Pacientai, kurie rekomenduoja Galina Apanel, %

Krikščionių medicinos centras

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-08-13, Nr. MPL-00419, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-08-13, Nr. MPL-00379, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.8

Krikščionių medicinos centras
2024-03-22, 12:41 | Registruotas lankytojas 4

Tikrai nuostabi, maloni gydytoja, tikrai supranta savo darbą, paskirtas gydymas veiksmingas nuo pirmų dienų.Solveiga

2024-03-22, 12:41 | Registruotas lankytojas 4

2023-09-15, 09:59 | Registruotas lankytojas 6

Esu labai nusivylusi. Apsilankiau pas šią gydytoją dėl rimtos problemos, bet negavau jokio gydymo ir sprendimo. Gydytoja pareiškė, kad jokių vaistų man nereikia, kad ekoskopuoti skydliaukės taip pat nereikia, nes kam man mokėti pinigus? Kelis kartus prašiau padaryti ekoskopą, bet ji toliau skaičiavo mano pinigėlius ir kad man neverta jų leisti. Įdomiausia, kad vizito pradžioje man pradėjus pasakoti apie savo simptomus ji jau man "nustatė" ligą, kuri net nesusijusi ir jos kitas specialistas niekada nediagnozavo. Niekada niekam nerekomenduočiau šios gydytojos. Neprofesionalus bendravimas ir net kalbėjimas apie savo atlyginimą. Žemas lygis.

2023-03-09, 12:44 | Registruotas lankytojas 1

Labai gera daktarė, apžiūrėjus skydliaukė echoskopu . Rekomendavo kreiptis pas onkologus. Labai prašė rimtai į tą pasižiūrėti. Tą pačią bėda turėjau jau kelis metus, bet tik ji atkreipė dėmesį. NVI rado vėžį ir pačių laikų.

2017-08-05, 23:20 | IP: *.*.*.*

2017-05-04, 22:03 | IP: 84.240.47.136

Tikriausiai geriausia gydytoja,kokią esu sutikusi apskritai. Nesiūlė jokių mokamų paslaugų šioje klinikoje,kai pasakiau,kad nedomina. Labai rūpestinga,skyrė daug laiko, atsakė į visus klausimus, gavau daug patarimų, nebruko atsainiai vaistų kaip kiti endokrinologai. Puiku.

2016-11-17, 08:44 | IP: *.*.*.*