Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Keršulytė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02690, Galiojanti

2019-10-11, 13:27 | 1

Gydausi seniai (tiksliau - lankausi, nes didelių ligų neturėjau) ir esu labai patenkinta profesionalia ir žmogiška gydytoja.

2019-02-15, 00:50 | 4

Lankiausiai pas šią daktarę mokam profilaktiniam patikrinimui. 20 minučių teko laukti savo vizito, nors prieš mane pacienčių daugiau nebuvo... Apžiūros metu, beveik nebendravo, nieko nekomentavo, tik pasakė, kad susisieks, jeigu tepinėlis ką nors blogo parodys. Tai va niekas nesusisiekė, tikiuosi dėl to, kad viskas gerai, o ne dėl aplaidumo... Kažkaip tikėjaus geresnės kokybės...

2019-01-22, 16:10 | 4

Ši gydytoja prižiūrėjo mane nėštumo metu ir esu labai patenkinta. Gydytoja maloni, išsamiai atsako į visus klausimus, jeigu yra kažkokių indikacijų - nusiunčia profilaktiškai atlikti papildomų tyrimų. Nėštumo metu teko turėti tikrai nemažai vizitų - ir visad jų laukdavau. Taip pat norėčiau paminėti, kad ir gydytojos seselė Olga - nuostabi!

2018-10-20, 11:08 | 1

Reguliariai lankausi Karoliniškių poliktlinikoje, tekę kreiptis ir privačiai. Vizitai nesukelia jokio streso, po jų visada būna aišku ir ramu. Puikiai išaiškina kada ir dėl ko kreiptis.
Keista skaityti komentarus, kad gydytoja skuba, tai žinoma - juk pacientų tikrai ne vienas ir ne du per dieną!

2018-06-03, 08:31 | 2

Merginos ir moterys, saugokit save nuo šios neprofesionalios "gydytojos".

2018-05-04, 20:32 | 1

Keleta metu ejau pas gydytojus specialistus, kad surastu problemos priezasti. Echoskopijas dare ir Kauno klinikose, ir Santariskese, ir keliuose privaciuose. Specialistai buvo pagal rekomendacijas. Visi sake, kad neaisku kas, kad reik priprasti ir su tuo susigyventi, nuo to netureciau numirti. Praradusi vilti nuejau i Karoliniskiu poliklinika, uzsirasiau pas vedeja nors atvirksciai, nerekomendavo jos. Dziaugiuosi, kad nepaklausiau si karta. Ji vienintele rado priezasti, nusiunte operacijai. Ir problemos neliko. Labai dekinga.

2017-10-09, 12:14 | IP: 77.219.95.188

Geriausia ginekologė, pas kurią teko lankytis. Labai profesionali, maloni ir dėmėsinga.
Pikti komentarai labai vienodi, tad manau, kad gydytoja turi "priešą-pavyduolį", nes tikrai netikiu, kad tie komentarai galėtų būti teisingi.

2017-08-04, 19:56 | 1

Buvau labai suzaveta sia daktare,nes pas ja sunku patekti,ir kai pastojau labai dziaugiausi kad ji mane priziuri,bet per visa nestuma aisku pritenziju neturejau,viskas buvo ok,bet ekoskopiju nedare paskutinius 4menesiu,paklausius kodel atsakymas buvo nematau poreikio,tai labai noreciau kad poreikis atisarstu su kitom nestukem,nes mano vaikas gime su sirdies yda,ta ka iskenciu dabar noriu kad ji pajaustu daug skaudziau,cia yra jos aplaidumas ir gyvenine pas ja daugiau ne eisiu!