Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Keršulytė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02690, Galiojanti

2019-10-11, 13:27 | 1

Gydausi seniai (tiksliau - lankausi, nes didelių ligų neturėjau) ir esu labai patenkinta profesionalia ir žmogiška gydytoja.

2019-02-15, 00:50 | 4

Lankiausiai pas šią daktarę mokam profilaktiniam patikrinimui. 20 minučių teko laukti savo vizito, nors prieš mane pacienčių daugiau nebuvo... Apžiūros metu, beveik nebendravo, nieko nekomentavo, tik pasakė, kad susisieks, jeigu tepinėlis ką nors blogo parodys. Tai va niekas nesusisiekė, tikiuosi dėl to, kad viskas gerai, o ne dėl aplaidumo... Kažkaip tikėjaus geresnės kokybės...

2019-01-22, 16:10 | 4

Ši gydytoja prižiūrėjo mane nėštumo metu ir esu labai patenkinta. Gydytoja maloni, išsamiai atsako į visus klausimus, jeigu yra kažkokių indikacijų - nusiunčia profilaktiškai atlikti papildomų tyrimų. Nėštumo metu teko turėti tikrai nemažai vizitų - ir visad jų laukdavau. Taip pat norėčiau paminėti, kad ir gydytojos seselė Olga - nuostabi!

2018-10-20, 11:08 | 1

Reguliariai lankausi Karoliniškių poliktlinikoje, tekę kreiptis ir privačiai. Vizitai nesukelia jokio streso, po jų visada būna aišku ir ramu. Puikiai išaiškina kada ir dėl ko kreiptis.
Keista skaityti komentarus, kad gydytoja skuba, tai žinoma - juk pacientų tikrai ne vienas ir ne du per dieną!

2018-06-03, 08:31 | 2

Merginos ir moterys, saugokit save nuo šios neprofesionalios "gydytojos".