Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Augulytė, %

Registracija čia ir dabar
MEDICA KLINIKA, Vilnius (J. Balčikonio g. 3 - 316)
Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2015-07-10, Nr. MPL-20351, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šeimos gydytojas

Išduota: 2018-07-24, Nr. MPL-23415, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

92% Complete
4.6

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

85.6% Complete
4.3

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

86.6% Complete
4.3

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

87.4% Complete
4.4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

84.8% Complete
4.2

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

80.7% Complete
4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

97.3% Complete
4.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
MEDICA KLINIKA, Vilnius (J. Balčikonio g. 3 - 316)
Pacientų atsiliepimai
2022-08-08, 12:48 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi, profesionali, dalykiška, maloni gydytoja. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią šeimos gydytoją. Labai džiugu, kad yra tokių puikių jaunų specialistų.:)

2022-06-27, 16:04 | Registruotas lankytojas 11

Pateikiami visi atsakymai į iškilusius klausimus, daromi profilaktiški tyrimai,siunčiama pas kitus gydytojus profilaktiškai patikrai,viskas puikiai.

2022-01-06, 16:10 | Registruotas lankytojas 2

Labai arogantiška, kalba taip lyg būtų visų sričių ekspertė, tačiau žinios tikrai labai ribotos ir silpnos. Geros nuotaikos bando vis kažkaip netaktiškai pajuokauti, bet nekalba apie tai kas išties yra svarbu ir reikalinga. Nenukreipia pas reikiamus gydytojus laiku, nes jaučiasi pati viską žinanti. Teko labai skaudžiai nukentėti artimiesiems, nes ji jau labai seniai kaip prižiūrinti gydytoja turėjo pamatyti ir rimčiau pasižiūrėti į paciento simptomus.
Pati lankiausi pas ją vieną kartą iškart supratau su kuom turiu reikalų ir atsisakiau, gaila, kad nepavyko vyresnių artimųjų perkalbėti.
Rekomenduočiau tik studentams kuriuos reiktų gydyti nuo pagirių. Jeigu norite rimtų paslaugų bei kokybės tikrai nesikreipkite, nes tik sugaišite daug laiko ir tai gali jums skaudžiai kainuoti...

2021-12-20, 16:34 | Registruotas lankytojas 4

Nuosirdziai rekomenduoju sita gyditoja, issamiai atsako i visus klausymus, maloni silta ir profesionali.

2021-11-26, 16:33 | Registruotas lankytojas 5

Puiki gydytoja, rekomenduoju.

2021-07-19, 13:54 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja maloni, dėmesinga, išklauso ir atsako į klausimus. Kiek kartų jau teko lankytis, visad paskiria tinkamų vaistų, o jei reikia, tai ir tyrimų rekomenduoja pasidaryti, pasako, kurie nemokami, o kurie mokami, bet būtų gerai pasidaryti. Jei reikia, iškart užregistruoja pas reikiamos srities specialistą. Kiek kartų pasitaikė, visad priima ir su skubios pagalbos vizitu. Esu dėkinga gydytojai ir tikrai džiaugiuosi būdama jos pacientė.

2021-04-19, 11:32 | Registruotas lankytojas 2

Tik teigiami atsiliepimai. Gydytoja išsamiai paaiškina tyrimų rezultatus, visada pasiteirauja, kokias rekomendacijas davė kiti gydytojai, išklauso esamus nusiskundimus ir siunčia tolimesniems tyrimams/ konsultacijoms. Labai suprantinga ir maloni, išmananti savo sritį. Visada teigiamai ir draugiškai nuteikia :) Sėkmės gydytojai!

2021-01-20, 10:51 | Registruotas lankytojas 2

Daktarė Agnė Augulytė yra viena nuostabiausių specialisčių. Kiekvieną kartą nuoširdžiai pasirūpina, įsigilina į situaciją, išklauso, pataria bei pagydo. Labai džiaugiuosi turėdama tokią šaunią daktarę! Ačiū už viską ♥️

2020-10-31, 07:07 | Registruotas lankytojas 4

Prisijungus prie e sveikata sistemos nustembi kokie įrašai ten padaryti...?! Po įvykusio insulto po mėnesio (po reabilitacijos), prisiregistravau prie gydytojos (lankiausi pas ją ką tik grįžusi iš ligoninės dėl vaistų išrašymo ir klausiau jos, ką man po reabilitacijos daryti, jos atsakymas buvo eiti į darbą), jinai nustebo, ko aš prie jos prisiregistravau. Jos klausimas: "Gal vaistų išsirašyti?", atsakiau : "dėl tolimesnio gydymo". Budama reabilitacijoje iš kitų pacientų (kuriems buvo įvykęs insultas) sužinojau, kad įvykus insultui gydymui skiriama iki 120 k. d., esant būtinybei ir daugiau.

2020-07-27, 16:14 | Registruotas lankytojas 2

Labai kompetetinga gydytoja.

2020-02-24, 20:12 | Registruotas lankytojas 2

Labai nemaloni ir arogantiška. Nemoka bendrauti nei su vaikais nei su tėvais. Dedasi žinanti viską geriau už kitus.

2020-01-30, 18:04 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja pakankamai arogantiška. Geriau su ja nesiginčyti. Siaip toks keistas bendravimo budas. Ir visos diagnozes is pirsto lauštos. Nieko nebuvo.

2020-01-06, 18:23 | Registruotas lankytojas 2

Sirgau bronchitu, užiregistravusi vizitui pas gydytoją, jo laukiau apie 50min., kol kabinete visą tą laiką sėdėjo vaikutis su tėčiu. Na ką dabar, būna. Kai buvau priimta, gydytoja man skyrė duokdie 7 minutes, apžiūrėjo atmestinai. Jau išvarinėjo mane iš kabineto, kai prisiminiau paklausti apie kraujo tyrimus (ar reikia registruotis jiems, ar nereikia, kas ten žino), bet gydytoja mane užčiaupė tirada: "ar jūs žinot, kiek pacientų per dieną turiu, ar suprantat, kiek mažai laiko kiekvienam pacientui galiu skirti?! Jeigu turit papildomų klausimų, užsiregistruokit kitam vizitui".
Neįtikėtina, kad toks elgesys tebeguvus tarp jaunų medikų.
Maloniai persiregistravau kiton klinikon.

2019-10-23, 12:34 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja buvo maloni, tačiau visiškai neklausė ką sakiau, paskyrė antibiotikus 1000 ml 3 kartus per dieną 10 dienų, kas skiriama tik ypač sunkiais atvejais,. Ji nustatė pūlingą anginą. Į mano klausimą, gal čia per didelė dozė nes aš tik kraštutiniais atvejais geriu antibiotikus ir labai retai lankausi pas gydytojus, sakė taip reikia. Doze ryškiai buvo per didelė man, kadangi 7 dieną visa kūną išbėrė.
Per apsilankymą prašiau paskirti tuos pačius vaistus kur skyrė paskutinį kartą kai buvau pas gydytoja su tą pačią problemą net nesureagavo. Visiškai neįdomus jai pacientas, nesivargina pavartyti ligos istorijos ir pažiūrėti vartotus vaistus ir skiria maximum turbūt arba nesupranta ką daro. Žodžių neprofesionali, nekompetentinga gydytoja, atsargiai su tokiais nes pridaro daugiau problemų negu padeda. Rezultatas - mokamas alergologas paskyrė 90 tablečių, kad išvalyčiau organizmą nuo gydytojos pridarytos žalos.

2019-09-26, 10:51 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja! Greitai ir aiškiai atsako į rūpimus klausimus. Labai maloni! Ačiū!

2019-08-29, 12:53 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Aiški, konkreti, išklauso ir paskiria tinkamą gydymą. Kokybiškai atlieka savo darbą. REKOMENDUOJU!! :)

2019-08-23, 17:28 | Registruotas lankytojas 1

Я обратилась в поликлиннику с очень сильной болью в грудном отделе,боль была сильная. После опроса был поставлен диагноз радикулит в грудном отделе. Назначено лечение,и визит к невиологу,(ждать надо было месяц)после невролога ,физиотерапевт и процедуры...все это время была на больничном,боли то появлялись то утихали на несколько часов или даже дней,лекарство более неназначалось. Кт невыявило ни грыж ни травм ничего...по моей инициативе у меня взяли анализ крови ,с ними тоже все впорядке.боли усиливались а курс лечения пройден -« вы уже прошли курс лечения,больше я ничего сделать не могу» было отказано в направлении к нейрохирургу или еще хотябы к кому нибудь. Откащано было и в продоевании больничного,была комиссия,и по окончанию процедур закрыли и больничный.я взяла отпуск,а потом отпуск за свой счет,боли стали сильнее и я сново обратилась к ней. Она сново назначила лекарства,витамин б, и продолжать физические упражнения,которые я все же делала несмотря на сильные боли. Брльничный дали еще на неделю и за жто время было еще две комиссии,все единогласно рекомендавали ити на инвалидность. В последний день больничного я все таки получила направление к нейро хирургу. Видимо как подарок и снисхождение. Все это время я жила с практически постоянной болью во всех частях туловища,то в боку то в ребрах то в солнечном сплетении то в руку отдавало то в лопатках..боль практически никогда не утихала,обещбаливающие перестали действовать. В одну из ночей я вызвала скорую,там определили что проблемма с желудком,направили брать направление на эндоскопию,сегодня выявили две язвы,,после эндоскопии прямиком пошла к своему лечащему врачу что бы получить рецепт (заметьте все что мне от нее надо это только рецепт) так как какие таблетки принимать мне уже сообщили и в скорой помощи и врач что делал эндоскопию. Я застала ее в кабинете уже уходящей домой! Она даже не поздоровалась ,спросила только фамилию и все..ее медсестра меня в буквальном смысле выпихнула из дверей со словами -«нам не интересно что вам там надо,выпустите врача ей нужно уже домой» итог: две язвы,5 месяцев ада и постоянных болей,потеря работы. Доктор от Бога! Таких врачей нужно только увольнять и недопускать к людям.

2019-08-23, 08:20 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją lankausi nuo metų pradžios. Pirmo vizito metu nusakiusi simptomus, gavau vaistų (nors gydytoja jau pirmą kartą pasirodė arogantiška ir grubi, nekreipiau į tai dėmesio, gal toks būdas...). Simptomams neišnykstatnt kelis kartus registravausi pas gydytoją, kuri be stipresnių tų pačių vaistų nieko daugiau nesiūlė, net apie galimybę papildomiems tyrimams neužsiminė, nors aiškiai sakiau, kad nejaučiu jokio pagerėjimo. Kai eilinį sykį atsakymas buvo gerti toliau vaistus ir laukti, aš jos paklausiau, ar negali būti Helicobacter Pylori (apie kurią sužinojau internete naršydama pagal simptomus, kur sužinojau ir tai, kad tokiu atveju gydymas turi būti antibiotikais, netgi dviem vienu metu). Ji atsakė, kad tyrimas mokamas. Kaip manote, ko atėjau pas gydytoją? sutaupyti pinigų (5 eur) ar surasti negalavimo priežastis? Teko įrodinėti, kad tikrai noriu pasitikrinti ir įsitikinti, kad sumokėsiu be jokių problemų. Ačiū. Davė siuntimą tokiam tyrimui. Paskambino telefonu - taip Helicobacter Pylori rasta, reikalingi antibiotikai. Padėjo, tačiau ne absoliučiai. Vėlgi pasisėmusi žinių iš interneto, pasidariau papildomus tyrimus - vieno iš jų rezultatas NEIGIAMAS! Kur daugiau , jei ne pas gydytoją, dėl konsultacijos ir tolimesnių veiksmų, patarimų , siuntimų ir pan. Kai parodžiau tyrimus - pirmas atsakymas buvo "svetimų tyrimų nekonsultuoju!" . Pati nesiunčia, net nesako, kokius tyimus galėčiau daryti, kai aš pati savo iniciatyva pasidarau - įsižeidžia? ar yra dėl ko? matyt , jaučia kad yra - dėl nekompetencijos. Vėliau pokalbio metu girdėjau, net priekaištą: "gaištu su Jumis čia laiką, dabar turėčiau popierius pildyti!" Ar taip turėtų kalbėti jaunas profesionalus gydytojas? Vėliau pasiūlė eiti konsultacijos pas privačius gydytojus, nes čia gali pasiūlyti tik spalio mėnesiui. Atėjau pas gydytoją su viltim gauti profesionalų tyrimų įvertinimą ar bent jau siuntimą pas kitą konrečios srities specialistą, išėjau labiau pritrenkta gydytojos atsakymų, nei pačių tyrimų rezultatų (beje, apie kurių įvertinimą žinojau tiek pat, kiek ir gydytoja). Ir dar, liepė duoti tyrimus nusifotografuoti, nes, kaip paaiškino, be jų negalinti duoti siuntimo. Melavo, žinau - paciento nusiskundimas yra pakankama priežastis nukreipti pas gydytoją. Tačiau daviau - tegu paanalizuoja, išmoksta ko nežinojo, kad bent kitam pacientui taip neprofesionaliai neatsakytų. Žinoma, kad pas tokį gydytoją negrįšiu. Būtų geriau, jei tokiam gydytojui nereikėtų "gaišti" laiko su pacientais, o tik popierius ir pildytų :(

2019-05-29, 14:11 | Registruotas lankytojas 1

Superine gydytoja, prefesionali, objektyvi ir greita.

2019-05-21, 16:35 | Registruotas lankytojas 41

Labai džiaugiuosi gydytoja A. Augulyte ir ją rekomenduoju. Atsakinga, rūpestinga, kruopšti ir gerai nusiteikusi. Visapusiškai ištiria ir viską išsamiai išaiškina vizito metu. Ačiū gydytojai

2019-04-10, 13:16 | Registruotas lankytojas 41

Maloni, profesionali, labai rūpestinga gydytoja, išsamiai viską paaiškina. Rekomenduoju!

2019-03-10, 04:16 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-03-01, 06:14 | Registruotas lankytojas 4

Labai profesionali, dėmesinga ir maloni gydytoja!

2019-02-28, 12:12 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-01-28, 17:55 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Rekomenduoju.