Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Nauris Grušauskas, %

Licencijos

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05529, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

57.2% Complete
2.9

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

88.1% Complete
4.4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

86.6% Complete
4.3

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

84.7% Complete
4.2

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

85.3% Complete
4.3

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

76.7% Complete
3.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

87.1% Complete
4.4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-06-04, 20:36 | 1

Puikus, profesionalus gydytojas. Nepriklausomai nuo diagnozės sugeba palaikyti gerą nuotaiką, turi puikų, subtilų jumoro jausmą. Tuo pačiu išsamiai viską paaiškina, nekiša brangių vaistų. Rekomenduoju 200 proc.

2020-05-06, 17:48 | 3

Visad tikimės gydytojo profesionalumo ir gero kontakto. Karantino metu, kai visiems suprantama, kad patekti pas gydytoją su eilinėmis problemomis neįmanoma, džiaugiuosi, kad ieškojau būtent šio gydytojo. Atsišaukė telefonu, geranoriškai pasiūlė atsiųsti foto su probleminės odos vaizdu, perskambino, neabejodamas išsakė diagnozę-ir tai pasirodė 100% teisinga. Tik tokio profesionalumo gydytojas gali padaryt tokią išvadą! Viskas išsisprendė be jokių vaistų, nors abejoju, ar kiti nebūtų pasiūlę tepti ar gerti vaistų, nebūdami tikri dėl diagnozės. Ačiū gydytojui! O kas bijo žmogaus su sveiku humoru, tegu ieško tylinčio ir galvos nuo rašymo nepakeliančio :) Aš rinksiuosi tik šį gydytoją!

2019-11-25, 22:03 | 1

Jei einate dėl aknės, nerekomenduoju. Tik įžengus pareiškė, kad pas mane nėra jokios ligos ir yra žymiai labiau sergančių (suprantu, bet man tai yra problema). Pasakė, kad kosmetika ir maistas tikrai ne peie ko, kad kai pagimdysiu viskas praeis. O tiem kas sakė, kad nuo maisto mane bėrė liepė parodyti vidurinį pirštą, ir mosavo juo man prieš veidą gerą minutę. Nemanau, kad gydytojui derėtų taip eilgtis. Reziumė toks: nenuleidau rankų, netikėjau gydytoju ir pasidariau maisto netoliaravimo tyrimą. Atsisakius netoleriuojamų produktų veidas visiškai pasitaisė.

2019-10-06, 20:25 | 1

Puikus gydytojas! Is jo kabineto viaada iseinu su sypsena ! Aciu jam ????

2019-09-01, 12:20 | 8

Greitai ir tiksliai diagnozavo peroralini dermatita ir gydymas buvo veiksmingas, o iki tol kiti specialistai 2 metus gyde ne nuo tu ligu.

2019-07-10, 03:58 | 1

Ačiū už priėmimą, profesonalumą, už diagnozę ir sveiką humoro jausmą ! Labai džiaugiuosi, kad iš Vilniaus nuvykau, Sėkmės!REKOMENDUOJU 200%

2019-07-08, 19:05 | 1

Prisiskaicius komentaru vaziavau su "baime" del "ale" jo nemandagaus bendravimo, bet... Super!!! pasaka ne gydytojas, liga apibudino iki smulkmenu, bajeristas ir siaip nuostabus gydytojas.... isejau isisiepus :-) dar laukiau vaistinej eilej su sypsena, juokiausi sau viena... REKOMENDUOJU 200%

2019-06-27, 17:37 | 2

Atejus į kabinetą, net neapžiūrėjęs nusprendė, kad aš sveika ir paklausė ko atėjau, pasakius kad del galvos odos problemų (niežėjimas ir pleiskanų luobas, su skausmingomis vietomis) Mane išvadino gulbe ir liepė plaukt :-). Paklausiau, kad gal tada alergija man, išgirdau klausimą,, ar ant šiknos tas pats, jei ne, tada ne alergija,, ir pasakė, jei taip manau tai eik pas alergologą.

2019-06-25, 20:09 | 1

Super gydytojas,turintis nerealu jumoro jausma.Tai ne tik gydytojas,bet ir psichologas.Didelis aciu!

2019-05-11, 20:35 | 1

Nuostabus Gydytojas. Tolerantiškas, supratingas, puikus specialistas, turintis šaunų humoro jausmą (gaila, kad ne visiems jis suprantamas).
Pirmą kartą pas jį lankiausi su vaiku. Vaikas buvo sužavėtas jo humoro jausmo ir paskirto gydymo. Diagnozė ir gydymas veiksmingi.
Antąkart ėjau dėl savo bėdų. Gaila, tačiau nei vaistai, nei gydymo kursas nebuvo paskirti. Nieko nepadarysi...genetika visagalė, jos neišgydysi.
Rekomenduoju gydytoją kaip geriausią savo srities specialistą.

2019-05-07, 15:18 | 3

Nesuprantu tokio tiesmukiško daktaro bendravimo, keista skaityti komentarus žmonių, kuriems toks jo bendravimas labai priimtinas. Ir kaip dermatitas nesusijęs su tuo, ką vaikas valgo??? Mūsų vaikas alergiškas maisto produktams nuo kurių jį ir beria. Tik prisižiūrint mitybą bėrimų sumažėję. Nerekomeduoju tiems, kurie tikisi malonaus bendravimo su daktaru.

2019-01-26, 11:35 | 4

Šaunus daktaras su savitu humoro jausmu :)

2019-01-18, 12:16 | 1

Begalo nuostabus gydytojas! Tiksliai nustate problema ir labai greitai pasveiko oda! Esu begalo patenkinta! Pats didziausias aciu!!!! Beto, nuostabus humoro jausmas!geriausias dermatologas Lietuvoje!

2019-01-16, 14:39 | 1

Arogantiškas ir pasipūtęs. Labai nemaloniai bendrauja, dar neteko lankytis pas tokį nemalonų gydytoją.

2018-11-26, 19:52 | 1

Prieš einant tiek daug buvau prisiskaičiusi kitų komentarų apie šį gydytoją, kad tikrai galvojau, na, įdomu, kaip man seksis. Ir šiandien pas jį apsilankiau. Atėjau su problema, kuri mane jau labai senai kankina, o dabar dar ir pablogėjo, ėjau dėl acnės. Gydytojas tiesiog fantastiškas, nieko panašaus per visą savo gyvenimą nesu sutikusi! Iš tiesų jis turi specifinį humoro jausmą, gal jis kiek neįprastai bendrauja, bet koks skirtumas, visi mes skirtingi ir tai yra nuostabiai žavu. Tik atėjus iškart įvertino būklę, viską išsamių išsamiausiai man paaiškino, per tiek metų joks gydytojas nesugėbėjo nieko panašaus padaryti. Paaiškino problemą, išvardino visus būdus, kaip galime tai spręsti ir viskas, iš jo kabineto išėjau su aiškiom, konkrečiom mintim, ką turiu daryti. Jokio pasimetimo, nežinojimo, bet aiškus suvokimas, ką toliau daryti ir kaip spręsti problemą. Be viso to, jis toks supratingas ir nors iš pirmo žvilgsnio atrodo griežtas vyras, bet puikiai supranta, turi gerą širdį ir nori, kad tau būtų kuo geriau :) man jis įkvėpė drąsos, pasitikėjimo, išėjus net verkiau, bet tikrai ne dėlto, kad mane būtų įskaudinę, bet dėl to, kad netikėjau, jog galiu sutikti tokį mane suprantantį žmogų. Ir žinokit, gal gražiai skamba, bet tikrai neidealizuoju. Jei dvejojat, eiti ar neiti pas jį, tai patikėkit, eikit jau rytoj ir tikrai nesigailėsit. O jei belaukdami milžiniškoj eilėje, sumąstysit, kad gal aj.., neverta tiek laukti, tai patikėkit manim, laukit! Kiekviena laukimo minutė atsipirks su kaupu! :)