Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Aukštakalnis, %

Skubiosios medicinos gydytojas

Išduota: 2018-07-12, Nr. MPL-23236, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Aukštakalnis Vytautas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Aukštakalnis Vytautas?

2022-07-26, 17:22 | Registruotas lankytojas 1

Mano sūnui prieš metus buvo atlikta urologinė operacija.po metų užėjus skausmui, šeimos gydytojos siuntimu buvome nukreipti į skubios pagalbos skyrių,gyd. V. AUKŠTAKALNIS visiškai nesigilino į mūsų ligos istoriją.atsisakė mums skirti ultragarsą.Man atkakliai prašant,kad būtinai būtų atliktas ultragarsas, paskyrė mokamas paslaugas. (Nors sūnus gimnazistas).
Jaučiuosi labai nusivylusi ir nesuprasta,kad esant bėdai ir bandant išvengti baisių ligos pasėkmių, gyd.V.AUKŠTAKALNIS visiškai nemato grėsmės, pasikartojantiems simptomams.Suprasčiau,jei sūnui būtų pirmas kartas, kai pasireiškia simptomai.Po operacijos gyd.liepė stebėti ir sekti profilaktiškai.o dabar pasireiškus skausmui,jis nemato grėsmės ir neskiria paprasčiausio ultragaro. Baisu!

2022-04-14, 21:47 | Registruotas lankytojas 1

Labai šaunus daktaras, dėmesingas. Tikrai sprendė mano problemas, netgi daugiau negu dėl ko kreipiausi. Esu labai dėkingas.

2019-12-21, 13:30 | Registruotas lankytojas 5

Ačiū šiam gydytojui ir jo kolegai Adomui. Atvykau su stipriu skrandžio skausmu, buvo paskirti vaistai, kurie tikrai padėjo.

Kamilė