Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Baltraitis, %

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2018-07-10, Nr. MPL-23170, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-12-02, 11:20 | Registruotas lankytojas 2

Paprastas, taktiškas, isklausantis.

2023-12-02, 11:20 | Registruotas lankytojas 2

Paprastas, taktiškas, isklausantis.

2023-10-27, 22:14 | Registruotas lankytojas 3

Šis gydytojas man patiko ir kaip žmogus, ir kaip savo srities specialistas. Maloniai ir dalykiškai bendraujantis, įsigilinantis į problemą.
Esu jam dėkinga už padarytą menisko operaciją, kuri, manau, pasisekė gerai, nes po 2 savaičių beveik pamiršau, kad ji tokia buvo. Bet gydytojo Pauliaus Baltraičio nepamiršau ir prisiminsiu bei rekomenduosiu kitiems kaip gerą, kompetentingą, profesionalų specialistą.
Linkiu gydytojui stiprybės ir sėkmės nelengvame darbe.
Pacientė Jodita iš Šiaulių.

2022-10-22, 00:09 | Registruotas lankytojas 1

Pirma kart sutikau toki nuostabu daktara,buvau is po autoavarijos ir buvo sulauzytos abi kojos,deka daktaro sendien vaikstau ir vis gereja su kiekviena diena. Esu ir busiu labai dekinga,visa gyvenima.

2019-10-05, 16:40 | Registruotas lankytojas 1

Super chirurgas, kuris nuolat (paskambinęs)domisi, kaip laikosi pacientas. Pagarba Jam.

2019-09-30, 16:58 | Registruotas lankytojas 4

2019 09 26 operavo kojos menisko plyšimą, esu sužavėta gydytojo nuoširdumu, dėmesingumu, kompetencija.
Šiais laikais tokių gydytojų vienetai kurie atėjus išsprendžia tavo problemą, tai jaunas gydytojas tačiau GYDYTOJAS iš didžiosios raidės. Tariu nuoširdžiausią Ačiū ir kuo didžiausios sėkmės Jums!
R. Pacevičienė

2019-08-21, 18:29 | Registruotas lankytojas 2

Esu dekinga

2019-05-10, 05:24 | Registruotas lankytojas 2

Labai gerai!

2019-04-24, 13:40 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas tikrai geras, dėmesingas, puikiai atlieka savo darbą. Rekomenduoju!

2017-02-13, 22:56 | IP: 151.24.55.204

Gydytojas pilnai atliko savo darbą, tiksliai diagnozavo problemą bei skyrė reikalingą gydymą. Rekomenduoju, šio gydytojo konsultacija padėjo jau ne kartą.

Esate Paulius Baltraitis?
2017-01-29, 18:20 | IP: *.*.*.*