Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Keršulytė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02690, Galiojanti

2015-01-20, 23:16 | IP: 78.60.173.129

Profesionali, komunikabili, išklausanti, patarianti, rūpestinga, tobula gydytoja !

2015-01-15, 16:08 | IP: 212.122.70.100

Labai profesionali ir maloni gydytoja.

2014-12-19, 18:29 | IP: 78.157.85.48

Tikrai gera gydytoja, viską paaiškino ir paskyrė reikiamus vaistus. Prieš tai teko apsilankyti pas kitą gydytoją, kuri apsilankymo metu dėstė savo nuomonę, kokia bloga kontracepcija ir kiek man kainuos vaisingumo klinikos, kai negalėsiu pastoti. Susitikus su gyd. Keršulyte, net palengvėjo. Pasirodo ne visi gydytojai yra nekompetetingi.

2014-12-06, 11:43 | IP: 78.60.81.172

Gera gydytoja.Maloni,visada įsigilina į problemą,profesionali.Lankausi pas ją jau seniai ir visada po vizito lieku patenkinta. Kiek turėjau ginekologinių problemų visada viska pastebėdavo ir paskirdavo gerą gydymą.Esu jai dėkinga.

2014-07-28, 14:10 | IP: 88.119.87.40

Perėjau pas ją iš kitos, toje pačioje įstaigoje dirbančios gydytojos ir tikrai galiu pasakyti, kad likau patenkinta ir jaučiausi, kad aš jai rūpiu ir, kad ji rūpi mano bėdos. Priešingai nei buvusi gyd. nepuolė skirti hormoninių vaistų...pasiūlė kreiptis ir pas kitus specialistus - ieškoti problemos plačiau... Kol kas esu labai patenkinta.

Esate Daiva Keršulytė?