Pacientai, kurie rekomenduoja Nino Berianidzė-Mikėnienė, %

Gydytojas reumatologas

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16019, Galiojanti

Išduota: 2008-01-22, Nr. MPL-10218, Galiojanti

2019-07-25, 14:54 | 6

Kreipiausi į šią gydytoją dėl kelio skausmų. Juos turiu nuo vaikystės, paskutiniu metu skausmas buvo stiprenis bei dažnesnis nei įprastai. Pirmojo vizito metu iškart užsiminiau, jog man jau yra buvę daryti įv. Tyrimai, niekas nerasta, nedarytas tik MRT. Tai buvo apie 2018m. Spalio mėn. Ateinančius 4mėn. Vizitų metu, man buvo skirta: echoskopija, rentgenas, kraujo tyrimai, mankštos ir kita terapija. Niekas nebuvo rasta, gydytoja žodžiu pasakė, kad tai greičiausiai chondromaliacija (tačiau ji nustatoma tik MRT tyrimu ar artroskopijos būdu), paklausus ar tai yra operuojama (nes skausmai tikrai buvo dideli, ir maždaug sausio mėn. pradėjo užstriginėti vienas kelis). jos atsakymas buvo “kai buvau studentė man irgi skaudėjo kelį, nuėjus pas daktarą jis man sako tai operuojam, tai man labai greitai pasibaigė visi skausmai.” Na man jie nesibaigė nuo iperacijų baimės. Paprašiau MRT, kurio ji man neskyrė, o išrašė siuntimą pas kitą specialistą (kurio vizito turėjau laukti dar virš mėn. Ir tai siuntime parašyta buvo tik tiek kad man skauda vieną koją ir jučiamas strigimas apie 2mėn.). Galiausiai 2019m. Balandį man buvo atliktas MRT. Rastas navikas. Bėje ir antro lygio chondromaliacija, na bent už tokį diagnozės atspėjimą be reikalingų jai nustatyti tyrimų tikrai teigiamas įvertinimas.

2018-12-08, 00:27 | 3

Dėmesinga, rūpestinga, nuoširdi... Puiki specialistė ir puikus žmogus. Ačiū, Jums, gydytoja. Sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimai.

Pagarbiai,
pacientė Nijolė