Pacientai, kurie rekomenduoja Justas Arasimavičius, %

Išduota: 2015-07-10, Nr. MPL-20350, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2020-07-03, Nr. MPL-24775, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-02-09, 22:04 | Registruotas lankytojas 3

Gyditojas iš didžiosios raidės. Nuoširdus , kalbingas, be galo vikrus ,kolegoms gyditojams padeda gauti galutinį diagnozės patvirtinimą. Neatvykus pacientei į planinę operaciją , buvau priimta iškart ir išoperuota.,nors buvau atvykusi į ilgalaikį stebėjimą . O galėjo gyditojas pailsėti. O mane registruoti ,gal po savaitės ,ar mėnesio ,o be to aš iš Panevėžio . Esu labai dėkinga . Ir toliau jums tokios energijos, atsidavimui mylimam darbui . Sakau didelį AČIŪ.

2023-03-14, 23:29 | Registruotas lankytojas 3

Labai geras daktaras, malonus , su nuotaika ir sypsena , nuramina ir viska paaiškina

2023-02-22, 07:51 | Registruotas lankytojas 3

Puikus, dėmesingas, kompetentingas gydytojas. Moka bendrauti, paaiškinti, pasirūpina, motyvuoja. Ačiū!

2023-02-04, 13:50 | Registruotas lankytojas 1

GYD. J. ARASIMAVICIUJE PIRMIAUSIA ATRADAU ZMOGU !!! TAI JAU PUSE GYDYMO.......
GAL BUT DAR JAUNAS, BE PATIRTIES, BET.......NORAS PADETI, ZMOGISKUMAS, NUOSIRDUMAS....- MANE PAPIRKO. TIKRIAUSIAI TAIP IR TURI ATRODYTI GYDYTOJAI IS PASAUKIMO.
DEJE, JIS SIUO METU PRIKLAUSO " SISTEMAI"...........GALI BUTI, KAD JI, NETGI LABAI KONTROLIUOJA VYRESNI, TIPO, SU PATIRTIMI, BET NIEKUR NEJUDANTYS, PASIPUTE......KOLEGOS.........
JUSTAI, LINKIU NESIMOKYTI IS KLYSTANCIU ZMONIU ! O REMTIS SAVO ZINIOMIS , SIRDIMI......KIEKVIENAS ATVEJIS - SKIRTINGAS. DAUGIAU DRASOS !!!!!!! NORECIAU JUS, JUSTAI, PO KELETO METU MATYTI, KAIP ASMENYBE O NE BANDOJE SU PAVADINIMU " JIE " , " MES "....... SEKMES JUMS GYD. LINKIU. NEBIJOKIT KLYSTI, BET TEGU TAI BUNA JUSU ASMENINES KLAIDOS O NE " MES " SUKLYDOM, " MES " TEISUS......
PILKUMA NEIDOMU O ASMENYBES TRAUKIA. NERA DVIEJU VISISKAI VIENODU SNAIGIU, TAI NERA DVIEJU VISISKAI VIENODU LIGU POZYMIU....... SU PAGARBA - IZOLDA -

2023-01-11, 15:59 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras gydytojas, tik minusas tas, kad sunku rasti laisvą vietą, bet tik įrodo, koks jis profesionalus!

2022-12-09, 10:39 | Registruotas lankytojas 1

DAKTARAS. Tokie visi galėtų būti. Žemai lenkiu savo žilą galvą prieš puikų savo srities specialistą. Nedaug tokių teko sutikti. Linkiu geros kloties, turtingo ir turiningo gyvenimo.
Rekomenduoju

2022-09-07, 14:50 | Registruotas lankytojas 9

Fantastiškas gydytojas

2022-04-06, 10:23 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus dėmesingas gydytojas. Mielai bendraujantis.
Rekomenduoju kiekvienam.

2021-11-16, 23:11 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus, atidus gydytojas

2021-09-29, 15:07 | Registruotas lankytojas 8

Nuostabus savo srities profesionalas.

2021-07-08, 14:26 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai rekomenduoju kreiptis į šį specialistą, kuris išklauso pacientą, paklausia papildomų klausimų, pats kalba išsamiai, konkrečiai ir labai užtikrintai ir su visa pagarba pacientui atsako į visus užduotus jam klausimus.
Kadangi prieš tai teko mokamai (!) lankytis pas kitą “specialistę”, kurios kompetencija teko suabejoti nuo pat pasisveikinimo (odos problemos ji neišprendė), drąsiai teigiu, kad šio gydytojo kompetencija yra aukščiausiame lygyje!
Linkiu, kad kiekvieno gydytojo širdyje būtų toks užsidegimas ir nuoširdus noras padėti vienaip ar kitaip negaluojančiam žmogui.

2021-05-18, 23:10 | Registruotas lankytojas 1

Dėl kojų grybelio prieš tai, pusantrų metų bėgyje, teko praeiti pro 3 gydytojas - to rezultatas: grybelis tik išplito, smarkiai suprastėjo pėdų odos būklė. Arasimavičiaus priėjimas prie problemos buvo sisteminis: buvo išsamiai paaiškintas ne tik gydymo procesas vaistais, bet ką ir kodėl (ne)reikėtų daryti buitiniuose dalykuose, kokius naujus įpročius išsiugdyti. Pas gydytoją lankiausi 3 kartus, kol sėkmingai praėjau gydymo kursą.

2021-04-20, 15:07 | Registruotas lankytojas 1

Daktaras labai malonus, paslaugus ir komunikabilus bei su geru humoro jausmu. Aiškiai ir tiksliai išdėstė problemą, bei planuojamus gydymo metodus. Iš anksto nustatė kokie bus tyrimų rezultatai ir pataikė 100 procentų. Liga išgijo, simptomų neliko, bei davė patarimų kaip prižiūrėti odą ateičiai. Labai rekomenduoju, daktare jei skaitote, linkiu gražios dienos ir gerų pacientų!

2021-02-23, 16:39 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas - dėmesingas ir nuoširdus.

2021-01-31, 19:27 | Registruotas lankytojas 2

Labai atsakingas gydytojas nuodugniai viską išklausė, kad pateikti tiklinga gydyma, labai atsakingai, rekomenduoju.

2020-12-30, 13:46 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras jaunas gydytojas,remomenduoju !

2020-08-19, 08:04 | Registruotas lankytojas 4

Labai malonus ir paslaugus gydytojas. Dėmesingai atsižvelgė į išsakytą problemą ir padėjo ją išspręsti.

2019-04-16, 06:11 | Registruotas lankytojas 1

Dėmesingas, geranoriškas, pozityvus