Pacientai, kurie rekomenduoja Brigita Baks, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12864, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Baks Brigita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Baks Brigita?

2.8

2022-04-10, 14:32 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja sauni, tik gal knygu skaityt perdaug uzduoda. Nepankamai ilgai pas ja gydziausi, kad isgydytu pilnai, bet tie keli vizitai patiko.

2021-04-21, 11:28 | Registruotas lankytojas 1

Si gydytoja isgelbejo man gyvybe, rimtai. Turejau valgymo sutrikimu, depresija, kitu bedu. Ji buvo kokia desimta gydytoja i kuria kreipiausi, ir vienintele kuri man padejo. Jei ne ji, nezinau ar man butu pavyke... Aplamai ji labai gerai numatydavo mano gyvenima, as del to buvau sokiruota, kad niekas nesuprato, kas su manimi vyksta, o ji ir suprato, ir man paaiskino, ir dar numatydavo ateityje kas nutiks. As pati vaistu nenorejau (sutikdavau vartoti tik labai kritiskai atvejais ir trumpai), tai daugiausiai pas ja kreipdavausi del psichoterapijos.

2019-02-27, 07:48 | Registruotas lankytojas 1

Pilnai atsiduodanti savo darbui gydytoja. Bendrauja profesionaliai, konkrečiai, iškart eina prie reikalo, tiksliai žino, ką turi pasakyt. Po kiekvieno vizito jautiesi maksimaliai motyvuotas, atsigavęs, tokių žmonių kaip ši gydytoja yra vienetai. Asmeniškai man ji- visiškas atradimas.

Esate Brigita Baks?
2017-04-16, 19:45 | IP: 83.181.96.214

Ėjau ir dirbau su daug specialistų, bet ši gydytoja, asmeniškai man yra ir atradimas ir aukšto lygio savo srities profesionalas.

Esate Brigita Baks?