Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Virgainė Bielskienė, %

Licencijos

Gydytojas pulmonologas

Išduota: 2005-08-08, Nr. MPL-07383, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Bielskienė Virgainė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Bielskienė Virgainė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

82.3% Complete
4.1

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

82.3% Complete
4.1

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

83.3% Complete
4.2

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

83.3% Complete
4.2

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

89.3% Complete
4.5

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

78.6% Complete
3.9

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

100% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-10-06, 16:45 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti gydytojai už išgelbėtą gyvybę. Kreipiausi dėl kitos priežasties, bet profesionaliai pažiūrėjo į problemą ir nustatė tai, kas buvo. Dėkoju slaugytojai už rekomenduotą gerą gydytoją.

2019-11-21, 15:36 | Registruotas lankytojas 1

Puiki savo srities specialistė. Išsamiai atsakė į visus iškilusius klausimus, gilinosi į problemą ir stengėsi ją išspręsti. Maloniai bendravo ne tik su pacientu, bet ir su šeimos nariais. Labai dėkojame už nuoširdumą, atjautą ir gerą gydymą. Visiems tikrai rekomenduojame. Jono Einingio artimieji.

2019-06-11, 11:18 | Registruotas lankytojas 1

VISKAS LABAI TIKSLIAI,GREITAI PADARYTI TYRIMAI.GERI PATARIMAI KAIP SAVE SAUGOTI IR NESIRGTI.TAI PUIKI,NUOSTABI ,SAUNI GYDYTOJA

2019-02-01, 17:03 | Registruotas lankytojas 1

Noriu pasidalinti istorija, kuri manau privers labai gerai susimąstyti tiek pacientus, kurie lankosi ar planuoja lankytis pas šią gydytoją, tiek labai tikiuosi pačią gydytoją - atsakingiau žiūrėti į kiekvieną atvejį.

Prieš porą savaičių mano mama atvyko pas šią gydytoją, nes kuris laikas ją kamavo kosulys, kuris sunkėjo ir darėsi aišku, kad tai nėra peršalimo simptomai. Tuo metu gydytoja atliko tyrimus tačiau nieko nenustatė. Informavo, kad ji poliklinikoje dirba tik kas antrą savaitę ir kad atitinkamai pagal šį grafiką bus galima užsiregistruoti pakartotinei apžiūrėti.

Tuo metu kosulys buvo tikrai pasunkėjęs, aiškiai rodantis, kad yra rimta liga, net mums ne gydytojams kėlė įtarimą, kad gal gali būti plaučių uždegimas, tačiau ši puiki gydytoja to neįtarė. Aš manau, kad galbūt nepakankamai įsigilino į problemą. Mamą pas gydytoją lydėjęs tėtis minėjo, kad ji taip pat vengė atsakinėti į jo klausimus, nors jis aiškiai žinojo, kokius simptomus pastebėdavo kasdien, kol laukė vizito pas gydytoją.

Reziumė, praėjo tas laikas, kurį reikėjo išlaukti, juk aceit nieko blogo nepamatė ir rekomendavo ateiti pakartotinei apžiūrai, kai gydytoja vėl dirbs. Tačiau to sekančio vizito laiko mano mama nesulaukė, kelios dienos prieš jai prasidėjo dusulys, plaučius užgulė skysčiai ir ištiko klinikinė mirtis. Labai džiaugiamės, kad šiandienai, situacija yra stabili, ją atgaivino, tačiau supykdė, tai ką pasakė ligoninės daktarai, kad ji toliau yra gydoma nuo uždegimo, plaučių uždegimo, kurį ar jo bet kokias užuomazgas gydytoja Virgainė Bielskienė pražiopsojo.

2018-02-24, 09:55 | Registruotas lankytojas 12

Esu dėkinga gyd. V. Bielskienei, kad operatyviai reagavo į itin prastus mamytės B. Staponkienės tyrimų rezultatus, skyrė papildomų tyrimų, susisiekė su Santaros ligonine, kur ir nukreipė tolesniam ištyrimui ir gydymui.