Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Bernotas, %

Northway medicinos centrai (Kaunas)

Išduota: 2012-07-11, Nr. MPL-17780, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Northway medicinos centrai (Kaunas)
2023-03-30, 11:14 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, nors mano bėda buvo nėjo srities, jis mane nukreipė į skubios pagalbos priimama kur atliko papildomai tyrimus ir mane paguldė tolesniam gydymui

2023-02-13, 11:36 | Registruotas lankytojas 6

Buvau 2021 į Kauno klinikas atvežtas su trūkusia pilvo aorta ( kai žmonės išgyvena minutes...) , pūliniu greta aortos, komplikavusiu operaciją, ir inksto kanalo užspaudimu, ir šis Daktaras padarė stebuklą - aš likau gyvas, kai Klaipėdoje nieko negalėjo padaryti. Amžinai jam dėkingas. Galita drąsiai patikėti savo , ir savo artimųjų sveikatą ir gyvybę šiam nuostabiam ŽMOGUI. Ačių tau Daktare už dovanotą gyvybę, ir tesaugo tave Dievas. Vytautas Rezgys . Tauragė.

2018-01-12, 07:39 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas. Rekomenduoju.

2018-01-04, 15:21 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas. Rūpestingas,kruopštus. Viską paaiškino,pasiklausinėjo,domėjosi ir pateikė pasiūlymų ką toliau daryti

2017-07-07, 09:59 | Registruotas lankytojas 5

Puikus gydytojas, nuostabus žmogus! Ačiū!