Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Keršulytė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02690, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-05-05, 09:20 | Registruotas lankytojas 1

Tiesiog buvau nustebusi tokiu gyditojos elgesiu ir jokio paaiškinimo i nieka tik atsakymas i viska taip arba ne... kai paprašiau tiesiog nuotraukos vaiko echoskopo ji atsakė išviso džiaukis kad darau tau echoskopa tiesiog buvau šoke...
Nes žinau kad priklauso trys echoskopai neštumo metu ...daugiau neeisiu pas šita gyditoja užsirašiau privačiai kad patikrintu ka ji išviso ten patikrino nes paskaičius komentarus kyla abejoniu.

2019-10-11, 10:27 | Registruotas lankytojas 1

Gydausi seniai (tiksliau - lankausi, nes didelių ligų neturėjau) ir esu labai patenkinta profesionalia ir žmogiška gydytoja.

2019-02-14, 22:50 | Registruotas lankytojas 4

Lankiausiai pas šią daktarę mokam profilaktiniam patikrinimui. 20 minučių teko laukti savo vizito, nors prieš mane pacienčių daugiau nebuvo... Apžiūros metu, beveik nebendravo, nieko nekomentavo, tik pasakė, kad susisieks, jeigu tepinėlis ką nors blogo parodys. Tai va niekas nesusisiekė, tikiuosi dėl to, kad viskas gerai, o ne dėl aplaidumo... Kažkaip tikėjaus geresnės kokybės...

2019-01-22, 14:10 | Registruotas lankytojas 4

Ši gydytoja prižiūrėjo mane nėštumo metu ir esu labai patenkinta. Gydytoja maloni, išsamiai atsako į visus klausimus, jeigu yra kažkokių indikacijų - nusiunčia profilaktiškai atlikti papildomų tyrimų. Nėštumo metu teko turėti tikrai nemažai vizitų - ir visad jų laukdavau. Taip pat norėčiau paminėti, kad ir gydytojos seselė Olga - nuostabi!

2018-10-20, 08:08 | Registruotas lankytojas 1

Reguliariai lankausi Karoliniškių poliktlinikoje, tekę kreiptis ir privačiai. Vizitai nesukelia jokio streso, po jų visada būna aišku ir ramu. Puikiai išaiškina kada ir dėl ko kreiptis.
Keista skaityti komentarus, kad gydytoja skuba, tai žinoma - juk pacientų tikrai ne vienas ir ne du per dieną!

2018-06-03, 05:31 | Registruotas lankytojas 2

Merginos ir moterys, saugokit save nuo šios neprofesionalios "gydytojos".

2018-05-04, 17:32 | Registruotas lankytojas 1

Keleta metu ejau pas gydytojus specialistus, kad surastu problemos priezasti. Echoskopijas dare ir Kauno klinikose, ir Santariskese, ir keliuose privaciuose. Specialistai buvo pagal rekomendacijas. Visi sake, kad neaisku kas, kad reik priprasti ir su tuo susigyventi, nuo to netureciau numirti. Praradusi vilti nuejau i Karoliniskiu poliklinika, uzsirasiau pas vedeja nors atvirksciai, nerekomendavo jos. Dziaugiuosi, kad nepaklausiau si karta. Ji vienintele rado priezasti, nusiunte operacijai. Ir problemos neliko. Labai dekinga.

2017-10-09, 09:14 | IP: 77.219.95.188

Geriausia ginekologė, pas kurią teko lankytis. Labai profesionali, maloni ir dėmėsinga.
Pikti komentarai labai vienodi, tad manau, kad gydytoja turi "priešą-pavyduolį", nes tikrai netikiu, kad tie komentarai galėtų būti teisingi.

2017-08-04, 16:56 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-08-01, 08:48 | Registruotas lankytojas 3

Labai gera gydytoja. Tiesiog superine! Visiems rekomenduoju.

2017-07-11, 15:20 | IP: 213.197.179.242

Gera gydytoja, puikiai atsimena visas ligas, visuomet pasiteirauja apie savijauta. Viena is geresniu daktariu kurias esu sutikusi! Pagarba!

2017-04-15, 08:03 | IP: *.*.*.*
2017-02-21, 09:16 | Registruotas lankytojas 1

Mano mėgstamiausia turėta ginekologė. Į visus klausimus atsako tiksliai, aiškiai, išsamiai. Labai nuramina. Rekomenduoju.

2017-02-09, 13:39 | IP: 185.127.1.42

Puiki gydytoja. Gydausi nuo 1998 metų. Nekeisčiau jokiu būdu.
Net ir užsiėmusi, visada suranda laiko, profesionaliai nustato problemą.
AČIŪ.

2017-02-01, 11:16 | IP: *.*.*.*
2016-11-06, 21:22 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki as norejau paklausti mano menesines buvo spalio28d.o pabaigiau sirgti lapkricio2d. Norejau paklausti kada bus vaisingos dienos

2016-10-10, 15:58 | IP: 88.119.87.40

Puiki, profesionali gydytoja. Labai rūpestinga ir maloni.

2016-08-20, 14:18 | IP: *.*.*.*
2016-07-27, 12:40 | IP: 88.223.41.93

Puiki daktare, labai dziaugiuosi kad pas ja patekau kad priziuretu nestuma. Viskas buvo puikiai, likau labai patenkinta. Kita kart butinai tik pas ja eisiu. Ačiū Jūms!

2016-06-28, 10:15 | IP: 213.159.40.229

Labai gera ir kompetentinga gydytoja. Nepaisant ilgų eilių ir didelio pacienčių srauto, visada maloniai bendrauja ir stengiasi įsigilinti bei išaiškinti problemą.

2016-06-23, 09:32 | IP: *.*.*.*
2016-04-04, 17:41 | IP: 188.69.197.216

Puiki, rupestinga. Gera specialiste

2016-03-19, 17:26 | IP: 84.240.22.101

Labai rupestinga,atsakinga,pareiginga.

2016-02-25, 08:21 | IP: 5.20.176.213

Gydytojos ,,profesionalumas" nuvylė, neatitiko lūkesčių. Nemato to, kas akivaizdu. Visada skuba. Turint rimtą problemą, manau, nevertėtų kreiptis į tokį specialistą.

2016-01-15, 17:40 | IP: 78.56.204.40

Nekeisčiau šios gydytojos į jokią kitą

2016-01-11, 21:39 | IP: *.*.*.*
2015-08-31, 07:55 | IP: 78.56.81.119

Puiki gydytoja. Maloni, profesionali, atsako į visus užduodamus klausimus.

2015-05-04, 19:41 | IP: 90.130.19.21

Gydytoja kompetetinga, mokanti bendrauti, paaiškina, atsako į visus klausimus. Nusiskundimų jokių.

2015-04-28, 11:43 | IP: *.*.*.*

2015-02-15, 23:20 | IP: *.*.*.*

2015-02-08, 22:21 | IP: 84.240.7.92

Profesionali gydytoja, daug kartų laiku nustačiusi man diagnozę, bet labai jau sunku pas ją pakliūti į konsultaciją.

2015-01-20, 21:16 | IP: 78.60.173.129

Profesionali, komunikabili, išklausanti, patarianti, rūpestinga, tobula gydytoja !

2015-01-15, 14:08 | IP: 212.122.70.100

Labai profesionali ir maloni gydytoja.

2014-12-19, 16:29 | IP: 78.157.85.48

Tikrai gera gydytoja, viską paaiškino ir paskyrė reikiamus vaistus. Prieš tai teko apsilankyti pas kitą gydytoją, kuri apsilankymo metu dėstė savo nuomonę, kokia bloga kontracepcija ir kiek man kainuos vaisingumo klinikos, kai negalėsiu pastoti. Susitikus su gyd. Keršulyte, net palengvėjo. Pasirodo ne visi gydytojai yra nekompetetingi.

2014-12-06, 09:43 | IP: 78.60.81.172

Gera gydytoja.Maloni,visada įsigilina į problemą,profesionali.Lankausi pas ją jau seniai ir visada po vizito lieku patenkinta. Kiek turėjau ginekologinių problemų visada viska pastebėdavo ir paskirdavo gerą gydymą.Esu jai dėkinga.

2014-07-28, 11:10 | IP: 88.119.87.40

Perėjau pas ją iš kitos, toje pačioje įstaigoje dirbančios gydytojos ir tikrai galiu pasakyti, kad likau patenkinta ir jaučiausi, kad aš jai rūpiu ir, kad ji rūpi mano bėdos. Priešingai nei buvusi gyd. nepuolė skirti hormoninių vaistų...pasiūlė kreiptis ir pas kitus specialistus - ieškoti problemos plačiau... Kol kas esu labai patenkinta.

2014-07-14, 04:33 | IP: 78.157.82.40

Gydytoja D. Keršulytė mane konsultuoja ir gydo nuo 1990 metų. Nuostabi gydytoja! Turėjau įvairių problemų, tik gydytojos profesionalumas padėjo man išsikapstyti iš jų. Džiaugiuosi, kad likimas mane suvedė būtent su šia gydytoja.

2014-06-05, 09:10 | IP: 193.219.12.52

Puiki gydytoja, kad visi tokie būtų.

2014-04-07, 14:44 | IP: 84.240.15.37

Gydytoja labai profesionali ir rūpestinga. Pas šia gydytoją lankausi jau beveik 8 m. niekuomet nesu nusivilusi po konsultaciju. Visuomet suteikia reikiamos informacijos. Pernai gydytoja priziūrėjo mano pirmąjį nėštumą. Esu labai patenkinta ir tikrai kai lauksiuosi antrojo kūdikelio taip pat lankysiuosi pas Daivą Keršulytę.

2014-03-03, 12:09 | IP: *.*.*.*

2014-01-10, 08:04 | IP: 195.182.82.229

Taip, pritariu neigiamiems komentarams. Nerašysiu visos istorijos, bet bijau, kad nebūtų man užleidusi irgi tos negeros ligos.Mane ji irgi garantuotai nugydė. Virš metų kažkas negerai, kažkoks vis uždegimas, o dabar jau ir displazija jinai pati diagnozuoja, kai prašiau kad padarytų man kolposkopija, nes sakiau,kad man yra buvę negerų dalykų, kad reikia gi prisižiūrėti ir tikrintis,ne ne,sako,viskas gerai,o dabar staiga - negerai kažkas.Esu tokiam strese ir panikoj,kad raminamuosius reikia gerti.Tiek pati sukišau pinigų į papildomus tyrimus,nes jei tik jos paskirtieji būtų,tai nežinau kaip būtų.Dar keista, kaip man polipą surado ir nusiuntė išsioperuot.bet visa kita - labai blogai.Džiaugiuos,kad pabėgau dabar į Santariškes,nes jau buvo per daug neramu ir nebepasitikėjau.Neužtrukit pas ją ilgai..

2013-10-26, 19:37 | IP: *.*.*.*

2013-10-26, 19:32 | IP: *.*.*.*

2013-10-02, 17:51 | IP: 82.140.131.3

Labai maloni ir šilta- tai žmogiškosios savybės, kurios būtinos Hipokrato priesaiką davusiems, bet labai retos medikų rate. Savo srities specialistė.

2013-08-27, 14:27 | IP: *.*.*.*

2013-08-06, 14:36 | IP: 82.135.242.186

Dekoju gydytojai uz rupestinguma, kuomet paprasciausios proceduros metu man pasidare silpna . Surado pagalba, priziurejo, skyre daugiau nei priklause demesio. Dekoju jai ir akuserei Nijolei. P.s. si gydytoja priziurejo mane ir nestumo metu, neturejau jokiu bedu.

2013-04-09, 19:56 | IP: *.*.*.*

2013-02-28, 11:04 | IP: 95.173.40.15

Lankausi pas ja daug metu. puiki gydytoja.

2013-02-21, 21:50 | IP: 217.77.22.91

Puiki savo srities zinove. Be jokiu problemu jos priziurima susilaukiau dvynukiu. I kiekviena sunegalavima ziurejo be galo rimtai ir atsakingai. Negaliu nei vieno blogo zodzio pasakyti apie sia gydytoja.visa nestuma jos deka jauciausi rami ir saugi.

2013-01-28, 15:12 | IP: *.*.*.*