Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Karolis Baužys, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2013-07-18, Nr. MPL-18791, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

76.8% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

86.8% Complete
4.3

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

89.4% Complete
4.5

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

84.5% Complete
4.2

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

86.9% Complete
4.3

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

80.6% Complete
4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

94.5% Complete
4.7

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-09-17, 14:40 | 3

Keista, bet iš eilės:
Operavo plaštaką (extra, nes trauma). Sutikau kad operuotų ir rezidentas, nes "ant kažko" juk turi tie gydytojai mokytis :-). Deja, nei prieš operaciją, nei po jos Karolis Baužys nepasirodė, net nepasidomėjo asmeniškai. Bandžiau ieškoti kad pakonsultuotų (nes 2 mėn. po operacijos, o ranka ištinusi, skausminga ir t.t.) - vos radau informaciją kad būtent jis operavo.
Pasišnekėjau su pažįstama ligoninėje, tai tik užjautė kad jis mane operavo. Kitas chirurgas, tiesiog po operacijos pakalbintas pasakė "nieko geriau neturėjome tądien" :-). Žodžiu linksma, nors gal ir subjektyvūs tokie kolegų vertinimai - nežinai kas ten vyksta įstaigoje...
Skyriaus vedėjas malačius (7 savaitės po traumos nuvykau ieškoti šio chirurgo konsultacijai), tiesiog nukreipė pas kitą plastikos traumotologą, kuris tikrai dėmesingai išklausė, apžiūrėjo, suteikė visą info, pamokė reabilitacijos pratimų, patvirtino kad tokie skausmai, patinimas ne operacijos vietoje galimi ir paskyrė tolimesnius vizitus. Liuks! Ačiū.
Tad apie Karolį, kaip specialistą, neturiu nei geros, nei blogos nuomonės, AČIŪ kad išoperavo, tikiuosi pamokos nenueis veltui ir taps geru plastinės rekonstrukcijos mikrochirurgu. Bet kaip norėtųsi bent minimalaus kontakto su pacientu: konsultacijos, įvertinimo ir rekomendacijų tolimesniai reabilitacijai. Tada jausčiausi ramus, nes juk kas nei tas kuris operavo, geriausiai žino kaip ten "viduje" pavyko :-).
Tiek tos istorijos.

2019-09-16, 19:53 | 1

Atvykau i ligonine po beveik 27val po pirsto kraujagysliu nutraukimo. Gydytojo Karolio apziura, operacija ir gydymas su prieziura buvo atlikta tobulai profesionaliai ir operatyviai. Aciu gydytojui uz ilga, bet sekminga operacija, energija, tobula darba, profesini atsidavima ir 100% isgydyma.

2019-04-07, 21:26 | 2

Man buvo paskirtas kairės rankos riešo operacinis gydymas ekstra tvarka iš konsultacijų . Dėkoju gydytojui už sėkmingai atliktą operaciją.