Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Zupkauskienė, %

Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2019-07-04, Nr. MPL-23959, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Zupkauskienė Jūratė dirba šiose gydymo įstaigose

Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius
2024-01-04, 09:28 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja viršyjo mano lūkesčius, esu labai dėkinga gydytojai už jos didelį rūpestingumą, nuoširdumą, labai įsigilino į mano problemą ir skyrė daug laiko jos sprendimui ir paaiškinimui. Jos paskirtas gydymas tikrai davė labai gerą rezultatą. Rekomenduočiau visiem gydytojam imti pavyzdį iš tokios savos srities ekspertės. Nuoširdus Ačiū.

2022-12-22, 10:46 | Registruotas lankytojas 4

Puiki savo srities specialyste,kuri padėjo atrasti atsakymus į mano problemas ramiai ir išsamiai.
Pagarba.

2022-08-02, 18:10 | Registruotas lankytojas 2

Superinė gydytoja. Dar iki vizito likus 2-3val. susisiekė gydytojos slaugytoja, paprašė atvykti 10 min anksčiau, nes užregistravo mane prieš vizitą pas gydytoją pasidaryti EKG. Nuėjus pas gydytoją, pasikalbėjus, gydytoja iškart nusivedė ir atliko echoskopiją, po echoskopijos iniciavo tą pačią dieną "paminti dviratuką", po ko viską išsamiai paaiškino,paskyrė gydymą. Ačiū gydytojai už įsigilinimą į problemą, už išsamų ištyrimą, už malonų, šiltą bendravimą. Rekomenduoju 100proc.

2021-10-30, 20:01 | Registruotas lankytojas 11

Patiko. Jauna ir dėmesinga. Išklausė mane, išsakė savo nuomonę. Davė gerų patarimų. Skyrė gydymą. Jeigu reikės, eisiu tik pas ją.