155

Skaiciau komentarus,kad daktare megsta pinigus,bet mes patys tuos pinigus ir pasiulom,nes veikia psichologinis faktorius,kad nuo kazkas pasikeis,bus saugiau.As nemokejau ne Eur.Visada laiku ateidavau i konsultacijas,turejau siuntimus.Uzsiregistruodavau internetu sergu.lt.Daktare kompentinga,maloni.Manau ir nuo musu priklauso,su kokia nuotaika mes ieiname i daktares kabineta.Manau,kad reikia pradeti nuo saves.Daktare mane nuramino,kad nestumas vystosi gerai.Pas ja buvau 3 kartus,nieko blogo nepastebejau.Ir sesele labai maloni.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2015-03-23, 14:43 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2015-03-12, 18:03 | IP: 78.60.173.103

Profesionali, atsakinga, lengvai pasiekiama, kompetetinga gydytoja.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2014-10-12, 03:47 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2014-10-08, 15:04 | IP: 89.116.116.156

Lankiausi pas sia ginekologe nestumo metu. Iki 5-to nestumo men. pakraujuodavau del gimdos kaklelyje buvusio polipo. Nors priklausiau Centro poliklinikai, pas Gyd.Listvaniene teko vaziuot ir skubiai be siuntimo - prieme, nes Jai tikrai svarbiau pacientes ir vaisiaus bukle, o ne popierizmai. Dekinga be galo uz silta ir nuosirdu bendravima, profesionalia ir kompetetinga prieziura! Nuostabi gydytoja ir Zmogus! Dekinga jai uz issaugota mano dukryte. Rekomenduociau bet kuriai besilaukianciajai.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2014-02-11, 10:48 | IP: 88.119.11.65

Pas šią gydytoją lankausi jau 8 metai ir ramia sąžine rekomenduoju, nes ištiesų labai šauni ir išmananti savo darbą specialistė. Visada maloniai bendraujai, viska kuo smulkiauisiai išaiškinanti, paskambinus visada išklauso ir pataria.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2014-01-15, 07:13 | IP: 88.119.87.40

Labai rūpestinga, šilta ir maloni. Švelni per apžiūras, visada priima, net ir tą pačią dieną jei reikėtų, neoficialiai priimtų, jei kokia bėda ištinka. Gimdžiau pas ją, ir kitą kartą tikrai gimdysiu tik pas ją. Cezarį atliko gerai, po operacijos dažnai lankė ir mane ir dukrytę. Konsultavo po gimdymo dėl maitinimo ir problemų su krūtimis. Tik teigiami atsiliepimai. Ji man kaip mama.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2013-12-31, 16:03 | IP: 5.20.156.118

Lankausi pas siai gydytoja. Buvau pirma karta.Labai patiko bendravimas, aptarnavimas, viska gerai papasakojo,paaiskina.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2013-03-25, 13:19 | IP: 5.20.169.185

Labai puiki gydytoja, specialiste ir taip pat zmogus.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2013-02-27, 14:16 | IP: 78.60.25.222

Gydytoja gera, bet tol kol pas ja gydaisi patalogijoje. Nieko blogo negaliu pasakyti, ateidavo ir pasiteiraudavo del sveikatos, rupinosi tikrai gerai. Beje maloni. Gimdyti pas ja atsakiau, nes vienintele norejo "paeksperimentuoti" su manim ir mano vaikeliu.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2013-01-10, 21:28 | IP: 82.140.177.77

Pas šią gydytoją lankausi jau apie 8 metus. Man ji labai patinka ir tik ja pasitikiu. Nėščiajai skiria daug dėmesio. Jei ką nors ir pasako (tarkim dėl per didelio svorio nėštumo metu :) ), kas nelabai mums patinka, tai tik gero linkėdama, o ne pikto. Ją reikia pažinti. Rūpestinga ir šilta. Telefonu visuomet pakonsultuos ir pasakys, ką daryti, kaip elgtis.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2011-11-25, 11:14 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2011-07-03, 17:07 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?
2011-03-24, 12:51 | IP: 193.219.12.68

Tai antroji mano Mama...

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Danutė Lištvanienė?