Pacientai, kurie rekomenduoja Algirdas Kasiliauskas, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04505, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kasiliauskas Algirdas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kasiliauskas Algirdas?

2020-04-09, 14:32 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas iš pašaukimo,puikus,atsakingas,profesionalus,geras psichologas,mylintis savo darbą.Puikus chirurgas,negailintis pacientams asmeninio laiko.Linkiu jam visokeriopos sėkmės.

2020-02-10, 10:25 | Registruotas lankytojas 1

Išklausė,paaiškino viską kas mane domino.Nuramino ir paaiškino , kad problema išsprendžiama.Ačiū.

2020-01-07, 18:24 | Registruotas lankytojas 1

Labai taktiškas, išsamiai paaiškinantis viska ir skiria laiko kiek reikia. Nuramino. Rekomenduoju.

2019-10-16, 19:34 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdus AČIŪ, gerbiamas Daktare!

2019-04-24, 15:59 | Registruotas lankytojas 3

Nuosirdziai dekoju gydytojui chirurgui Algirdui Kasiliauskui uz issamia kolsultacija bei sekmingai atlikta operacija! Esate puikus, nuosirdus Zmogus!
Taip pat didelis ACIU slaugytojoms uz prieziura po operacijos.

2018-04-17, 11:00 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas,profesionalas,komunikabilus,taktiškas,mandagus,malonus,rūpestingas ir atsakingas,mylintis žmones ir savo darbą.Padarė operaciją,prieš ir po operacijos mane aplankė keletą kartų,buvo viskas aiškiai išaiškinta apie man rūpimus klausimus.Didziulis AČIŪ gyd.Kasiliauskui ir visam personalui prisidėjusiems prie mano operacijos ir Raudonojo kryžiaus ligoninės chirurginio skyriaus personalui,visi labai malonūs ir profesionalūs.Džiaugiuosi už savo šalį ir,kad mūsų tėvynėje yra nuostabių gydytoų.

2017-09-19, 10:04 | IP: 88.119.253.34

Puikus, nuostabus gydytojas. maloniai bendravo, apžiūrėjo, ištyrė. Paneigė prieš tai nustatytą diagnozę. tai gerai, kad neapsistojau ties vieno gydytojo išvadomis, o būčiau jau buvus išoperuota. Rekomenduoju šį gydytoją!!!!

2017-05-24, 19:09 | IP: 85.206.180.145

Labai ptofesionalus ir kompetetingas gydytojas,sekmes darbe!

2016-11-17, 12:04 | IP: 89.249.90.29

Labai profesionalus ir malonus gydytojas. Pats asmeniniu skambuciu derino man priimtina operacijos laika, taip pat pranese ir tyrimu rezultatus (tiesa sakant labai nustebino, nes niekada su tokiu aptarnavimu gydymo istaigose nesu susidures). Tiek operacijos eiga, tiek aptarnavimu likau suzavetas.

2016-11-16, 19:28 | IP: 78.61.111.30

Labai geras gydytojas

2016-10-07, 18:58 | IP: 188.69.215.145

Tiesiog nerealusu gydytojas, be galo nuoširdus, supratingas ir profesionalus, viską išsamiai paaiškino. Pirmą kartą teko sutikti tokį šaunų gydytoją kaip šis. Operacija buvo atlikta puikiai, einat pas tokį gydytoja net jokios baimės nėra. Gydytojui kuo didžiausios sėkmės visame kame. Ačiū dar kartą Jums. :)

2016-05-13, 18:11 | IP: 188.69.209.11

Nuostabus gydytojas - labiau spinduliuojančio profesionalumu Klaipėdoje dar neteko sutikti. Ir ši nuomonė nekinta jau penketą metų, lankantis profilaktiniam patikrinimui. Ačiū Jums, Gydytojau, kad esate!!! Telydi Jus visokeriopa sėkmė visur ir visada.

2016-04-24, 09:35 | IP: 78.58.250.140

Nuo pirmos bendravimo minutes pasitikejau siuo gyditoju ir labai dziaugiuosi,kad jis mane operavo. Net siek tiek save graužiu,kad atsidekodama pasakiau tik nuoširdų Ačiū.

2016-02-26, 21:14 | IP: 78.63.155.46

Puikus gydytojas. Džiaugiuosi, kad jis mane gydys.

2015-07-20, 20:06 | IP: 86.100.102.50

Siltas, kantrus, mokantis isklausyti, rupestingas ir labai profesionalus gydytojas. Ismanantis savo darba, pasiruoses isigilinti i problema ir ja isspresti. Esu dekinga uz konsultacija ir linkiu jam visokeriopos sekmes.

Esate Algirdas Kasiliauskas?