Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Birutė Apanavičienė, %

Licencijos

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12722, Galiojanti

Apanavičienė Birutė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Apanavičienė Birutė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

70.2% Complete
3.5

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

72% Complete
3.6

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

71.6% Complete
3.6

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

72% Complete
3.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

75.1% Complete
3.8

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

67.5% Complete
3.4

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

100% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-10-13, 20:05 | 14

Nemaloni, arogantiška ir visiškai savo darbo nemylinti medikė. Jei papuoli tada, kai jai ne nuotaika - leidžia sau kelti balsa. Visiskai nesidomi tavo sveikata, nesiklauso, petraukineja, nesistengia tau padeti, o tik ziuri kaip greiciau tave isprasyti is kabineto.

2019-07-11, 07:53 | 3

Labai nemaloni gydytoja. Jeigu papuoli kai ji “ne nuotaikoje” - pasisaugok. Leidzia sau izeidineti, kelti balsa. Gydant visiskai jokio atidumo - kad tik greiciau eitum lauk is jos kabineto. Tikrai nerekomenduoju.

2017-12-04, 17:11 | 1

Gydytoja labai grubiai elgiasi su pacientais , tarsi dirba ir pavargsta tik ji viena. Tikrai 100% nerekomenduočiau šios gydytojos kitiems.

2017-11-10, 17:42 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-08-16, 20:01 | 1

Lankiausi pirmą kartą, bet pas tokį nemalonų žmogų nenorėčiau sugrįžti. Visi galime būti pavargę ir pikti, bet tai neduoda teisės išlieti savo negeras emocijas pacientui, juk ir jam kažkas tai skauda ir yra negera. Tikro gydytojo kompetencija ir žinios turėtų leisti suprasti, kad liga amžiaus nesirenka t.y. gali sirgti ir jaunas žmogus, o gydytojo pareiga rasti ligos priežastį ir būdą, kaip ją įveikti. Įėjusi į kabinetą ji prisiėmė ne gydytojo, o teisėjo vaidmenį. Neįsigilinusi į mano nusiskundimus ėmė mane smerkti ir teisti, kad apsimetinėju serganti ir gąsdinti to pasekmėmis. Tačiau pacientas neina pas gydytoją, jeigu jis yra sveikas. Po vizito susidarė nuomonė, kad su savo liga turi kovoti pats ir negaišinti "savo simuliacijomis" brangaus gydytojo laiko. Pasak jos: "išsekimą gali turėti tik jinai, priėmusi begalę pacientų ir griūvanti, bet ne jaunas žmogus", kuris irgi kartais yra priverstas dirbti, neskaičiuodamas valandų. Tačiau ji jau gali ir turi teisę išeiti į užtarnautą poilsį, o man dar reikia tam poilsiui užsidirbti. Ne taip dažnai tenka lankytis gydymo įstaigose, tačiau su tokiu netaktišku požiūriu į pacientą dar neteko susidurti.
Mielieji, eidami pas šią gydytoją vertėtų jos paklausti: ar Jus gausite tinkamą konsultaciją? Ar ji šiandien nėra išsekusi?