Pacientai, kurie rekomenduoja Gintaras Marcinkevičius, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

Marcinkevičius Gintaras dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Marcinkevičius Gintaras?

2020-01-03, 18:24 | Registruotas lankytojas 2

Rekomenduoju! Gretai, aiškiai ir profesionaliai sudėlioja gydymosi planą, motyvuoja, papasakoja apie alternatyvų gydymą bei prevenciją. Superinis gydytojas!

2019-09-30, 13:47 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, pats geriausias ir rūpestingiausias su kokiu teko susidurti. Neįsivaizduočiau kito daktaro, kuris galėtų geriau atlikti savo darbą, tai daktaras iš didžiosios raidės, visiškai atsidavęs savo darbui bei pacientams.

2019-03-18, 08:36 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, be galo malonus, rūpestingas.

2018-01-31, 11:03 | Registruotas lankytojas 8

Gydytojas išmetė pas jį besigydantį mano vyrą neperspėjęs ir neinformavęs.Tiesiog atvykus į polikliniką sužinojo, kad daktaras jo nebepriims.Neapleidžia nuojauta, kad jis taip pasielgė todėl, kad tai jam buvo neapsimokantis pacientas

2017-03-22, 01:53 | IP: 86.38.70.21

Buvau pas gydytoją 15 metų ir labai patiko kaip žmogus ir specialistas, tandemas su Birute nerealus, puikiai susidirbę ir greitai sukasi. Vizito metu visada stengiasi pajuokauti ir pakelti nuotaiką, skiria reikiamus tyrimus, buvo teisus dėl visus šiuos metus kamavusios mažakraujystės priežasties ir jos gydymo būdo. Labai norėtųsi tokio paties gydytojo kitoje poliklinikoje, kur dabar esu persirašius.

2017-02-24, 23:48 | Registruotas lankytojas 1

Puikus kaip žmogus ir labai geras gydytojas :)
Tiesa ir slaugytoja p.Birutė labai maloni :)

2016-12-12, 16:35 | Registruotas lankytojas 5

Puikus gydytojas. Su jumoro jausmu, nuoširdus, profesionalus. Nukreipia ten, kur reikia, atlieka reikalingus tyrimus.

2016-06-13, 19:40 | IP: 78.60.158.52

Visada atidžiai išklauso ir priima sprendimus, jei reikia nukreipia specialisto konsultacijai

2015-04-28, 23:57 | IP: 86.100.231.18

Nuostabiausias diagnostikas,gydė ir mano vaiką,kuriam jau 43m.ir mano artimuosius,o labiausiai profesionali seselė Birutė,superinė komanda.

2015-02-27, 09:18 | IP: 78.157.86.235

Šis šeimos gydytojas man labai patinka, linksmas, su nuotaika, palydi pas kitus specialistus, pats paskambina, kad priimtų kt. specialistai, jai skubiai reikia, veikia greitai, kalba greitai, todėl kam reikia išsiplepėt ir, kad išklausytų, geriau gal eiti pas bobute ant suoliuko, galu gale, gydytojai laiko tam neturi, laukia kiti pacientai ir alnas poperizmo...
Slaugytoja Birutė taip pat labai faina:)

2014-12-01, 19:57 | IP: 83.178.94.147

Padarys dėl jūsų viską, tikrai rūpestingas.
Slaugytoja Birutė ir super moteriškė Nevisada klauso ką sakai, labai greitas ir todėl išsiblaškęs.
Neklysta, visada kaltas būsit pats.
Neikit į darbo pabaigą, nes pamatysit ko nematęs. O šiaip gydytojas tikrai ne pats blogiausias matęs daug blogesnių.

2014-11-25, 10:49 | IP: 78.158.4.112

Fantastiškas daktaras! Visada kruopščiai apžiūri, išklauso, pataria. Visuomet pašmaikštauja. Puikus specialistas. Esu juo labai patenkinta. Ir sesutė labai šauni moteris :) Nuostabi komanda! Kad daugiau tokių gydytojų būtų..

2014-07-31, 16:34 | IP: 78.60.9.197

Puikus gydytojas, esu labai juo patenkinta, gydo mane jau apie 10 metų, kažin ar geresnį gydytoją galima rasti. Pastato mane ant kojų nuo bet ko per porą dienų. Be to yra labai draugiškas ir suprantantis, visada geros nuotaikos, optimistiškas, ir operatyvus.

2013-10-22, 15:20 | IP: 193.219.130.163

Puikus gydytojas. Dėmesingas, jei reikia visada suras būdą padėti, siunčia konsultacijoms pas kitus specialistus. Visada geros nuotaikos, puikus jumoro jausmas, visada pakelia nuotaiką. Spėja paklausinėti ne tik apie ligas, bet ir apie šeimą, neabejingas savo darbui ir žmonėms.

2013-07-20, 20:26 | IP: 84.240.29.208

Toks turi būti gyditojo etalonas.
Rūpestingas,profesionalus ir dar turintis gerą jumoro jauską.