Pacientai, kurie rekomenduoja Nauris Grušauskas, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-29, Nr. MPL-05529, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-29, Nr. MPL-05529, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2021-01-26, 09:25 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas. Kažkoks odos ligų genijus. Problemos sprendžiamos ir konsultuoja aiškiai, greitai, tiksliai, suprantamai ir išsamiai.

2020-07-09, 15:14 | Registruotas lankytojas 1

Nustate atopini dermatita suaugusiam.Prirase harmoniniu tepalu ir pasake,kad tai visam gyvenimui,su pagerejimais ir pablogejimais.Paklausus gal maista priiziureti,patare valgyti viska.Taip ir kankinausi metus laiko. Isgyde mane....google.Daug informacijos radau rusu kalba ir mitybaa esant atopiniam dermatitui yra pagrindas.Pradejau maitintis produktais kurie nealergizuoja,Tik po triju men,palaipsniui pradejau valgyti viska.Antri metai kai esu sveika.

2020-07-08, 18:44 | Registruotas lankytojas 9

Arba jį priimi su tokiu bendravimu ir humoru arba ne...pora kartą teko papulti pas jį, kaip ir padėjo jo išrašyti vaistai, bet paskutinį kartą atėjus su vaiku, buvau aprėkta ko čia atėjau...aprėkė prie vaiko, sūnus net išsigando. Faktas, tokiam populiariam gydytojui tikrai nusišvilpt ant keletos burbuliuojančių mamyčių, bet bendravimo kultūrą privalo turėti kiekvienas gydytojad. Netgi pats "dievas" Grušauskas...daugiau pas ji nebeinam, nes Kaune, pasirodo, ne visi dermatologai išmirė :)

2020-06-04, 17:36 | Registruotas lankytojas 1

Puikus, profesionalus gydytojas. Nepriklausomai nuo diagnozės sugeba palaikyti gerą nuotaiką, turi puikų, subtilų jumoro jausmą. Tuo pačiu išsamiai viską paaiškina, nekiša brangių vaistų. Rekomenduoju 200 proc.

2020-05-06, 14:48 | Registruotas lankytojas 3

Visad tikimės gydytojo profesionalumo ir gero kontakto. Karantino metu, kai visiems suprantama, kad patekti pas gydytoją su eilinėmis problemomis neįmanoma, džiaugiuosi, kad ieškojau būtent šio gydytojo. Atsišaukė telefonu, geranoriškai pasiūlė atsiųsti foto su probleminės odos vaizdu, perskambino, neabejodamas išsakė diagnozę-ir tai pasirodė 100% teisinga. Tik tokio profesionalumo gydytojas gali padaryt tokią išvadą! Viskas išsisprendė be jokių vaistų, nors abejoju, ar kiti nebūtų pasiūlę tepti ar gerti vaistų, nebūdami tikri dėl diagnozės. Ačiū gydytojui! O kas bijo žmogaus su sveiku humoru, tegu ieško tylinčio ir galvos nuo rašymo nepakeliančio :) Aš rinksiuosi tik šį gydytoją!

2019-11-25, 20:03 | Registruotas lankytojas 1

Jei einate dėl aknės, nerekomenduoju. Tik įžengus pareiškė, kad pas mane nėra jokios ligos ir yra žymiai labiau sergančių (suprantu, bet man tai yra problema). Pasakė, kad kosmetika ir maistas tikrai ne peie ko, kad kai pagimdysiu viskas praeis. O tiem kas sakė, kad nuo maisto mane bėrė liepė parodyti vidurinį pirštą, ir mosavo juo man prieš veidą gerą minutę. Nemanau, kad gydytojui derėtų taip eilgtis. Reziumė toks: nenuleidau rankų, netikėjau gydytoju ir pasidariau maisto netoliaravimo tyrimą. Atsisakius netoleriuojamų produktų veidas visiškai pasitaisė.

2019-10-06, 17:25 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas! Is jo kabineto viaada iseinu su sypsena ! Aciu jam ????

2019-09-01, 09:20 | Registruotas lankytojas 8

Greitai ir tiksliai diagnozavo peroralini dermatita ir gydymas buvo veiksmingas, o iki tol kiti specialistai 2 metus gyde ne nuo tu ligu.

2019-07-10, 00:58 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū už priėmimą, profesonalumą, už diagnozę ir sveiką humoro jausmą ! Labai džiaugiuosi, kad iš Vilniaus nuvykau, Sėkmės!REKOMENDUOJU 200%

2019-07-08, 16:05 | Registruotas lankytojas 1

Prisiskaicius komentaru vaziavau su "baime" del "ale" jo nemandagaus bendravimo, bet... Super!!! pasaka ne gydytojas, liga apibudino iki smulkmenu, bajeristas ir siaip nuostabus gydytojas.... isejau isisiepus :-) dar laukiau vaistinej eilej su sypsena, juokiausi sau viena... REKOMENDUOJU 200%

2019-06-27, 14:37 | Registruotas lankytojas 2

Atejus į kabinetą, net neapžiūrėjęs nusprendė, kad aš sveika ir paklausė ko atėjau, pasakius kad del galvos odos problemų (niežėjimas ir pleiskanų luobas, su skausmingomis vietomis) Mane išvadino gulbe ir liepė plaukt :-). Paklausiau, kad gal tada alergija man, išgirdau klausimą,, ar ant šiknos tas pats, jei ne, tada ne alergija,, ir pasakė, jei taip manau tai eik pas alergologą.

2019-06-25, 17:09 | Registruotas lankytojas 1

Super gydytojas,turintis nerealu jumoro jausma.Tai ne tik gydytojas,bet ir psichologas.Didelis aciu!

2019-05-11, 17:35 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus Gydytojas. Tolerantiškas, supratingas, puikus specialistas, turintis šaunų humoro jausmą (gaila, kad ne visiems jis suprantamas).
Pirmą kartą pas jį lankiausi su vaiku. Vaikas buvo sužavėtas jo humoro jausmo ir paskirto gydymo. Diagnozė ir gydymas veiksmingi.
Antąkart ėjau dėl savo bėdų. Gaila, tačiau nei vaistai, nei gydymo kursas nebuvo paskirti. Nieko nepadarysi...genetika visagalė, jos neišgydysi.
Rekomenduoju gydytoją kaip geriausią savo srities specialistą.

2019-05-07, 12:18 | Registruotas lankytojas 3

Nesuprantu tokio tiesmukiško daktaro bendravimo, keista skaityti komentarus žmonių, kuriems toks jo bendravimas labai priimtinas. Ir kaip dermatitas nesusijęs su tuo, ką vaikas valgo??? Mūsų vaikas alergiškas maisto produktams nuo kurių jį ir beria. Tik prisižiūrint mitybą bėrimų sumažėję. Nerekomeduoju tiems, kurie tikisi malonaus bendravimo su daktaru.

2019-01-26, 09:35 | Registruotas lankytojas 4

Šaunus daktaras su savitu humoro jausmu :)

2019-01-18, 10:16 | Registruotas lankytojas 1

Begalo nuostabus gydytojas! Tiksliai nustate problema ir labai greitai pasveiko oda! Esu begalo patenkinta! Pats didziausias aciu!!!! Beto, nuostabus humoro jausmas!geriausias dermatologas Lietuvoje!

2019-01-16, 12:39 | Registruotas lankytojas 1

Arogantiškas ir pasipūtęs. Labai nemaloniai bendrauja, dar neteko lankytis pas tokį nemalonų gydytoją.

2018-11-26, 17:52 | Registruotas lankytojas 1

Prieš einant tiek daug buvau prisiskaičiusi kitų komentarų apie šį gydytoją, kad tikrai galvojau, na, įdomu, kaip man seksis. Ir šiandien pas jį apsilankiau. Atėjau su problema, kuri mane jau labai senai kankina, o dabar dar ir pablogėjo, ėjau dėl acnės. Gydytojas tiesiog fantastiškas, nieko panašaus per visą savo gyvenimą nesu sutikusi! Iš tiesų jis turi specifinį humoro jausmą, gal jis kiek neįprastai bendrauja, bet koks skirtumas, visi mes skirtingi ir tai yra nuostabiai žavu. Tik atėjus iškart įvertino būklę, viską išsamių išsamiausiai man paaiškino, per tiek metų joks gydytojas nesugėbėjo nieko panašaus padaryti. Paaiškino problemą, išvardino visus būdus, kaip galime tai spręsti ir viskas, iš jo kabineto išėjau su aiškiom, konkrečiom mintim, ką turiu daryti. Jokio pasimetimo, nežinojimo, bet aiškus suvokimas, ką toliau daryti ir kaip spręsti problemą. Be viso to, jis toks supratingas ir nors iš pirmo žvilgsnio atrodo griežtas vyras, bet puikiai supranta, turi gerą širdį ir nori, kad tau būtų kuo geriau :) man jis įkvėpė drąsos, pasitikėjimo, išėjus net verkiau, bet tikrai ne dėlto, kad mane būtų įskaudinę, bet dėl to, kad netikėjau, jog galiu sutikti tokį mane suprantantį žmogų. Ir žinokit, gal gražiai skamba, bet tikrai neidealizuoju. Jei dvejojat, eiti ar neiti pas jį, tai patikėkit, eikit jau rytoj ir tikrai nesigailėsit. O jei belaukdami milžiniškoj eilėje, sumąstysit, kad gal aj.., neverta tiek laukti, tai patikėkit manim, laukit! Kiekviena laukimo minutė atsipirks su kaupu! :)

2018-11-07, 15:58 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas, humoro jausmas taip pat, suprantu,kad ne visiems patinka toks bendravimas,bet man labiau patinka toks tiesiai sviesiai, nei kazkokie isvedziojimai per aplinkui,stengiantis naudoti vien medicininius terminus. Isejus atsipalaidavau del savo ligos, kadangi gydytojas viska isdeste,paaiskino, padare tyrimus. Kurie svarsto eit ar ne,tai pirmyn, tikiu,kad ir Jums jis pades:))

2018-10-09, 12:14 | Registruotas lankytojas 1

Esame labai dėkingi gydytojui Grušauskui, labai greitai, konkrečiai ir efektyviai pagydė mūsų dukrytę. Iš vieno žvilgsnio nustatė kas jai yra ir gydymas buvo sėkmingas! Pats geriausias gydytojas- dermatologas, ne kartą jau mums teko pas jį lankytis, niekada nenuvylė. Ačiū! Rekomenduojam 100%.

2018-09-08, 05:50 | Registruotas lankytojas 1

Tokių žmonių yra tik vienetai. Odos ligos itin skaudžiai veikia psichologiškai ir apriboja dalį jauno žmogaus gyvenimo ir jei ne pasibaigusi kantrybė daugiau nei metus kentėti ir laukti, kankintis, slėpti nuo žmonių savo problemą galbūt dar nebūčiau ieškojus pagalbos. Dar nebuvau tiksliai žinojus kur jos ieškoti, bet negaliu atsidžiaugt, kad nesikreipiau kitur. Gerb. Grušauskas mano ligą man pasakė iš karto, o vaistai mano gyvenimą vėl sugrąžino JAU ANTRĄ DIENĄ PO JŲ VARTOJIMO! Tai stebuklas, kuris mūsų laikais vis dar neįprastas. Be to tai Žmogus, pas kurį patekus pamirštama problema ir kaltinantys žmonių žvilgsniai lyg jiems kito žmogaus oda būtų nuosprendis sergančiam žmogui, kad jis kitoks, ir pats kaltas dėl savo problemos, o tai verčia dar labiau slėptis ir užsidaryti, likti tik su savimi. Tai žmogus pirmiausiai išgydantis sužeistą dvasią, palaikantis psichologiškai. Nežinau daugiau nei vieno tokio Gydytojo. Jis VIENINTELIS, gal todėl, kad nuoširdžiai padeda žmogui vėl atrasti gyvenimą. Visada liksiu Jam dėkinga.

2018-08-13, 06:03 | Registruotas lankytojas 1

Tai daktaras nuo Dievo mano kančios baigėsi per keletą dienų žinau kad mano liga neišgydoma bet daktaras dar ir puikus psichologas moka nuteikti optimistiškai.

2018-08-11, 20:37 | Registruotas lankytojas 1

Stipriai rekomenduoju turintiems problem u su oda.

2018-08-07, 14:27 | Registruotas lankytojas 1

Išankstinės registracijos nėra. Atvykęs privačiai konsultacijai prieš dvi valandas iki darbo laiko pabaigos iš ten laukiančio vienintelio paciento sužinojau, kad "gydytojas šiandien daugiau nebepriims". Palaukiau kol išėjo pakviesti paskutinio paciento ir paklausiau kada atvykti rytoj, kad nenutiktų taip kaip dabar. Tolesnis dialogas susinervinusio gydytojo:
"Tai, sėsk, blemba, palauksi. Bet jei po tavęs bus dar vienas žmogus, tai tavęs nepriimsiu, supratai?"
"O.. tai man varyti žmones lauk?"
"Jei bus po tavęs dar vienas laukiantis, tave išvarysiu. Aišku?"
Pamatęs mano veidą:
"Nesiraukyk, o sėsk ir lauk, daktaras piktas"

Taigi, neturėjau galimybės suprasti kiek kompetentingas kaip gydytojas, bet profesionalumas nėra šio žmogaus siekis. Sakyčiau, kad jei nemirštate, apeikite lanku ir susiraskite kokį žmogiškesnį.

2018-07-30, 07:05 | Registruotas lankytojas 1

Geriausias lietuvoje

2018-06-10, 15:40 | Registruotas lankytojas 2

Problemos atsikratyti padėjo tik kitos specialistės rekomenduotas mitybos regliavimas ir homeopatiniai vaistai.

2018-05-30, 08:30 | Registruotas lankytojas 1

Tobulas humoro jausmas, profesionalumas viename.

2018-04-22, 21:47 | Registruotas lankytojas 3

Gyd. Grušauskas - tai Dievo siųstas angelas, globėjas.
Linkiu Jums sveikatos ir ilgų darbingų metų !!!

2018-04-16, 16:37 | Registruotas lankytojas 2

Prisidedu prie daugelio besidžiaugiančių žmonių, jog yra toks daktaras kaip N.Grušauskas. Apvažiavau puse Kauno daktarų, kai kurias privačias odos klinikas, net Vilniuje teko apsilankyti pas odos profesorę, tačiau niekas ne diagnozavo ligos, kuri labai mane kankino ir jau vertė pasiduoti ieškoti tiesos. Tačiau paskutinė viltis buvo šis daktaras, kurį rekomendavo ne vienas žmogus. Pasiteisino, jis tik įėjus sugebėjo tai diagnozuoti. Viską paaiškino, gal kiek tiesiai šviesiai mintis išdėstė, bet tai tik parodo daktaro rimtumą. Taip, laukti kš tiek prireikė nemažai, 2-3 valandas, bet kaip už tokią simbolinę konsultacijos kainą ir už tokį daktaro sugebėjimą tikrai verta. Tuo labiau, jos prieš tai ant visų veido bandymų gydyti per 3 metus teko išleisti turbūt netoli 1000eu. Ir kas sako, jos daktaras šiurkštus, su prastu humoru, tai na nežinau. Taip, gal kaip daktaras kartais per daug sau leidžia, na bet visgi jis pasiekęs labai daug, tikrai nemačiau niekur, jog žmonės nuo 8 ryto lauktų daktaro, kai jis tik nuo 9 dirba. Ir lauke stovėtų apie 30 laukiančių žmonių. Be to niekas nekaltas, jos žmonės nesupranta humoro. Ačiū šiam daktarui!

2018-04-05, 08:55 | Registruotas lankytojas 1

Savo srities profesionalas.

2017-11-07, 18:11 | IP: *.*.*.*
2017-08-30, 13:05 | Registruotas lankytojas 3

Akimirksniu nustatė diagnozę. Labai patiko gydytojo tiesumas ir jumoro jausmas. Prireikus kreipčiausi tik į šį gydytoją.

2017-08-20, 19:07 | IP: *.*.*.*
2017-07-04, 20:17 | IP: 94.244.86.120

Super!

2017-06-14, 11:45 | IP: 78.58.185.166

Super gydytojas, patikimas, žinantis, malonus, tikrai rekomenduočiau!

2017-05-26, 17:29 | IP: *.*.*.*
2017-05-23, 06:21 | IP: 78.63.227.200

Savo srities specialistas

2017-04-19, 17:11 | IP: 87.247.85.108

Labai profesionalus daktras, tik pamatęs bėda iš karto žino kokia problema. Viska labai išsamiai paaiškina. Mano nuomone tai pats geriausias odos daktaras Lietuvoje.

2017-03-16, 10:36 | IP: 193.219.74.131

Savo srities profesionalas, vaikščiojantis vadovėlis. Ir dar nestokojantis jumoro!

2017-03-05, 11:19 | IP: *.*.*.*
2017-02-24, 12:14 | IP: 78.61.170.117

Puikus specialistas. Tik labai keistas ir šiurkštus bendravimo būdas.

2017-02-19, 15:12 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas. Geresnių žinovų nesu mačius.

2017-02-16, 19:53 | IP: 78.62.196.58

Nuostabus profesionalas, kuris liga is karto nustate ko nesulaukiau 13 metu..ka ir bekalbet, nuostabus daktaras, siltas zmogus, rekomenduoju kiekvienam ir be dvejoniu...

2017-02-03, 09:21 | IP: 89.190.98.230

Konkretus, puikiai žinantis savo sritį. Įdomiai bendraujantis....

2017-01-26, 12:02 | Registruotas lankytojas 5

Profesionalas! Greitai, konkreciai, tiksliai.

2017-01-03, 18:13 | IP: 185.26.183.56

Nuostabus gydytojas, iskart nustate abiems vaikams diagnoze, puikus humoras ko musu saltiems lietuviams truksta, nes visi tik susirauke vaiksto ir bedavoja.

2016-11-19, 11:31 | IP: *.*.*.*
2016-11-19, 06:15 | IP: 188.69.209.57

Super

2016-11-06, 22:29 | IP: 78.58.155.177

Puikus gydytojas. Lankiausi privačiame kabinete, todėl už paslaugą ir mokėjau, bet paslauga atitinka kainą. Rekomenduoju kitiems.

2016-11-04, 15:05 | Registruotas lankytojas 8

Diagnozavo ligą vos įėjus pro duris, tikras profesionalas, kai tuo tarpu n Kauno dermatologų ieškojo ligos 2 metus, jos nenustatė ir nugydė. Gydymas buvo veiksmingas, tik labai gaila, kad po 6metų atsinaujino, bet taip deja su tokia liga būna. Visapusiškai pelnė pasitikėjimą. Ėjau pas dermatologą Vilniuje, nes Kaune nebegyvenu, jau žinodama kad man vėl ta pati liga atsinaujino ir kad man tik tų kažkokių vaistų išrašytų ir man daugiau nieko nereikia, tai gydytojas ėmė pasakoti pasakas, kad čia ne ta liga, kad reik nuo alergijos vaistų, kad čia nuo maisto, oro, daiktų, vyro ir kt.nesąmones :D Neverta net eiti pas kitus... Humoro jausmą reik turėt ir suprast, ir viskas bus OK su jo bendravimu, nu ir kas kad pavadino ragana, aš atrodžiau dar baisiau, bet tik pasijuokiau :)