Pacientai, kurie rekomenduoja Laima Ragauskienė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02810, Galiojanti

Ragauskienė Laima dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Ragauskienė Laima?

2020-06-02, 14:43 | 2

Pati geriausia gydytoja :) Lankausi virš 3 metų, visuomet labai gerai pataria, išspendėm ilgametes problemas, kurių kita ginekologė negalėjo nustatyti. Lankiausi ir nėštumo metu, viskas puikiai. Gydytoja labai konkreti, atsakinga, maloni, niekada nesu pas ją pasijutusi nejaukiai. Gaila, kad tokie gydytojai dirba poliklinikose, kur konsultacijai skiriama tik 20min, bet L.Ragauskienė visuomet apžiūri ir išklauso iki galo. Nesu davusi jokio atlygio ir ši gydytoja tikrai ne iš tų, kurios dirba tik gavę naudos. Ačiū! Rekomenduoju gydytoją visoms draugėms, visos buvo patenkintos atradę profesionalią specialistę, pas kurią malonu ateiti :)

2020-02-24, 20:34 | 3

Nerekomenduoju, pas tokia gydytoja dar neteko papulti. Ėjau pirma karta, ir labai nuvylė, sėdi tokia atseit protinga kažką išmananti nors ištiesu į elementarius klausimus atsakyt negali. Ateinu kaip pas specialiste pasiskonsultuoti, o ji man "negaliu jums į šį klausimą atsakyti", eikit pas ta ginekologą kuris jus gydė ir pan. + kalba pašiepiančiai! Prasėdėjau eilėje ir užėjus išėjau nieko nepešusi, susikrimtusi ir nežinioj. Baisu

2019-10-29, 15:39 | 3

Lankiausi pas šią gydytoją nuo nėštumo pradžios iki 32 sav., kol tiesiog nusprendžiau nebešvaistyti savo laiko.. iš pradžių neneigsiu džiaugiausi, pasirodė maloni, paslaugi, tačiau kuo toliau tuo labiau ko paklausi, to negausi... arba viskas bus priimta kaip už juoką.. kaip pavyzdžiui, pastovus nenustojantis rytinis vėmimas kurį iššaukdavo kosulys.. Gerb. daktarė, tik pasijuokė, kad nežino tokio simptomo, o dabartinė iškart suorganizavo apsilankymą pas plaučių ligų specialistą... vis prašydavau, kad padarytų echoskopiją, nes jausdavausi keistai, įdomei, visgi pirmas nėštumas.. bet to ji nedarė, siūlė siuntimą į klinikas :) O dabar pasirodo mažylis yra gerokai didesnis, nei turėtų būti, dėl ko reikia daugiau priežiūros, nes gali gimti ankščiau... iš pradžių man atrodė, kad komentarai apie atlygį yra tiesiog perspaustas reikalas, o dabar manau, kas būtent šito dalyko ir truko, kad manim būtų tinkamai pasirūpinta :) nežinau, ar dar norėčiau pas ją apsilankyti.. nemanau.. :)

2019-10-10, 15:24 | 4

Priežiūra nėštumo metu esu nepatenkinta. Į man rūpimus klausimus gydytoja dažniausiai neatsakydavo. Arba atsakymas būdavo: "Kas tau neaišku, juk ne pirmas nėštumas". O aš ir paaiškindavau, kad tokio skausmo nesu niekad per ankstesnius nėštumus jautusi. Manau, kad priežiūrą atliko gana atmestinai, nes apie neščiųjų gestacinį diabetą sužinojau tiktai po mėnesio, per kurį to nežinodama sau dar labiau kenkiau. Niekam nebuvo aktualu paskambinti ir pranešti, kad gliukozės toliaravimo tyrimas blogas, o po mėnesio apsižiūrėjus jau ekstra nusiuntė į klinikas...

2019-08-10, 11:31 | 2

Lankiausi pas šią gydytoją ilgą laiką. Žinoma, visada būdavo maloni ir linkusi bent kažką apžiūrėti tik gavusi į kišenę. Kitu atveju nieko gero. Bet kol neturėjau problemų, neturėjau ir kitų didelių nusiskundimų ja. Atsiradus problemoms, pamačiau, kad gydytoja labai prasta ir nieko neišmananti.

2019-06-06, 16:02 | 7

Teko nusivilti šia gydytoja. Atėjau su problema, dėl kurios buvo tikrai daug streso, gydytoja prigazdino dar labiau. Į visus klausimus reagavo pašaipiai, kaip spręsti problemą nepaaiškino. Po jos diagnozės tikrai buvau išsigandusi, todėl nuėjus pas kitą specialistą, visos jos išsakytos problemos buvo paneigtos...

2019-04-19, 16:58 | 3

Labai maloni, šilta gydytoja.

2019-01-07, 21:45 | 6

Labai maloni, konkreti, taktiška bei švelni gydytoja su humoro jausmu.
Gera konsultuotis, drąsiai kalbėti bei nebijoti. Ačiū Jums!

2018-10-10, 14:34 | 2

Puiki gydytoja, labai atsakingai ir profesionaliai dirba savo darbą.
Labai taktiška, maloni ir svarbiausia savo sritį išmano puikiai.
Patikima gydytoja, pagarba. Ačiū Jums :)

2018-08-28, 10:50 | 1

Man taip pat paskaičius komentarus buvo baisoka ir nejauku eiti, tačiau nuėjusi likau nustebinta. Gydytoja man labai patiko, apžiūrėjo švelniai ir rūpestingai, nustatė problemą, atsakė į visus rūpimus mano klausimus ir bendravimas buvo mandagus. Man patiko ši gydytoja

2018-06-22, 12:21 | 1

Puiki gydytoja! Apžiūros metu bendravo maloniai, elgėsi švelniai ne tik teisingai nustatė diagnozę, bet ir išsamiai paaiškino, kodėl ji priėjo prie tokios išvados.
Paskaičiusi kai kuriuos neigiamus komentarus, net suabejojau, ar apie tą patį žmogų rašoma :-)
Pas ginekologą lankiausi pirmą kartą, tačiau po apsilankymo pas šią gydytoją supratau, kad nėra tie vizitai tokie baisūs, kaip įsivaizdavau.

2017-08-31, 19:19 | IP: 213.226.182.93

Lankiausi pas šią gydytoją viso nieštumo laikotarpiu, jokių nusiskundimų neturiu. Tikrai šauni, rūpestinga gydytoja.

2017-04-23, 17:21 | IP: 87.247.74.33

Puiki gydytoja, labai maloniai elgėsi. Kadangi esu jauna, bijojau vizito pas ginekologę, tačiau buvau nustebinta, kaip šiltai su manim elgėsi. Vadino "vaikeliu", tai privertė jaustis lyg rūpintųsi kaip savo vaiku. Tikrai puiki daktarė, kol kas nežinau ar gydimo metodas kurį pasiūlė pasiteisins, nes nespėjau išmėginti, bet net ir po gydimo pas ją apsilankysiu.

2017-04-19, 21:19 | IP: *.*.*.*
2017-02-21, 17:10 | 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.