Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Bajarūnienė, %

Licencijos

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03503, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Bajarūnienė Jūratė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bajarūnienė Jūratė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

86.6% Complete
4.3

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

59.6% Complete
3

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

48% Complete
2.4

Gydymas nebuvo veiksmingas

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

51.3% Complete
2.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

47.7% Complete
2.4

Laiko neužteko problemos įvertinimui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

66.2% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

39.9% Complete
2

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-09-07, 08:50 | Registruotas lankytojas 2

Ajaaajaj ajaaajaj sake gydytoja apsilankymo metu.Aaaajajaj

2020-06-30, 17:08 | Registruotas lankytojas 1

Visiškai pritariu visiems nerekomenduojantiems pas ją eiti.

2020-05-06, 01:26 | Registruotas lankytojas 2

Neikite pas ja

2020-02-20, 21:39 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduoju sios gydytojos.Yra tokia rusis gydytoju kurie stengiasi pasigydyti paciento saskaita.Bajaruniene yra viena is ju .Po apsilankymo jauciausi visiskai sugniuzdyta,

2019-01-03, 10:50 | Registruotas lankytojas 1

Labai neigiamas. Pasibaigus vaistų receptui turėjau užsirašyti pas kitą gydytoją, nes mano psichiatrė atostogavo. Atėjau savo paskirtu laiku, nieko nėra. Po 15 min nusileidus į registratūrą paaiškėjo,kad gydytoja konferencijoje apie kurią man niekas nepranešė. Persirašiau kitai dienai. Šį kartą mane priėmė laiku, tačiau vietoj pagalbos gavau nepasitenkinimą, kad manęs konsultuoti ar vesti psichoterapijos ji nesiteikia, nes aš esu ne jos pacientė. Tačiau gavau numestą receptą be jokio pokalbio ar man tiko vaistai. Gydytoja dar pašaipiai pabrėžė,kad man teks mokėti už pilną valandą. Labai neprofesionalu, ypač tokios srities specialistui. Tikrai nesitikėjau,kad žmogus iš naujo susipažins su mano problemimis, bet recepto išrašymas su neaišku ar tinkančiais vaistais tikrai nepasako nieko gero.

2018-05-09, 11:20 | Registruotas lankytojas 1

Superinė daktarė!

2018-03-13, 09:22 | Registruotas lankytojas 1

Būkite atsargūs patikėdami savo ar savo artimųjų sveikatą šiai gydytojai. Mano buvęs vyras turėjo problemų dėl panikos priepuolių bei alkoholio. Pirmo vizito metu ji pasakė, kad išspręs visas bėdas jei jis privačiai pas ją palankys psichoterapijos seansus. Ėjo antri metai psichoterapijos kai situacija pasidarė nebevaldoma. Taip, panikos priepuoliai dingo, taip pat išnyko ir problema su alkoholiu. Atsirado nuolatinė agresija, fizinis ir psichologinis smurtas. Buvau pasimetusi ir kreipiausi į šią gydytoją. Galvojau, kad galbūt ji nežino apie šias problemas. Gydytoja sutiko su manimi kalbėti tik mokamo privataus seanso metu. Išsiklausinėjusi ir išklausiusi pasakė, kad man vertėtų pas ją lankytis (žinoma, privačiame jos apšiurusiame kabinete, už nemažus pinigus) ir ji mano problemas išspręs. Kai atsisakiau ji ėmė sakyti, kad tuomet aš išsiskirsiu su vyru. Atsakiau, kad tebūnie. Ji pasakė, kad tos pačios problemos bus su kitu vyru, atsakiau, kad tuomet būsiu viena. Tada ši gydytoja kartodama mano vaiko vardą ėmė sakyti, kad aš turėsiu didelių problemų su juo. Išėjusi jaučiausi sugniuždyta. Šis įvykis mane paveikė. Po kiek laiko kreipiausi į O. Lapiną. Jis išklausė ir išklausinėjo mane ir pasakė, kad nesupranta kodėl į jį kreipiuosi. Kai papasakojau šios gydytojos nuomonę, jis tik paklausė ar aš patikėjau. Aš iš jo išėjau lyg naujai gimusi. Po to įvykio praėjo nemažai metų. Aš turiu naują šeimą ir santykiai su vyru ir vaikais yra puikūs. Būkite atsargūs, panašu, kad ši gydytoja turi tikslą pasipelnyti iš pacientų, o ne padėti jiems...

2018-02-02, 20:39 | Registruotas lankytojas 3

galbūt ir netikslinga vertinti čia, tačiau su ja susidūriau ne jos, o savo darbo vietoje.
žmogus - vampyras, jaučiantis ir ieškantis aukų. kai sužinojau kad ji psichoterapeutė, supratau, kad posakis "pradėk nuo savęs" jai tinka idealiai. pagal tai kiek teko su ja bendrauti mano darbo vietoje, niekam nerekomenduoju bendrauti JOS darbo vietoje.

2018-01-11, 15:11 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nepatariu pasirinkti šią specialistę. Dažnai teko išgirsti įdomių, gan įžeidžiančių replikų. Kalbant apie konsultacijos kokybę - nulinė. Išėjau visiškai nusivylusi. Nesigilino į problemą ir visiškai savo nuožiūra norėjo skirti vaistus, kurie man nėra tinkami ir jų negaliu vartoti. Išklausiusi jos nuomonę, kuri pasirodė visiškai paviršutiniška ir pasiteiravusi dėl vaistų bei norėdama išsakyti nuomonę apie juos, gydytoja įsižeidė, teko girdėti dar daugiau replikų , įžeidinėjimų. Gydytoja sudarė labai nejaukią atmosferą ir įsižeidusi nusprendė iš vis nerašyti gydymo. Komunikacijos iš jos pusės - 0. Pagyros sau bei pinigai - išgirdau ir tokias replikas. Netinkama specialistė ir niekam nepatariu apsilankyti. O atsakingiems asmenims reikėtų įrašyti sesiją su pacientu ir pasiklausyti, kaip ši specialistė elgiasi bei rimtai apsvarstyti, ar ji verta licenzijos.

2017-01-16, 16:58 | IP: 78.60.214.19

Palyginus su kitais psichoterapeutais, pas kuriuos teko lankytis gydytoja teigiama ir maloni. Lankiausi du metus ir esu daugiau nei patenkinta. Kiekvieną kartą išklausius, ji sureaguodavo iš karto su keliais pasiūlymais. Pradžioje buvau nusivylusi, nes po kelių apsilankymų supratau, kad teks pradėti ilgalaikę terapiją, o greitai išspręsti visų bėdų nepavyks. Po 20-ies apsilankymų vėl jaučiuosi savimi ir už tai esu be galo dėkinga.

2017-01-13, 19:12 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!