Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Augulytė, %

Išduota: 2015-07-10, Nr. MPL-20351, Galiojanti

2020-02-24, 22:12 | 2

Labai nemaloni ir arogantiška. Nemoka bendrauti nei su vaikais nei su tėvais. Dedasi žinanti viską geriau už kitus.

2020-01-30, 20:04 | 2

Gydytoja pakankamai arogantiška. Geriau su ja nesiginčyti. Siaip toks keistas bendravimo budas. Ir visos diagnozes is pirsto lauštos. Nieko nebuvo.

2020-01-06, 20:23 | 1

Sirgau bronchitu, užiregistravusi vizitui pas gydytoją, jo laukiau apie 50min., kol kabinete visą tą laiką sėdėjo vaikutis su tėčiu. Na ką dabar, būna. Kai buvau priimta, gydytoja man skyrė duokdie 7 minutes, apžiūrėjo atmestinai. Jau išvarinėjo mane iš kabineto, kai prisiminiau paklausti apie kraujo tyrimus (ar reikia registruotis jiems, ar nereikia, kas ten žino), bet gydytoja mane užčiaupė tirada: "ar jūs žinot, kiek pacientų per dieną turiu, ar suprantat, kiek mažai laiko kiekvienam pacientui galiu skirti?! Jeigu turit papildomų klausimų, užsiregistruokit kitam vizitui".
Neįtikėtina, kad toks elgesys tebeguvus tarp jaunų medikų.
Maloniai persiregistravau kiton klinikon.

2019-10-23, 15:34 | 1

Gydytoja buvo maloni, tačiau visiškai neklausė ką sakiau, paskyrė antibiotikus 1000 ml 3 kartus per dieną 10 dienų, kas skiriama tik ypač sunkiais atvejais,. Ji nustatė pūlingą anginą. Į mano klausimą, gal čia per didelė dozė nes aš tik kraštutiniais atvejais geriu antibiotikus ir labai retai lankausi pas gydytojus, sakė taip reikia. Doze ryškiai buvo per didelė man, kadangi 7 dieną visa kūną išbėrė.
Per apsilankymą prašiau paskirti tuos pačius vaistus kur skyrė paskutinį kartą kai buvau pas gydytoja su tą pačią problemą net nesureagavo. Visiškai neįdomus jai pacientas, nesivargina pavartyti ligos istorijos ir pažiūrėti vartotus vaistus ir skiria maximum turbūt arba nesupranta ką daro. Žodžių neprofesionali, nekompetentinga gydytoja, atsargiai su tokiais nes pridaro daugiau problemų negu padeda. Rezultatas - mokamas alergologas paskyrė 90 tablečių, kad išvalyčiau organizmą nuo gydytojos pridarytos žalos.

2019-09-26, 13:51 | 1

Puiki gydytoja! Greitai ir aiškiai atsako į rūpimus klausimus. Labai maloni! Ačiū!

2019-08-29, 15:53 | 2

Nuostabi gydytoja. Aiški, konkreti, išklauso ir paskiria tinkamą gydymą. Kokybiškai atlieka savo darbą. REKOMENDUOJU!! :)

2019-08-23, 20:28 | 1

Я обратилась в поликлиннику с очень сильной болью в грудном отделе,боль была сильная. После опроса был поставлен диагноз радикулит в грудном отделе. Назначено лечение,и визит к невиологу,(ждать надо было месяц)после невролога ,физиотерапевт и процедуры...все это время была на больничном,боли то появлялись то утихали на несколько часов или даже дней,лекарство более неназначалось. Кт невыявило ни грыж ни травм ничего...по моей инициативе у меня взяли анализ крови ,с ними тоже все впорядке.боли усиливались а курс лечения пройден -« вы уже прошли курс лечения,больше я ничего сделать не могу» было отказано в направлении к нейрохирургу или еще хотябы к кому нибудь. Откащано было и в продоевании больничного,была комиссия,и по окончанию процедур закрыли и больничный.я взяла отпуск,а потом отпуск за свой счет,боли стали сильнее и я сново обратилась к ней. Она сново назначила лекарства,витамин б, и продолжать физические упражнения,которые я все же делала несмотря на сильные боли. Брльничный дали еще на неделю и за жто время было еще две комиссии,все единогласно рекомендавали ити на инвалидность. В последний день больничного я все таки получила направление к нейро хирургу. Видимо как подарок и снисхождение. Все это время я жила с практически постоянной болью во всех частях туловища,то в боку то в ребрах то в солнечном сплетении то в руку отдавало то в лопатках..боль практически никогда не утихала,обещбаливающие перестали действовать. В одну из ночей я вызвала скорую,там определили что проблемма с желудком,направили брать направление на эндоскопию,сегодня выявили две язвы,,после эндоскопии прямиком пошла к своему лечащему врачу что бы получить рецепт (заметьте все что мне от нее надо это только рецепт) так как какие таблетки принимать мне уже сообщили и в скорой помощи и врач что делал эндоскопию. Я застала ее в кабинете уже уходящей домой! Она даже не поздоровалась ,спросила только фамилию и все..ее медсестра меня в буквальном смысле выпихнула из дверей со словами -«нам не интересно что вам там надо,выпустите врача ей нужно уже домой» итог: две язвы,5 месяцев ада и постоянных болей,потеря работы. Доктор от Бога! Таких врачей нужно только увольнять и недопускать к людям.

2019-08-23, 11:20 | 1

Pas gydytoją lankausi nuo metų pradžios. Pirmo vizito metu nusakiusi simptomus, gavau vaistų (nors gydytoja jau pirmą kartą pasirodė arogantiška ir grubi, nekreipiau į tai dėmesio, gal toks būdas...). Simptomams neišnykstatnt kelis kartus registravausi pas gydytoją, kuri be stipresnių tų pačių vaistų nieko daugiau nesiūlė, net apie galimybę papildomiems tyrimams neužsiminė, nors aiškiai sakiau, kad nejaučiu jokio pagerėjimo. Kai eilinį sykį atsakymas buvo gerti toliau vaistus ir laukti, aš jos paklausiau, ar negali būti Helicobacter Pylori (apie kurią sužinojau internete naršydama pagal simptomus, kur sužinojau ir tai, kad tokiu atveju gydymas turi būti antibiotikais, netgi dviem vienu metu). Ji atsakė, kad tyrimas mokamas. Kaip manote, ko atėjau pas gydytoją? sutaupyti pinigų (5 eur) ar surasti negalavimo priežastis? Teko įrodinėti, kad tikrai noriu pasitikrinti ir įsitikinti, kad sumokėsiu be jokių problemų. Ačiū. Davė siuntimą tokiam tyrimui. Paskambino telefonu - taip Helicobacter Pylori rasta, reikalingi antibiotikai. Padėjo, tačiau ne absoliučiai. Vėlgi pasisėmusi žinių iš interneto, pasidariau papildomus tyrimus - vieno iš jų rezultatas NEIGIAMAS! Kur daugiau , jei ne pas gydytoją, dėl konsultacijos ir tolimesnių veiksmų, patarimų , siuntimų ir pan. Kai parodžiau tyrimus - pirmas atsakymas buvo "svetimų tyrimų nekonsultuoju!" . Pati nesiunčia, net nesako, kokius tyimus galėčiau daryti, kai aš pati savo iniciatyva pasidarau - įsižeidžia? ar yra dėl ko? matyt , jaučia kad yra - dėl nekompetencijos. Vėliau pokalbio metu girdėjau, net priekaištą: "gaištu su Jumis čia laiką, dabar turėčiau popierius pildyti!" Ar taip turėtų kalbėti jaunas profesionalus gydytojas? Vėliau pasiūlė eiti konsultacijos pas privačius gydytojus, nes čia gali pasiūlyti tik spalio mėnesiui. Atėjau pas gydytoją su viltim gauti profesionalų tyrimų įvertinimą ar bent jau siuntimą pas kitą konrečios srities specialistą, išėjau labiau pritrenkta gydytojos atsakymų, nei pačių tyrimų rezultatų (beje, apie kurių įvertinimą žinojau tiek pat, kiek ir gydytoja). Ir dar, liepė duoti tyrimus nusifotografuoti, nes, kaip paaiškino, be jų negalinti duoti siuntimo. Melavo, žinau - paciento nusiskundimas yra pakankama priežastis nukreipti pas gydytoją. Tačiau daviau - tegu paanalizuoja, išmoksta ko nežinojo, kad bent kitam pacientui taip neprofesionaliai neatsakytų. Žinoma, kad pas tokį gydytoją negrįšiu. Būtų geriau, jei tokiam gydytojui nereikėtų "gaišti" laiko su pacientais, o tik popierius ir pildytų :(

2019-05-29, 17:11 | 1

Superine gydytoja, prefesionali, objektyvi ir greita.

2019-05-21, 19:35 | 14

Labai džiaugiuosi gydytoja A. Augulyte ir ją rekomenduoju. Atsakinga, rūpestinga, kruopšti ir gerai nusiteikusi. Visapusiškai ištiria ir viską išsamiai išaiškina vizito metu. Ačiū gydytojai

2019-04-10, 16:16 | 14

Maloni, profesionali, labai rūpestinga gydytoja, išsamiai viską paaiškina. Rekomenduoju!

2019-03-10, 06:16 | 1

Visiskai pritariu komentarui zemiau :) Atejus su keliais nusiskundimais atrode, kad gydytoja tiesiog saiposi to neslepdama. I mano klausimus buvo atsakyta "nezinau kas tau yra, gal palauk dar menesi ir ziurek ar nenustos skaudet...", o paprasius bent bendra kraujo tyrima padaryti taip pat pasiule atvykti kita karta kai baigsis gripo epidemija nes dabar ir taip daug darbo. Po tokiu vizitu dingsta visiskai noras lankytis pas daktarus ir rupintis savo sveikata. Tikejaus, kad uzsirasius i privacia klinika dirbs sios srities specialistai, bet deja labai nuvyle.

2019-03-01, 08:14 | 4

Labai profesionali, dėmesinga ir maloni gydytoja!

2019-02-28, 14:12 | 3

Iš ryto atėjus pas gydytoją (vizitui buvau užregistruota prieš porą savaičių), pranešiau gydytojai, kad turiu kelias problemas ir dar prie visko atsirado peršalimo simptomai. Gydytoja pasiūle išsirinkti kurią problemą pradėsime spręsti pirmą, nes, kaip jinai išsireiskė, per 15 minučiu visko padaryti neimanoma... Na aš suprantu, bet gal gydytoja turėtų nuspresti nuo kurios problemos pradėti , o del kitų tesiog sudaryti planą, o ne manes klausti patarimo? Į visus mano nusiskundimus ir pasakojimus, reagavo lyg tai su patyčiom. Pasakaiu, kad tinsta veidas, tai paklausė ar Jus to tikra?! Taip tikra. O gal jis tesiog nejautrus buvo, kaip suprasti tinsta veidas?! Dėja tono rašydama perduoti negaliu ir tai tikriausiai labai subjektivu. Liepė kitą kartą nufotografoti.Na o paskutinis lašas buvo, kai sužinojau, kad negaliu paprasto bendro kraujo tyrimo atlikti, nes kraujo paemimo procedūrai reikia registruotis (norėjau atlikti ir kitus tyrimus ir tikrai sutikau mokėti už juos, nes suprantu, kad jie mokami). Išbuvau kabinete apie 5 minutes, per tą laiką nebuvo pamatuotas mano spaudimas (nors tai buvo vienas is pagrindinių mano nusiskundymų). Buvo paliestas tik kaklas ir galva. Čia tik šiek tiek apie šiandienos vizitą. Iš tikrųjų gal per daug emocionaliai reagavau į visas gydytojos pastabas, bet bendravimas iš gydytojos pusės buvo itin arogantiškas, dėl to apsisukau ir išėjau iš klinikos. Paskui dar gavau sms žinutę (prieš tai bandė paskambinti, bet negalėjau atsilepti) su informaciją kokius vaistus man vartoti.
Man parašė:
Gerti Xefo vaistus. Kas tai per vaistai tai tikrai nežinau ir apie juos nebuvo kalbėta.
Tepti arklio tepalą. Kas per tepalas, kur tepti?! Apie tai irgi nekalbėjome.
Gerti Captoprilį, šį vaista gydytoja minėjo.

Manau toks bendravimas yra nepriimtinas. Aš išsprendžiau savo problemą persirašydama į kitą kliniką.

Mano dukra taip pat turėjo nemalonią patirtį.

Daktarė pasirodė labai grubi, tačiau tai gali būti tik bendravimo stilius. Taip pat liepe išsirinkti problemą iš kelių mano nusiskundimų apie kurią šnekėsime mūsų vizito metu. Paprašius (ir paaiškinus kodėl man to reikia) išrašyti siuntimus pas neurologą ir pas otolaringologą pasakė, kad šiuo vizito metu išrašys tik vieną siuntimą, o atėjus kitą kartą kitą. Aš paaiškinau, kad man reikėtu dabar susitvarkyti abi problemas, nes išvažiuoju pakankamai ilgam laikotarpiui į kitą šalį. Tai, matyt, nebuvo svarbu daktarei, todėl vistiek gavau tik vieną siuntimą ir dėl to, kad nebeturėjau laiko negalėjau sutvarkyti savo antrą problemą. Po pirmo vizito daktarė išrašė 7-8 skirtingus vaistus gerti vienu metu, kelis gerti jau pasveikus. Nesu daktarė, tačiau tikrai nesinorėjo gerti TIEK vaistų vienu metu.
Tai buvo mano pirmas ir paskutinis susitikimas su šia daktare.

2019-01-28, 19:55 | 1

Nuostabi gydytoja. Rekomenduoju.