Pacientai, kurie rekomenduoja Viktor Asejev, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2017-06-27, Nr. MPL-21861, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2012-07-04, Nr. MPL-17661, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2017-06-26, Nr. MPL-21847, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2020-09-09, Nr. MPL-25368, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Asejev Viktor dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Asejev Viktor?

2020-12-19, 00:32 | Registruotas lankytojas 6

Geras gydytojas, man patiko.

2020-10-07, 08:21 | Registruotas lankytojas 2

Pakliuvau pas šį gydytoją skubios pagalbos ligoninėje. Ilgai laukiau, gydytojas, atrodė, manęs nesiklausė ir nustatė apendicitą, nors echoskopija parodė, kad apendicito nėra. Po echoskopijos laukiau dar 2 valandas, kad gydytojas mane iš naujo apžiūrėtų, bet gydytojas tiesiog nepasirodė, kitas personalas minėjo negalintys su juo susisiekti, nežinantys, kur jis yra. Galiausiai gydytojas taip ir nepasirodė, bet davė seselėms nurodymą mane guldyti į stacionarą. Niekam nepaaiškino kokiais tikslais, man taip pat. Pamaniau, kad tai absurdas, ir susiradusi kitą gydytoją gavau normalią konsultaciją, rūpestį, diagnostiką ir buvau paleista namo, nes ‘guldyti mane nėra jokio reikalo’. Tuo tarpu Viktor neatliko savo darbo, nesugebėjo net minimaliai pasirūpinti pacientu, reikalaujančiu skubios pagalbos.

2019-03-11, 16:03 | Registruotas lankytojas 4

Isvare pacienta net jo neapziurejes ir nepriemes i kabineta. Labai nemalonus

2018-10-05, 10:41 | Registruotas lankytojas 5

Labai malonus gydytojas, nuramino ir padrąsino. Atsakė į visus rūpimus klausimus. Dėmesingas ir užjaučiantis, tokiu specialistų reta. Puikus ginekologas! Sėkmės jam!

2017-10-26, 08:54 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-10-09, 18:30 | IP: 84.46.237.163

Tik patys geriausi žodžiai! Labai išsamiai apžiurėjo ir profesionaliai suteikė pirmąją pagalbą. Maloniai bendrauja ir atsako į visus klausimus. Norėtųsi kuo daugiau tokiu gydytojų. Ačiu jam ir visai Lazdynų ligoninės pamainai už suteiktą pagalbą ir palaikymą.

Andrej K.