Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Bielskis, %

Gerovės klinika

Išduota: 2015-07-27, Nr. MPL-20639, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2019-07-01, Nr. MPL-23852, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.4

Gydymas nebuvo veiksmingas

2.8

Gerovės klinika
2023-06-11, 07:02 | Registruotas lankytojas 70

Gydytojas išvis neveda apžiūros, rašo ką pats kalbi.

2023-05-11, 19:34 | Registruotas lankytojas 1

Viskas paprasta ir aišku, lengva susikalbėti. Dėkoju!

2023-03-13, 08:48 | Registruotas lankytojas 4

Ivertinimas vienas- gydytojas robotas! Net nesivargino paklaust, apie sveikatos bukle. Matyt, paskaite seimos gyd. siuntima ir nepraejus ne min. po gerkles nuskausminimo, “igrudo” i gerkle endoskopa. Net baisu prisimint… Praejo beveik 15 val, o gerkle vis dar skauda… Nors sia procedura esu dariusi daug kartu ir zinau kaip tai buna…Jokiu komentaru apie tyrimo eiga ir skrandzio bei stemples bukle. Tikrai, neteko susidurt su tokiu jaunosios kartos mediku/ robotu.

2022-08-29, 17:03 | Registruotas lankytojas 9

Dieve apsaugok nuo tokiu "specialistu". Atejau su baisiais pilvo skausmo, padare echoskopija, parase siuntima KT ir pasake, kad reikia ieskotis kito gastroenterologo, nors paminejau, kad yra zarnyno nepraeinamumo istorija. Be to, labai arogantiskas ir po bendravimo tiesiog jautiesi pavarges.

2021-11-21, 18:48 | Registruotas lankytojas 2

Šaunus gydytojas, tiksliai nustatė skausmo priežastį ir kitus negalavimus, paaiškino ligų priežastis ir tolimesnę gydymo eigą, malonus ir mandagus.

2021-08-16, 17:10 | Registruotas lankytojas 4

Paskyrė skubią gastroskopiją, o pats apie paskirtą procedūrą... pamiršo. Kai valandą pralaukusi prie užrakinto kabineto, susiradau „gerbiamą“ Bielskį kitame kabinete, jis nerado reikalo net atsiprašyti – pasakė, kad kažkas neva turėjo man pranešti apie atšauktą vizitą ir jis niekuo padėti negali.

Rekomenduoju visiems, mėgstantiems betiksles iškrovos dienas ir leisti laisvalaikį poliklinikoje – kreipdamiesi pas šį gydytoją, gausite viso to su kaupu.

2021-04-28, 18:26 | Registruotas lankytojas 4

Gydytojas išklausė, apžiūrėjo ir įvertino būklę bei nukreipė tolimesniam gydymui.

2021-04-23, 12:58 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas, išsamios konsultacijos, malonus bendravimas. Pačios geriausios rekomendacijos ir didelis AČIŪ!

2020-11-13, 19:48 | Registruotas lankytojas 8

Mūsų šeima neranda tinkamų žodžių atsidėkoti šiam daktarui.
Kai situacija gydant mamą buvo labai sunki, mes buvome nuoširdžiai išklausyti ir suprasti. Mūsų problemos buvo išspręstos.
Žiūrint į tokį jauną ir profesionalų gydytoją norisi džiaugtis. Vertas didžiausios pagarbos. Ačiū nuo visos šeimos šiam Daktarui.

2020-10-01, 13:26 | Registruotas lankytojas 2

teko palaukti 10min. Davė siuntimą į tolimesnes instancijas, bendravo maloniai.

2020-09-29, 20:43 | Registruotas lankytojas 8
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-03-04, 07:07 | Registruotas lankytojas 12

Saunus jaunas gydytojas.Musu mediku ateitis.