Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Keršulytė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02690, Galiojanti

2019-02-15, 00:50 | 4

Lankiausiai pas šią daktarę mokam profilaktiniam patikrinimui. 20 minučių teko laukti savo vizito, nors prieš mane pacienčių daugiau nebuvo... Apžiūros metu, beveik nebendravo, nieko nekomentavo, tik pasakė, kad susisieks, jeigu tepinėlis ką nors blogo parodys. Tai va niekas nesusisiekė, tikiuosi dėl to, kad viskas gerai, o ne dėl aplaidumo... Kažkaip tikėjaus geresnės kokybės...

2018-06-03, 08:31 | 2

Merginos ir moterys, saugokit save nuo šios neprofesionalios "gydytojos".

2017-08-04, 19:56 | 1

Buvau labai suzaveta sia daktare,nes pas ja sunku patekti,ir kai pastojau labai dziaugiausi kad ji mane priziuri,bet per visa nestuma aisku pritenziju neturejau,viskas buvo ok,bet ekoskopiju nedare paskutinius 4menesiu,paklausius kodel atsakymas buvo nematau poreikio,tai labai noreciau kad poreikis atisarstu su kitom nestukem,nes mano vaikas gime su sirdies yda,ta ka iskenciu dabar noriu kad ji pajaustu daug skaudziau,cia yra jos aplaidumas ir gyvenine pas ja daugiau ne eisiu!

2017-04-15, 11:03 | IP: *.*.*.*
2017-02-01, 13:16 | IP: *.*.*.*