Pacientai, kurie rekomenduoja Nerijus Brazys, %

Išduota: 2010-08-10, Nr. MPL-16596, Galiojanti

Gydytojas kraujagyslių chirurgas

Išduota: 2015-07-01, Nr. MPL-20152, Galiojanti

2019-10-20, 09:38 | 1

Aš net neturiu žodžių apie vizitą apibūdinti,kai atėjau ir daktaras pamatė mano limfodemines kojas,sako man vos kelnės nenusmuko,ar reikia taip įžeidinėti,kai pati bandai susitaikyti su problema ir matai negražų išorinį vaizdą.aš net stebiuosi,kad jis baigė aukštajį išsilavinimą ir neturi kultūros bendrauti su žmonėmis.

2019-10-03, 09:51 | 2

Operavo vienas. Puikus daktaras. Mandagus, isklausantis ir labai ismanantis savo darbo. Dziaugiuosi, kad jaunoji daktaru karta tokia nuostabi!!!! Ir labai noreciau padekot pooperacinis palatos personalui uz rupesti ir prieziura,, jus nuostabios slaugytojos, gyd. Anesciologei uz nepriekaistinga narkoze, dienos skyriaus med. Personalui. Sekmes jums ir nuosirdus aciu. Pasukoniene Aldona

2019-10-03, 09:51 | 2

2018-09-23, 10:58 | 1

Esu labai laiminga, kad atradau šį gydytoją. Prieš tai teko ilgai ir nuobodžiai įvairiu tyrimų darytis dėl galvos svaigimo ir kraujagyslių, ieškoti priežasties ligos ir vis nesėkmingai.. Buvau praradusi viltį.
Tačiau stebuklai vyksta ir AČIŪ gydytojui Nerijui,kuris greitai diagnozavo ligą ir gydymas buvo sėkmingas. Esu laiminga ir tikrai rekomenduoju apsilankyti tuos, kas jau praradę viltį pasveikti.
206 palatos pacientė

2018-03-03, 18:31 | 3

Nuostabus gydytojas. Tokių kaip šis gydytojas maža. Jaunas, bet perspektyvus.