Pacientai, kurie rekomenduoja Martynas Banys, %

Išduota: 2015-07-27, Nr. MPL-20635, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Skubiosios medicinos gydytojas

Išduota: 2020-07-02, Nr. MPL-24735, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-04-17, 17:10 | Registruotas lankytojas 4

Deja, likimas mums nebuvo palankus, kad Šiaulių priimamajam papuolėm (dėl mamos) pas šį gydytoją. Nežinia, ar dėl kompetencijos, ar dėl patirties trūkumo - tiksli diagnozė buvo pražiūrėta pro pirštus. Mama, su įtariamu insultu į priimamąjį atvežta šiek tiek po 10 val. Paskirti kraujo tyrimai ir galvos smegenų KT. Apie 14:00 val. pateikiama gydytojo išvada pagal tyrimų atsakymus: insulto nerodo, čia kalio trūkumas. Lašinam kalį, vėliau žiūrėsim. Matant mamos būklę ir simptomus - nuojauta kuždėjo, kad kažkas čia ne taip. Diagnozės tikslinimui jokie papildomi tyrimai nebuvo skirti, nors netrūksta informacijos apie tai, kad ne visais atvejais (priklausomai nuo išemijos vietos) KT tyrimas parodo insultą. Dėl įtariamo insulto, būklės įvertinimui/pasitarimui nebuvo iškviestas neurologas. Kelių, tą padaryti teko ieškot pačiai. Padėka Kęstučiui Dainiui (neurologui su patirtimi), kuris atėjo, apžiūrėjo, įvertino situaciją ir abejonių nekilo - guldom. Į skyrių išvežta apie 16:00 val. Platesni tyrimai, diagnozė - smegenų infarktas...Padariniai skaudūs... Kiekviena minutė šioje situacijoje buvo gyvybės ir mirties klausimas. Vat jums ir kalio trūkumas. Nuoširdžiai linkiu, kad niekam netektų patirti šitokio gydytojo aplaidumo.

2023-06-09, 16:19 | Registruotas lankytojas 5

Labai geras ir malonus daktaras .Pastate mane ant kojų po stuburo slaksnialiu uždegimo. Ryte jau galėjo eiti tiesiai be skausmo. Šiauliu ligonines priimasais man suteikė visa pagalba. Ačiū jums.