Pacientai, kurie rekomenduoja Danutė Lištvanienė, %

Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00996, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius
2023-09-27, 21:27 | Registruotas lankytojas 5

Puiki daktare,pas ja lankiausi abieju nestumu metu ir man gime puikios dukrytes. Taip pat lankausi ir kitais ginekologiniais klausimais. Nei karto jokiu priekaistu del svorio nesulaukiau,na o jei turit virsvori tai yra blogai tiek jums tiek vaikui. Virsvoris padidina rizika,tai pirma reik save gerbt ir vaika ir nepykt jei sako tiesa.
Rekomendavau ir savo draugem ir visos liko patenkintos.

2023-06-22, 19:01 | Registruotas lankytojas 8

Labai atidi gydytoja. Nesu smulki ir tikrai tikėjausi neigiamų komentarų apie svorį, na nes tokie komentarai parašyti apie gydytoją. Bet tikrai nesulaukiau nei vieno komentaro apie savo išvaizdą, gydytoja labai atidžiai ištyrė ultragarsu, atliko papildomus tyrimus, tikrai nuoširdžiai stengėsi ir nuraminti, ir išsamiai ištirti. Apskritai ką noriu pasakyti, svarbiau ne gydytojo malonus elgesys, o profesionalumas. Esu lankiusis nėštumo priežiūrai pas kitą labai malonią gydytoją, tai buvo labai malonu eigoje, bet labai nemalonu pabaigoje, kuomet paaiškėjo, kad vaikas žuvo gimdoje dėl pražiūrėto augimo sulėtėjimo. Linkiu rinktis profesionalumą ir ši gydytoja tikrai profesionali.

2022-09-19, 18:53 | Registruotas lankytojas 1

Man labai patiko apsilankymai pas Lištvanienę.
Nors atsiliepimai apie ją ne patys geriausi dėl jos įžeidžių žodžių,bet lankiausi per neštumą jau dvejus kartus ir nesulaukiau nei vienos nemalonios replikos į savo pusę. Atvirkščiai man ji pasirodė mandagi,atidi. Netgi po kelis kart pamatuoja įtariamą patologiją,kad tik įsitikintų,kad viskas gerai. Pamačiusi,kad laukiu pas ją pusvalandžiu ankščiau priemė,vos tik atsilaisvino. Rekomenduoju šią gydytoją.

2022-08-05, 15:19 | Registruotas lankytojas 5

Praejo ne vieni metai, bet gydytojos izeidimus del mano kaip nesciosios svorio priaugimo iki siol atsimenu, labai neprofesionalus elgesys uzgauliai ''aukleti'' nesciaja del priaugto didelio svorio tikrai neprideda prestizo klinikai,o dar tiek moketi uz uzgaulia konsultacija.. liudna, kad elementaraus etiketo su pacientu nemoka, deja geros manieros su issilavinimu nieko bendro neturi, todel labai nerekomenduoju del bendravimo kulturos stokos.

2022-06-14, 14:27 | Registruotas lankytojas 3

Labai dvejopi jausmai po konsultacijos. Kaip ir kiti atsiliepimai teigia, tikrai negalima ginčyti gydytojos kompetencijos. Tikiu, kad ji puiki specialistė tikrai ilgai stengėsi įžiūrėti reikiamus rodiklius, liepė pasivaikščioti bei grįžti, kadangi leliukas nebuvo itin geroje pozicijoje, tačiau visgi taip pat susidūriau su gydytojos įžvalgomis apie viršsvorį. Labai liūdna, kad ir taip retus susitikimus su vaikučiu aptemdo tokios nekorektiškos gydytojos replikos kaip "aš per jūsų visą šitą *ekspresyviai gestikuliuoja rankomis rodydama į pilvą* nieko nematau" tikrai labai smarkiai liūdina, žeidžia ir apkartina tokį džiaugsmingą dalyką kaip vaiko gimimas ir patirtį jo laukiant. Patarimas lankantis kitoms moterims ir merginom, tikrai ryškėja tendencija, jog gydytojos bendravimui turi įtakos Jūsų išvaizda, todėl nepergyvenkite ir neimkit į galvą kandžių jos replikų ir laibūnie jos lieka tik tame kabinete.

P.S. Sesutė nuostabi <3

2022-05-29, 21:32 | Registruotas lankytojas 4

Galiu pasakyti tik tiek, kad nuėjus pas kitą gydytoja su prasidėjusiu persileidimu, man buvo pasakyta, kad tai "gamtos klaida" ir organizmas tiesiog išsivalys...taigi šios gydytojos dėka, "gamtos klaidai", bus greitai 5 metai ;)

Esu labai dėkinga už rūpestį, dėmėsi bei kompetenciją.

2022-05-23, 13:47 | Registruotas lankytojas 34

Nerekomenduoju. Tiesiog labai nekultūringa, neempatiška gydytoja. Kaip specialistei pastabų neturiu.

2022-05-05, 13:24 | Registruotas lankytojas 4

Nesciosiom dauzo pilva ir naudoja psichologini smurta

2022-05-04, 17:34 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki, labai džiaugiausi papuolusi pas šia gudytoja nes ja man rekomendavo mano šeilos gydytoja. Kaip specialistė gal ir nebloga, tačiau po vizito jaučiausi blogai. Iėjus i kabineta paklausė kiek sveriu, atsakius paklausė “ar tikrai ne daugiau?” Saves stora niekada nelaikiau, tiesiog maniau normalu priaugti svoro nėštumo metu. Atsigulus ji pradėjo raukytis jog vaiko nesimato ,nesupratau kodėl ir paklausiau. Ji tiesiogine to žodźio prasme pagriebė už mano pilvo ir parodė,sakė dėl jūsu “audiniu” ir svorio. Vėliau pakliausiau ar matosi lytis tai atrėžė jog turi svarbesniu dalyku pamatyti. Labai nekulturinga ir nemaloni gydytoja. Jautresnėms ir ne smilgoms eiti nerekomenduoju nes tikrai susinervinsite.

2022-04-28, 14:24 | Registruotas lankytojas 5

Likau labai patenkinta vizitais pas gydytoją D. Lištvaniene Santaros klinikų perinatologijos koordinavimo centre. Teko lankytis du kartus - pirmąjį dėl vaisiaus būklės įvertinimo persirgtos covid ligos, o antrąjį - dėl vaisiaus sėdmenų pirmeigos. Gydytoja labai maloni, domėjosi situacija, abu kartus atliko išsamų echoskopą. Pasiskundus dėl sumažėjusių judesių, nepaleido iškart, o liepė pabūti kiek ilgiau ir paskaičiuoti judesius pas juos kabinete.
Į visus klausimus atsakė, bendravo ramiai ir mandagiai, nesukėlė jokio streso. Pasirodė savo srities profesionalė, patikima, todėl palieku tik geriausius atsiliepimus :)

2022-04-01, 10:25 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja buvo maloni, labai mandagiai bendravo, nuodugniai apžiūrėjo. Nors paskaičiusi komentarus bijojau ir nerimavau dėl vizito. Seselė labai aiškiai davė nurodymus, ką ir kur toliau daryti. Apžiūrinėdama vaisių, komentavo ką mato, ko vaikelis neparodo, vis bandydavo jį sujudinti, kad pasisuktų ir galėtų apžiūrėti. Kadangi mano situacija kiek sudėtingesnė, nuramino, kad viskas gerai ir nėštumas yra žemos rizikos.
Priekaištų gydytojai neturiu.

2022-02-21, 13:26 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi ir atsakinga gydytoja. Diagnozę, kurią sunku girdėti, pristatė jautriai, paaiškino, kokia tolimesnė nėštumo eiga. Tikrai jaučiasi, kad ji savo srities profesionalė, ja pasitiki ir kiti pas ją siunčiantys gydytojai. Man atrodo, Lietuvoje tokie gydytojai be galo reiklalingi!
Konsultacija vyko Santariškėse.
Didžiausias ačiū Gydytojai!

2022-02-09, 15:15 | Registruotas lankytojas 1

Mano nuomone šiai daktarei reiktų eiti į užtarnautą poilsį, o ne priiminėti pacientus.
Bendravimas dar tarybinių laikų, e raštingumo nerasta, vietoj to, kad atlikti nesudėtingus ir kompensuojamus tyrimus siūlo brangius privačius, ypatingai iš tam tikros laboratorijos...
Na, o po apžiūros galvojau, kad pilvas bus nusėtas mėlynių, supratau, kad ir su duota technika elgtis nėra tinkamai apmokyta.
Išvadose neparašė, kaip toliau elgtis mano situacijoje.

2022-01-28, 16:30 | Registruotas lankytojas 23

Skaičiau komentarus apie gydytoją, labai bijojau eit, bet viskas galu gale baigėsi puikiai. Lankiausi pas gydytoją santarų klinikoje, gydytoja viską nuosekliai apžiūrėjo, suko ratais aplink gimdą taip, kad jau matėsi po oda tos gimdos konturai. Kažkuriuo momentu taip stengėsi apžiūrėti vaisių iš kitos pusės, jog gerokai prispaudė šoną, net suskaudėjo suskaudėjo inkstą. Bet užtat viską nuosekliai įvertino, pamačiau ir aš visą vaizdą iš visų pusių, gydytoja pridarė daug kūdikio nuotraukyčių, kur matosi viskas iki smulkmenų (net veido išraiška ir lūpų padėtis). Kadangi buvau atsiųsta gydytojos, kuri nustatė patologiją, bet patologija ne pasitvirtino, tai gydytoja paklausė ar galima pakvieti koleges, pasitarti, po ko atėjo dar kelios specialistės ir visos žiūrėjo, ieškojo tos neegzistuojančios patologijos, kad įtikinti, jog jos tikrai nėra, kad nebūtų, jog Lištvanienė viena kažko nepamatė. Taip pat klausė kaip sekasi visas nėštumas, ar yra problemų, nusiskundimų. Sužinojusi kad turiu gestacinį diabetą tik palinkėjo stiprybės. Likau maloniai nustebinta ir esu patenkinta apsilankymu.

2022-01-26, 23:22 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja pasirodė labai neprofesonali ir išsiblaškiusi. Vykau su konkrečiu siuntimu iš anksto registruota. Manau, kad prieš atvykstant tos dienos registruotiems pacientams galima pasidomėti dėl kokių priežasčių jie yra siunčiami. Ji 15 minučių ieškojo informacijos apie mano situaciją, pagaliau ją suradusi atsakymų puolė ieškoti metodinėje knygoje, nepasakė nieko ko būčiau nežinojusi aš ar mane prižiūrinti daktarė. Apžiūrą atliko labai atsainiai, susidarė įspūdis, kad žmogus dirba ne pagal profesiją.

2022-01-25, 11:33 | Registruotas lankytojas 5

Turėjau labai retą atvėjį kurį gydytoja pastebėjo, siuntė papildomai pas kitus specialistus, konsultavosi su kitais gydytojais. Viską nuodugniai paaiškindavo ir atsakydavo į visus klausimus. Jautėsi nuoširdus palaikymas sunkioje situacijoje. Tikrai nuostabi gydytoja. Turėkite kantrybės kol gydytoja echoskopuoja o po to jau uždavynėkite klausimus :)

2021-12-14, 20:15 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja, bendravo labai maloniai, nors buvau išgąsdinta komentarų, tačiau be reikalo. Linkėjimai, daktarei!

2021-10-28, 20:58 | Registruotas lankytojas 2

Labai keista matyti neigiamus komentarus apie sia gydytoja, nes mano patirtis visiskai priesinga - gydytoja maloni, atsake i visus klausimus, ultragarso metu neskubejo ir komentavo viska, ka mato. Padrasino, nuramino, tikrai negaleciau prasyti daugiau. Sprendziant is neigiamu komentaru, tiketina, kad gydytoja del antsvorio pasisako ne is blogos valios, o tikrai siekdama padeti, kad nestukei butu lengviau. Bendrai, puiki savo srities specialiste, issamiai pateikta informacija.

2021-10-07, 14:11 | Registruotas lankytojas 1

Puiki savo sryties specialiste.

2021-09-01, 15:14 | Registruotas lankytojas 2

Neturiu žinių gydytojos kompetencijos vertinimui,bet jautresnėms nėštukėms nerekomenduoju eiti pas šią ponią. Vizito metu buvo įtampa,o man paklausus ar vaikeliui viskas gerai ir ar galiu nurimti ji atsakė: ,,kai gims vaikas ir pamatysi". Jokių papildomų klausimų neuždaviau,nes mačiau,kad gydytoja bendrauti nenori. Turbūt ji bus pasirinkusi nepatinkančią profesiją. Išėjau su ašaromis,neesu buvusi pas tokią arogantišką gydytoją. Gal pataikiau ne ant tos nuotaikos,bet mano manymu,gydytoja turėtų pasimokyti bendravimo etiketo. Niekada daugiau pas ją negrįžčiau.

2021-08-05, 19:11 | Registruotas lankytojas 2

Buvau siųsta pas šią daktarę, nes echoskopuojant Panevėžyje matė jog šiek tiek širdutė permušinėja. Baigėsi tuom jog išėjau verkdama. Tokios gydytojos dar gyvenime nemačiau, jei esi stambi ir turi antsvorio apeikit šitą gydytoją, tavęs ji nelaikys žmogumi, bendrauja kaip su gyvuliu, jai viską sunku pamatyti.. vaikutis buvo susisukęs, tai su tuo aparatu taip trankė per pilvą jog jis pajudėtų, kad pradėjau nevalingai susitraukinėti ir aikčioti! Panevėžyje taip nebuvo, tas kas echoskopavo prašė netikrai pakosėti jog vaikutis sujudėtų. Jai tas labai nepatiko. Atsistojus iš visų jėgų spaudė pilvą jog pamatyti.. Išsidirbinėjo, tyčiojosi (mamai net primelavo jog sveriu 160kg. nors net nesvėrė, o skaičius buvo kelis kartus kartotas ir tikrai ne toks) ir galiausiai, net nematė širdutės permušimų. Nežinau kokia ji kaip specialistė.. bet daugiau ten negrįšiu, geriau mokėsiu žmogui dirbančiam privačiai, negu grįšiu pas ją. (Užeinant į kabinetą su manimi užėjo ir mama, kad paduoti gelytes ir paprašyti jog man nesakytų lyties, nes nori padaryti šventę, deja tik išsityčiojo įteiktomis gėlėmis ir tuom jog užėjo ir mama, nors esu pilnametė). Žodžiu, šiam žmogui tikrai dirbti ne su neštukėmis…

2021-07-29, 17:37 | Registruotas lankytojas 2

Читаю негативные отзывы и не верю своим глазам. Абсолютно милая и внимательная женщина, очень тактичная и приятная, уделила мне больше времени, чем нужно мне кажется. Очень по человечески поддержала, когда приходила к ней после замершей беременности. Не нагнетает, не пугает, поддерживает беременную и настраивает на позитивный лад. Сделала хорошо узи, взяла все мазки. Была у нее в 2019 и в 2020 году.
До сих пор вспоминаю ее, как приятного доктора.

2021-07-29, 17:37 | Registruotas lankytojas 2

До сих пор вспоминаю ее, как приятного доктора.

2021-07-13, 15:12 | Registruotas lankytojas 6

Gydytojos profesionalumu neabejoju, tačiau bendravimas jautresnėms gali būti ne visai priimtinas. Gydytoja mandagi, tačiau nevengia ir nepatogių pasisakymų.

2021-05-05, 11:52 | Registruotas lankytojas 1

Prisiskaičiau komentarų ir labai bijojau nemalonios ir arogantiškos gydytojos, o buvo visai priešingai, labai maloni, kompetetinga į visus klausimus atsakė, tik geriausi atsiliepimai, jaučiausi tikrai pakliuvus į geras rankas.

2021-04-23, 19:35 | Registruotas lankytojas 3

Nežinau del ko tokie atsiliepimai ... Nuostabi daktarė! Savo darba tikrai gerai atlieka , nedaugžodžiauja , bet ir nesusirenkam kavos gerti . Išlydėjo iki pat duru ir negailėjo gražiu žodžiu.

2021-03-18, 15:51 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-03-12, 13:52 | Registruotas lankytojas 1
2021-02-15, 17:49 | Registruotas lankytojas 4

Lankausi pas šią gydytoją jau 11 metų. Niekada nėra nuvylusi. Kiek būta problemų visada viską tikdliai diagnozuoja. Nuodugniai patikrina ir išsamiai paaiškina. Prižiūrėjo abu nėštumus. Pakonsultuodavo net ir nedarbo valandomis. Tik patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.

2021-01-07, 13:03 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją lankausi n metų. Vizitų buvo įvairių dėl ligų, dėl vaisingumo, persileidimo ir komplikuoto nėštumo siuo metu. Komentarų irgi buvo įvairių. Nepaisant visko, visada sulaukiu patarimu, palaikymu, pagalbos. Labai vertinu sia gydytoja! O jeigu esat perdetai jautrios, ir teisybe jus zeidzia, tai nemanau, jog cia gydytojos problema.

2021-01-06, 21:52 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-01-05, 23:04 | Registruotas lankytojas 34
2020-08-05, 05:02 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-08-04, 11:21 | Registruotas lankytojas 2
2020-02-28, 07:23 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-02-20, 13:45 | Registruotas lankytojas 1
2020-02-19, 21:43 | Registruotas lankytojas 3
2020-02-08, 20:01 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja! Esu labai dėkinga, kad atsakingai, dėmesingai ir rūpestingai prižiūrėjo viso nėštumo metu.

2019-10-29, 16:01 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-10-21, 15:27 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-10-06, 15:27 | Registruotas lankytojas 8

Lankausi pas sia nuostabia gydytoja , tikrai labai viska gerai papasakoja , paaiskina, parodo. Paskyria tyrimus. Labai siltai bendraujanti su nestukem, ypac kai jom sunkus laikas , si gydytoja palaiko
Ir nuramina , esu labai dekinga jai ir dar noriu pasakyti dideli Aciu jai uz viska. Tai labai atsakingas darbas ir visiem
Rekomnduoju .

2019-03-26, 15:51 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabi gydytoja, buvau pas ją pirmą kartą, dėl savo GD, šalia buvo rezidentas, labai patiko kaip ji su juo bendravo, likau sužavėta, jos kantrybę ne tik su manim, bet ir mokiniu, apžiūrėjo vaiką, viską išmatavo, man viską paaiškino. Tikrai rekomenduoju, žino, kaip dirbti su nėštukėm. Labai švelni, su humoru jaumu. Tikrai nuoširdi gydytoja. ❤️

2018-12-04, 06:24 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi, profesionali gydytoja, itin rūpestingai prižiūrėjusi patologinį nėštumą!

2018-07-04, 12:38 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni, savo darbo sriti ismano puikiai.

2018-04-28, 20:21 | Registruotas lankytojas 5

Atėjau pas gydytoja su problema. Visą nėštumą lankiausi. Gydytoja labai aiškiai ir išsamiai paaiškino mano problemos esmę, rizikas ir ko galima tikėtis. Patiko aiškumas, profesionalumas, nuoseklumas ir gydytojos optimizmas. Ačiū, kad rūpinosi manini ir mano mažyliu.

2017-12-01, 14:34 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja mylinti savo darbà, viskà nuodugniai apžiūrėjo, paaiškino, parodė vaikučio augimo rodiklius ir diagramas, kad būtù galima palyginti su normom. mano gydytojaa siuntė mane dėl mažesniù vaisiaus vandenù pas jà, tai matavo kelis kartus, žiūrinėjo visus kraštelius, ar visur yra vandens. Puiki gydytoja.

2017-11-30, 11:39 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja! Mandagi, šilta, išsamiai viską paaiškina, rūpestinga. Ne tik apžiūrėjo iš medicininės pusės, bet ir pakvietė vyrą pasigrožėti leliuku, 3D įjungė, ir pasiūlė nusifotografuoti mažyli. Paliko puikų įspūdį. :)

2017-11-18, 13:40 | IP: 78.60.180.123

Labai maloni gydytoja. Per Echo viską taip nuodugniai issaiskino ir svarbiausia man suprantama paprasta kalba,o ne medicininem frazem☺. Siulyciau apsilankyti.

2017-10-20, 11:29 | IP: 82.135.254.196

Pas daktare Listvaniene rekomenduociau apsilankyti kiekvienai, kuriai tikrai rupi sveikata ir kuri nori jog daktare zmoniskais zodziais isaiskintu situacija. Niekada neisejau is daktares nezinodama kas man yra ar koks gydymas manes laukia. Po tyrimu visada pati paskambina pakomentuoti rezultatus, jei reikia. Profesionalesnio daktaro nesu sutikusi.

2017-09-08, 13:18 | IP: *.*.*.*