Pacientai, kurie rekomenduoja Gintautas Kėkštas, %

Gydytojas anesteziologas reanimatologas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04507, Galiojanti

Kėkštas Gintautas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kėkštas Gintautas?

2019-03-17, 03:22 | 5

II reanimacijos skyriaus vedėjas Gintautas Kėkštas, man gulint reanimacijoje po kasos vėžio operacijos 5 dienas, rūpinosi manimi labai kruopščiai: kelis kartus paprašė peršviesti plaučius, dėmesingai porą kartų per dieną klausydavosi kvėpavimo ir širdies. Po 5 dienų buvau perkelta į pilvo skyrių.
Kai po 2 dienų be sąmonės mane grąžino iš skyriaus į reanimaciją su užsikimšusia plaučių arterija, vedėjas G. Kėkštas pasiliko po darbo valandų ir gaivino mane, vadovavo gydytojoms ir seselėms. Po trijų valandų išėjò iš reanimacijos ir pasakė mano
artimiesiems:"Stabilizavom. Galit eiti namo".
Atsakingas, įtemptas darbas ir kuklus gydytojas.
Jis išgelbėjo mano gyvybę.
Ačiū Jam ir visam jo skýriui. Gulėti reanimacijoje yra saugu.
Dėkinga
Rasa Laurinaitienė

2019-02-12, 21:06 | 2

Labai dekinga gydytojui ir Reanimacijos vedejui Gintautui Kekstui. Mama buvo atvezta su greitaja su sunkiu gripu A, spaudimas 240 ir elektorlitu disbalansas. Ten pat ivyko traukuliai, samones netekimas. Paguldyta i reanimacija. Visa nakti gydytojas ir jo padejejas gaivino mama, skyre teisingus vaistus ir tyrimus. Mama atsigavo! Po to seke ilgesnis sveikimas, bet pagrindinis darbas jau buvo padarytas. Aciu uz isgelbeta gyvybe!

2017-11-03, 01:13 | IP: *.*.*.*
2016-10-04, 19:50 | IP: 193.219.57.36

Profesionalus, bet saltas. Terorizavo mus, kad apsisprestume negydyti savo artimo, nes vis tiek beviltiskas ligonis. Mums ir taip buvo sunku, o jis su sava komanda spaude apsispresti ir atsisakyti gydymo. Gal jis ir teisus, bet galima buvo tai padaryti delikaciau. Po taikytos slaugos ir kitu technologiju, musu ligonis dar gyvena. Nekaltinu gydytojo, situacija tikrai buvo sunki, bet daugeliui gydytoju truksta atjautos. Jie nuo savo darbo tapo buki pacientui.

2016-04-25, 15:24 | IP: 5.20.189.243

Tai yra nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas. Tik patekęs į to skyriaus rankas supranti kiek vertas gyvenimas. AČIŪ Jums ir Jūsų skyriaus gydytojams.
ps. nesutinku nė su vienu neigiamu komentaru, ir matau, kad juos rašė vienas žmogus, nededantis tarpo po ženklų ","." ir t.t.

2015-06-14, 07:37 | IP: *.*.*.*
2015-05-21, 11:12 | IP: 84.15.184.68

Tai nuostabus gydytojas tikras profesionalas savo srityje gerbiu si daktarų

2015-02-03, 15:11 | IP: *.*.*.*
2014-11-01, 18:55 | IP: 78.56.71.207

paskaičiau neigiamus komentarus apie Kolegą ir tiesiog esu pritrenkta. Tai visiškas absurdas, jis yra superprofesionalas, nuostabus gydytojas,r0pestingas,atsakingas ir labai kompetetingas.Matosi, kad tai yra tas pats vienas žmogus,kuris supylė visą neigiamą informaciją. Gal kas sirgo nepagydoma liga ir visą įniršį išlėjo ant jo, arba pavydus kolega pasistengė.Tai Gygytojas iš didžiosios raidės, lenkiu prieš jį galvą. netikėkit neigiama informacia

2014-06-15, 21:51 | IP: 78.56.140.105

Labai geras gydytojas,sirgau labai sunkiu plaučių uždegimu,išgydė.Labai rūpinosi,tiesa,gydytojo puikus jumoro jausmas.

Esate Gintautas Kėkštas?