Pacientai, kurie rekomenduoja Rasilda Mačienė, %

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08254, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Mačienė Rasilda dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Mačienė Rasilda?

2020-03-17, 10:05 | Registruotas lankytojas 6

Nerekomenduoju. Prireikė nedarbingumo,del karščiavimo. Į polikliniką su karščiamimu karantino metu nelįleidžia,dėl to pagal rekomendacijas kreipiausi telefonu į savo gydytoją internete nurodytu jos darbo laiku, tačiau pasirodė,kad internete nurodytas blogas darbo laikas ir mano gydytoja nebedirbo. Registratūroje nukreipė pas šią gydytoją, kadangi darbe turėjau būti jau 7 ryto ir jau nenuėjau, nedarbingumo reikėjo jau nuo tos dienos (susitarti kitaip su darbdaviu galimybių nėra, griežta apskaita). Susisiekus su gydytoja, bendravo nemandagiai, kaltino, kad su ja susisiekiau, o ne su savo gydytoja kontaktuoju, buvau apkaltinta, kad neva turėjau 6 valandas su savo gydytoja susisiekt, nors aiškinau sutuacija,kad kreipiausi laiku, nurodytu internete,bet jis buvo klaidingas, tačiau anot gydytojos vistiek buvau kalta. Paklausius,ką galima būtų padaryti,nes nedarbingumas reikalingas,liepė skambinti savo gydytojai kitą dieną,o su darbdaviu tartis dėl šios praleistos dienos, nes anot gydytojos, atbulinę data nedarbingumo tikrai negausiu, negausiu net išsikvietus greitąją pagalbą. Atrodo, gydytoja džiugavo, kad galiu turėti nemalonumų darbe, tyčia taip atsakynėjo į klausimus,nes, suprantama,šiuo metu krūvis yra nežmoniškas ir niekas nenori ne savo pacientų, tačiau ne dėl savo kaltės teko pas ją kreiptis, o buvau priversta pasijausti kalčiausia. Nesulaukiau jokių klausimų net, dėl savijautos, nebuvau paklausta apie simptomus, apie kontaktą su užsieniečiais,nekalbant apie nedarbingumą, nebuvo jokio patarimo dėl gydymosi: tiesiog turėjau nesigydyt iki galėsiu susisiekt su savo gydytoja. Suprantama,kad tai nebuvo variantas, kuris tiko, tad teko vėl kreiptis į registratūra, pranešti,kad nukreipė pas gydytoją,nesutikusią man suteikti gydytojos paslaugų. Tada buvau nukreipta pas kitą gydytoją, kuri nuostabiai bendravo, išklausinėjo, davė gydymo nurodymus bei atitinkamai reagavo į situaciją. Todėl suprantama,kad atsutikus ekstremaliam susirgimui, nepatekus pas savo gydytoją, iš šios darbuotojos nieko nesulaiksite, jai nemotais,kad žmogų nukreipia pas ją, jinai darbo neatliks, tik apkaltins bei sugadins nervus savo pareiškimais.

2019-11-12, 15:16 | Registruotas lankytojas 16

Jau kelis metus esu šios gydytojos pacientė. Per tą laiką susilaukiau mažylės. Nėštumo metu keletą kartų sirgau, tad šiuo periodu sulaukiau ypatingai didelio gydytojos dėmesio visiems išsakytiems negalavimams. Labai dėmesinga, atidi, maloni, į visus klausimus atsakanti savo srities profesionalė. Labai vertinu tai, kad gydytoja visuomet sąžininga: nebruka nereikalingų vaistų ar papildų, profesionaliai atsako į pateiktus klausimus.