Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Brogaitė, %

Išduota: 2010-08-09, Nr. MPL-16597, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2016-06-27, Nr. MPL-20967, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2010-08-09, Nr. MPL-16597, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2016-06-27, Nr. MPL-20967, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2024-01-05, 14:30 | Registruotas lankytojas 2

Esu dėkinga gydytojai, nes ji profesionaliai įvertino mano problemą, kurią kitas traumatologas (pas kurį lankiausi privačiai) įvertino atmestinai, todėl dvi savaitęs gyvenau šlubuodama su įskilusiu kaulu :(. Atsitiktinai atradau Viktoriją, kuri greitai suprato mano kojos problemą, paskyrė tyrimą, tinkamą gydymą, atsakė į visus rūpimus man klausimus. Rekomenduoju :)
AČIŪ dar kartą už Jūsų rūpestį ir gydymą :) Sėkmės.

2023-08-20, 10:16 | Registruotas lankytojas 1

Mes lankėmės,Klaipėdos vaikų ortopedo-traumatologo, daktarą.Vaikui buvo išnirusi kojos girnelė.Apžiūrėjus gydytojui ir dar pasikonsultavęs su kitu daktaru ,mus labai nuliūdino,kad nieko negalime padaryti,nes labai sudėtinga operacija.Liepė palaukti pusę metų,ir paskyrė rebelitacija.
Vaiko būklė,tik blogėjo.Nusprendėm kreiptis į Vilnių.
Paskaitę komentarus apie Viktorija Brogaite-Martinkiene kreipimės į ją.
Daktarė apžiūrėjusi mūsų vaiką,mus nudžiugino,kad viskas yra įmanoma.Tada ėmėsi veiksmų, ir buvo nieko nelaukiant atlikta operacija.
Po operacijos ir visų rebilitacijų mūsų sūnus jau vaikšto.
Ačiū Gerb.gyd.Viktotijai Brogaitei-Martinkienei!

2023-02-23, 16:06 | Registruotas lankytojas 818

Nuostabi gydytoja

2023-02-23, 16:06 | Registruotas lankytojas 818

Nuostabi gydytoja

2023-01-05, 22:40 | Registruotas lankytojas 2

Žymus Avicena apie gerą gydytoją rašė : "Gydytojas privalo turėti sakalo žvilgsnį, merginos rankas, liūto širdį." Tokiais žodžiais galėčiau apibūdinti p. V. Brogaitę– Martinkėnienę. Tai profesionali be galo atsakinga daktarė. Žmogus puikiai išmanantis savo sritį ir be galo atsidavęs savo darbui. Ačiū JUMS už galimybę judėti!!!!!

2022-02-09, 10:11 | Registruotas lankytojas 47

Labai patiko. Likau sužavėta gydytojos profesionalumu ir įsiklausymu į problemą. Daugiau tokių gydytojų! Sėkmės Jūsų nelengvame, bet prasmingame darbe!

2021-10-19, 20:41 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja iš pašaukimo, įsigilina ir sprendžia problemas.

2020-07-12, 18:51 | Registruotas lankytojas 4

Ačiū daktarei Viktorijai Brogaitei,tai gydytoja iš didziosios raidės.Ji padėjo mums ,esant kritiškai situacijai.Visos mūsų šeimos vardu dar kartą dėkoju.

2020-01-13, 08:32 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni, dėmesinga, rūpestinga ir kompetetinga gydytoja!!! Greitai nustatė mano dukrai diagnozė ir greitai buvo imtasi veiksmų! Po operacijos skambino domėjosi jos būklė! Manau, kad dar ilgą laiko tarpą su Gydytoja bendrausime!
Ačiū Jai labai!!!!

2019-12-13, 13:34 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni daktarė,atsakė į visus rūpimus klausimus.Labai puikiai išaiškino kaip ir kiek laiko truks gydymas.Rūpinosi pacientu netik savo darbo laiku, bet ir po jo.Didelis Ačiū Jum daktare, kad mus gydote ir rūpinates.

2019-12-13, 13:34 | Registruotas lankytojas 2

2018-05-29, 19:21 | Registruotas lankytojas 1

Gyditoja yra labai miela, bendraujanti tesok apie toke gyditoja reike pasvajoti nes tokos geros gyditojos nemaciau niekada gyvenime. Jei kažkas pas jie bus užsirašiesnesil neabejokit ji yra labai gera gyditoja ir nesijaudinkyt ji viska padaris gerai tesok pasitikekit jie. Nes aš ja pasitikėjau ir ji viska padarė gerai ir dabar džauguosi kad pažistu toke gera gyditoja.????????????????????????????????????????????????????????????

2018-01-26, 14:39 | Registruotas lankytojas 4

O man visai patiko gydytoja. Prisiskaicius neigiamu komentaru nelabai norejau registruoti pas ja kudiki, bet gydytoja buvo maloni, svelniai apziurejo kudiki, tad vizitu likau patenkinta :)

2017-06-13, 20:50 | Registruotas lankytojas 1

Mes lankomės pas gydytoją Viktoriją Brogaitę – Martinkėnienę (vaikų ortopedė traumatologė). Esame labai patenkinti. Gydytoja labai maloni, atidi, rūpestinga. Iškarto diagnozavo mano sūnui Davidui ligą, išsamiai atsake į visus mūsų klausimus, paskyrė tinkamą gydymą, atliko operaciją. Labai Jums ačiū!

2017-04-11, 11:36 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi, kad Panevėžyje pradejo dirbti Viktorija Brogaitė. Diagnozė buvo nustatyta iš karto, apie ligą viskas paaiškinta ir išaiškinta. Po operacijos vizitai atlikti laiku ir visada su šypsena, paklausimu apie savijautą, vaistų paskyrimu. Rekomenduoju tikrai šią gydytoją. Ačiū, Jums, kad turėjom galimybę susipažinti.

2017-01-23, 14:09 | IP: 84.46.190.149

Tikrai labai šauni gydytoja. Išsamiai pasako diagnozę,ką naudoti ir dalina patarimus.