Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Bielskis, %

Išduota: 2015-07-27, Nr. MPL-20639, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2019-07-01, Nr. MPL-23852, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.3

2021-11-21, 18:48 | Registruotas lankytojas 2

Šaunus gydytojas, tiksliai nustatė skausmo priežastį ir kitus negalavimus, paaiškino ligų priežastis ir tolimesnę gydymo eigą, malonus ir mandagus.

2021-08-16, 17:10 | Registruotas lankytojas 4

Paskyrė skubią gastroskopiją, o pats apie paskirtą procedūrą... pamiršo. Kai valandą pralaukusi prie užrakinto kabineto, susiradau „gerbiamą“ Bielskį kitame kabinete, jis nerado reikalo net atsiprašyti – pasakė, kad kažkas neva turėjo man pranešti apie atšauktą vizitą ir jis niekuo padėti negali.

Rekomenduoju visiems, mėgstantiems betiksles iškrovos dienas ir leisti laisvalaikį poliklinikoje – kreipdamiesi pas šį gydytoją, gausite viso to su kaupu.

2021-04-28, 18:26 | Registruotas lankytojas 4

Gydytojas išklausė, apžiūrėjo ir įvertino būklę bei nukreipė tolimesniam gydymui.

2021-04-23, 12:58 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas, išsamios konsultacijos, malonus bendravimas. Pačios geriausios rekomendacijos ir didelis AČIŪ!

2020-11-13, 19:48 | Registruotas lankytojas 8

Mūsų šeima neranda tinkamų žodžių atsidėkoti šiam daktarui.
Kai situacija gydant mamą buvo labai sunki, mes buvome nuoširdžiai išklausyti ir suprasti. Mūsų problemos buvo išspręstos.
Žiūrint į tokį jauną ir profesionalų gydytoją norisi džiaugtis. Vertas didžiausios pagarbos. Ačiū nuo visos šeimos šiam Daktarui.

2020-10-01, 13:26 | Registruotas lankytojas 2

teko palaukti 10min. Davė siuntimą į tolimesnes instancijas, bendravo maloniai.

2020-09-29, 20:43 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju. Tyrimo metu nestebėjo būklės, sukėlė didelį skausmą ir net nemėgino išsiaiškinti skausmo priežasties, tik konstatavo, kad skausmo neturėtų būti. Nusiuntė į priimamąjį pačiai ieškoti pagalbos. Skaudėjo labai ir buvo labai sunku pačiai ieškoti pagalbos. Po tyrimo neišaiškino, kur kreiptis dėl gydymo.

2020-03-04, 07:07 | Registruotas lankytojas 12

Saunus jaunas gydytojas.Musu mediku ateitis.