Pacientai, kurie rekomenduoja Nauris Grušauskas, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

2020-07-09, 18:14 | Registruotas lankytojas 1

Nustate atopini dermatita suaugusiam.Prirase harmoniniu tepalu ir pasake,kad tai visam gyvenimui,su pagerejimais ir pablogejimais.Paklausus gal maista priiziureti,patare valgyti viska.Taip ir kankinausi metus laiko. Isgyde mane....google.Daug informacijos radau rusu kalba ir mitybaa esant atopiniam dermatitui yra pagrindas.Pradejau maitintis produktais kurie nealergizuoja,Tik po triju men,palaipsniui pradejau valgyti viska.Antri metai kai esu sveika.

2020-07-08, 21:44 | Registruotas lankytojas 9

Arba jį priimi su tokiu bendravimu ir humoru arba ne...pora kartą teko papulti pas jį, kaip ir padėjo jo išrašyti vaistai, bet paskutinį kartą atėjus su vaiku, buvau aprėkta ko čia atėjau...aprėkė prie vaiko, sūnus net išsigando. Faktas, tokiam populiariam gydytojui tikrai nusišvilpt ant keletos burbuliuojančių mamyčių, bet bendravimo kultūrą privalo turėti kiekvienas gydytojad. Netgi pats "dievas" Grušauskas...daugiau pas ji nebeinam, nes Kaune, pasirodo, ne visi dermatologai išmirė :)

2020-06-04, 20:36 | Registruotas lankytojas 1

Puikus, profesionalus gydytojas. Nepriklausomai nuo diagnozės sugeba palaikyti gerą nuotaiką, turi puikų, subtilų jumoro jausmą. Tuo pačiu išsamiai viską paaiškina, nekiša brangių vaistų. Rekomenduoju 200 proc.

2020-05-06, 17:48 | Registruotas lankytojas 3

Visad tikimės gydytojo profesionalumo ir gero kontakto. Karantino metu, kai visiems suprantama, kad patekti pas gydytoją su eilinėmis problemomis neįmanoma, džiaugiuosi, kad ieškojau būtent šio gydytojo. Atsišaukė telefonu, geranoriškai pasiūlė atsiųsti foto su probleminės odos vaizdu, perskambino, neabejodamas išsakė diagnozę-ir tai pasirodė 100% teisinga. Tik tokio profesionalumo gydytojas gali padaryt tokią išvadą! Viskas išsisprendė be jokių vaistų, nors abejoju, ar kiti nebūtų pasiūlę tepti ar gerti vaistų, nebūdami tikri dėl diagnozės. Ačiū gydytojui! O kas bijo žmogaus su sveiku humoru, tegu ieško tylinčio ir galvos nuo rašymo nepakeliančio :) Aš rinksiuosi tik šį gydytoją!

2019-11-25, 22:03 | Registruotas lankytojas 1

Jei einate dėl aknės, nerekomenduoju. Tik įžengus pareiškė, kad pas mane nėra jokios ligos ir yra žymiai labiau sergančių (suprantu, bet man tai yra problema). Pasakė, kad kosmetika ir maistas tikrai ne peie ko, kad kai pagimdysiu viskas praeis. O tiem kas sakė, kad nuo maisto mane bėrė liepė parodyti vidurinį pirštą, ir mosavo juo man prieš veidą gerą minutę. Nemanau, kad gydytojui derėtų taip eilgtis. Reziumė toks: nenuleidau rankų, netikėjau gydytoju ir pasidariau maisto netoliaravimo tyrimą. Atsisakius netoleriuojamų produktų veidas visiškai pasitaisė.

2019-10-06, 20:25 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas! Is jo kabineto viaada iseinu su sypsena ! Aciu jam ????

2019-09-01, 12:20 | Registruotas lankytojas 8

Greitai ir tiksliai diagnozavo peroralini dermatita ir gydymas buvo veiksmingas, o iki tol kiti specialistai 2 metus gyde ne nuo tu ligu.

2019-07-10, 03:58 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū už priėmimą, profesonalumą, už diagnozę ir sveiką humoro jausmą ! Labai džiaugiuosi, kad iš Vilniaus nuvykau, Sėkmės!REKOMENDUOJU 200%

2019-07-08, 19:05 | Registruotas lankytojas 1

Prisiskaicius komentaru vaziavau su "baime" del "ale" jo nemandagaus bendravimo, bet... Super!!! pasaka ne gydytojas, liga apibudino iki smulkmenu, bajeristas ir siaip nuostabus gydytojas.... isejau isisiepus :-) dar laukiau vaistinej eilej su sypsena, juokiausi sau viena... REKOMENDUOJU 200%

2019-06-27, 17:37 | Registruotas lankytojas 2

Atejus į kabinetą, net neapžiūrėjęs nusprendė, kad aš sveika ir paklausė ko atėjau, pasakius kad del galvos odos problemų (niežėjimas ir pleiskanų luobas, su skausmingomis vietomis) Mane išvadino gulbe ir liepė plaukt :-). Paklausiau, kad gal tada alergija man, išgirdau klausimą,, ar ant šiknos tas pats, jei ne, tada ne alergija,, ir pasakė, jei taip manau tai eik pas alergologą.

2019-06-25, 20:09 | Registruotas lankytojas 1

Super gydytojas,turintis nerealu jumoro jausma.Tai ne tik gydytojas,bet ir psichologas.Didelis aciu!

2019-05-11, 20:35 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus Gydytojas. Tolerantiškas, supratingas, puikus specialistas, turintis šaunų humoro jausmą (gaila, kad ne visiems jis suprantamas).
Pirmą kartą pas jį lankiausi su vaiku. Vaikas buvo sužavėtas jo humoro jausmo ir paskirto gydymo. Diagnozė ir gydymas veiksmingi.
Antąkart ėjau dėl savo bėdų. Gaila, tačiau nei vaistai, nei gydymo kursas nebuvo paskirti. Nieko nepadarysi...genetika visagalė, jos neišgydysi.
Rekomenduoju gydytoją kaip geriausią savo srities specialistą.

2019-05-07, 15:18 | Registruotas lankytojas 3

Nesuprantu tokio tiesmukiško daktaro bendravimo, keista skaityti komentarus žmonių, kuriems toks jo bendravimas labai priimtinas. Ir kaip dermatitas nesusijęs su tuo, ką vaikas valgo??? Mūsų vaikas alergiškas maisto produktams nuo kurių jį ir beria. Tik prisižiūrint mitybą bėrimų sumažėję. Nerekomeduoju tiems, kurie tikisi malonaus bendravimo su daktaru.

2019-01-26, 11:35 | Registruotas lankytojas 4

Šaunus daktaras su savitu humoro jausmu :)

2019-01-18, 12:16 | Registruotas lankytojas 1

Begalo nuostabus gydytojas! Tiksliai nustate problema ir labai greitai pasveiko oda! Esu begalo patenkinta! Pats didziausias aciu!!!! Beto, nuostabus humoro jausmas!geriausias dermatologas Lietuvoje!