Pacientai, kurie rekomenduoja Virgainė Bielskienė, %

Šiaulių Affidea klinika

Gydytojas pulmonologas

Išduota: 2005-08-08, Nr. MPL-07383, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Bielskienė Virgainė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Bielskienė Virgainė?

Šiaulių Affidea klinika
2023-04-13, 17:26 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojos kompetencija kelia didelių abejonių. Nerekomenduočiau tokio sveikatos sistemos specialisto, jeigu apskritai tokiu būtų galima jį laikyti, tiek svetimam, tiek ir artimam žmogui.

2022-04-01, 01:21 | Registruotas lankytojas 1

Dar tokios besides daktares nebuvau sutikęs man diagnozavo maža kraujyste ir plaučių deguonies nepakankamumą beto buvo reikalinga dialize o ji mane palaikė 7val nezinioj ir beto dar nepriėmė y skyrių būdamas sunkios sveikatos ir su siuntimu ji mane naktį kad nepaguldyyu y ligonine dar davė siuntimą ir išsiuntė y kita ligonine kurioje neturėjo deguonies ir taip norėjo atsikratyti manimi bet paskui po savaitgalio mane vėl pasiuntė atgal y Šiaulių respublikinė ligoninės priimamąjį kad paguldytu y tuberkuliozės skyrių ji mane palaikė 8val be suteiktos pagalbos tokį daktarės darbą įvertinti galima tik nuobauda vien dėl to kad ji žaidžia su žmonių gyvybėmis labai neatsakinga daktare per kiek laiko gulėjau ligoninėse su tokia netvarkinga sistema susidūriau pirma karta nenorėčiau kad kitam žmogui pasitaikytų toks pat likimas Virginija Bielskine turėtų atsakingiau žiūrėti y žmonių gyvybes ir dirbanti darbą

2021-09-17, 21:39 | Registruotas lankytojas 818

Visiskai nieko verta gydytoja

2019-02-01, 17:03 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Esate Virgainė Bielskienė?