Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Povilaitienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02493, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

73.8% Complete
3.7

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

81.4% Complete
4.1

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

75.2% Complete
3.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

76.3% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

83.8% Complete
4.2

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

65.9% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

76.3% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-11-11, 16:00 | 3

Pati nuostabiausia gydytoja! Seke viso nestumo metu, taip pat prieme gimdyma. Geresnes gydytojos nesu sutikusi! Asmeniskai seke, bendravo, patardavo. Dziaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokiu gydytoju!

2019-05-23, 11:52 | 1

Lankiausi pas gydytoją visą nėštumo laikotarpį. Atvykus visada šypsodavosi, bendravo maloniai, kol nėštumas buvo sklandus, jokių nusiskundimų neturėjau. Artėjant gimdymo datai, pradėjau prastai jaustis, savo iniciatyva pasidariau kraujo tyrimą, paaiškėjo, kad trūksta geležies, gydytoja buvo nustebusi, ilgai svarstė, kokius papildus skirti. Nėštumui einant į pabaigą, prasidėjo problemos su vaiko svorio nustatymu, niekaip nepavyko to padaryti, galiausiai išgirdau: ,,kai gims, tai ir pasversim, bus paprasčiau, nemėgstu svorio nustatinėti''. Gimdymas buvo labai sunkus ir varginantis, vaikelis gimė 5 kg svorio, gydytojai niekaip negalėjo suprasti, kodėl niekas nematė, kad mažylis toks didelis ir neplanavo atlikti Cezario operacijos. Ką man beliko atsakyti?.. Tikrai suprantu, koks sunkus ir atsakingas gydytojų darbas, ir kad visi darom klaidų, tik šiais laikais, manau, labai svarbu gebėti naudotis aparatūra, tiek mažylio svorį, tiek vaisiaus vandenis nustatinėjant.

2019-01-16, 13:50 | 1

Puikiausia gyditoja pas kuria teko lankytis. Ir tikrai dabar tik pas ja lankisios. Ačiū.

2019-01-02, 20:24 | 3

Si gydytoja labai nuvyle ir iskaudino.
Paliko "ant ledo",kai buvau problemiskoje situacijoje del sveikatos,buvo sutartas gydymo planas,suplanuota iki smulkmenu,taciau gydytoja nutrauke bet koki kontakta,piktybiskai neatsiliepinejo i skambucius. Daug veliau ir ne is pacios gydytojos suzinojau,kad ji tiesiog cia nebedirba. Laikosi pozicijos "po manes tegul ir tvanas".
Visa tai labai nuliudino,nes is pradziu atrode,kad sia gydytoja verta pasitiketi.

2018-05-28, 13:59 | 1

Ši gydytoja - profesionali, taktiška, maloni ir galiu pasakyti dar daug gerų žodžių. Gydytoja, dėkoju Jums už nepriekaištingą priežiūrą viso nėštumo metu. Dėkoju už skirtą laiką, atsilieptus skambučius, atsakytus klausimus ir už kiekvieną išsklaidytą baimę. Mano mažylis iki pat 37 nėštumo savaitės nusprendė likti sėdimoje padėtyje, tačiau tik šios gydytojos dėka ryžausi išoriniam vaisiaus apgręžimui, kuris buvo sėkmingas. Tai suteikė galimybę savo mažylį gimdyti pačiai! Gaila, jog gimdymas prasidėjo pirmąją gydytojos atostogų dieną ir gydytoja negalėjo dalyvauti gimdyme :) Bet aš labai laiminga su ja susipažinusi ir dar kartą - ačiū Jums!