Pacientai, kurie rekomenduoja Nauris Grušauskas, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05529, Galiojanti

2019-11-25, 22:03 | 1

Jei einate dėl aknės, nerekomenduoju. Tik įžengus pareiškė, kad pas mane nėra jokios ligos ir yra žymiai labiau sergančių (suprantu, bet man tai yra problema). Pasakė, kad kosmetika ir maistas tikrai ne peie ko, kad kai pagimdysiu viskas praeis. O tiem kas sakė, kad nuo maisto mane bėrė liepė parodyti vidurinį pirštą, ir mosavo juo man prieš veidą gerą minutę. Nemanau, kad gydytojui derėtų taip eilgtis. Reziumė toks: nenuleidau rankų, netikėjau gydytoju ir pasidariau maisto netoliaravimo tyrimą. Atsisakius netoleriuojamų produktų veidas visiškai pasitaisė.

2019-10-06, 20:25 | 1

Puikus gydytojas! Is jo kabineto viaada iseinu su sypsena ! Aciu jam ????

2019-09-01, 12:20 | 8

Greitai ir tiksliai diagnozavo peroralini dermatita ir gydymas buvo veiksmingas, o iki tol kiti specialistai 2 metus gyde ne nuo tu ligu.

2019-07-10, 03:58 | 1

Ačiū už priėmimą, profesonalumą, už diagnozę ir sveiką humoro jausmą ! Labai džiaugiuosi, kad iš Vilniaus nuvykau, Sėkmės!REKOMENDUOJU 200%

2019-07-08, 19:05 | 1

Prisiskaicius komentaru vaziavau su "baime" del "ale" jo nemandagaus bendravimo, bet... Super!!! pasaka ne gydytojas, liga apibudino iki smulkmenu, bajeristas ir siaip nuostabus gydytojas.... isejau isisiepus :-) dar laukiau vaistinej eilej su sypsena, juokiausi sau viena... REKOMENDUOJU 200%

2019-06-27, 17:37 | 2

Atejus į kabinetą, net neapžiūrėjęs nusprendė, kad aš sveika ir paklausė ko atėjau, pasakius kad del galvos odos problemų (niežėjimas ir pleiskanų luobas, su skausmingomis vietomis) Mane išvadino gulbe ir liepė plaukt :-). Paklausiau, kad gal tada alergija man, išgirdau klausimą,, ar ant šiknos tas pats, jei ne, tada ne alergija,, ir pasakė, jei taip manau tai eik pas alergologą.

2019-06-25, 20:09 | 1

Super gydytojas,turintis nerealu jumoro jausma.Tai ne tik gydytojas,bet ir psichologas.Didelis aciu!

2019-05-11, 20:35 | 1

Nuostabus Gydytojas. Tolerantiškas, supratingas, puikus specialistas, turintis šaunų humoro jausmą (gaila, kad ne visiems jis suprantamas).
Pirmą kartą pas jį lankiausi su vaiku. Vaikas buvo sužavėtas jo humoro jausmo ir paskirto gydymo. Diagnozė ir gydymas veiksmingi.
Antąkart ėjau dėl savo bėdų. Gaila, tačiau nei vaistai, nei gydymo kursas nebuvo paskirti. Nieko nepadarysi...genetika visagalė, jos neišgydysi.
Rekomenduoju gydytoją kaip geriausią savo srities specialistą.