Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Čypienė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05799, Galiojanti

Čypienė Rasa dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Čypienė Rasa?

2019-05-27, 10:12 | 1

Dėkoju gyd.Rasai Cypienei už konsultaciją ir problemos nustatymą.

2019-02-10, 22:06 | 8

Ačiū, mielieji mano gydytojai. 2017-05-05/06 d. man buvo atliekama širdies aortos ir tribūrio vožtuvo operacija. Mano pirmoji širdies operacija buvo prieš 22 m. su mitralinio vožtuvo keitimu. Noriu labai padėkoti nuostabiems savo srities specialistams kardiochirurgui Arimantui Grebeliui, širdies chirurgui Aleksejui Zorinui, kardiologei R.Čypienei ir visam I chirurginio skyriaus personalui už antrą mano gimtadienį, kurį Jūs man suteikėte. Operacija buvo labai sudėtinga ir sunki, ji kuri tęsėsi 12,5 val vieną dieną ir antrą dieną (Mindaugo karūnavimo) 2,5 val. Ačiū, Jums mielieji. Linkiu Jums visiems laimės, stiprios sveikatos ir Dievo palaimos. Pagarbiai, Alvydas Masiliūnas.

2018-04-03, 11:39 | 2

Šiltas žmogus, puiki specialistė.

2017-08-08, 21:38 | IP: 87.239.83.56

Puiki nearogantiška rūpestinga kompetentinga gydytoja. Prižiūrėjo mane po operacijos. Skyrė visus reikalingus tyrimus ir vaistus. Niekada nepamiršiu ir dėkosiu visą likusį gyvenimą. Rekomenduočiau visiems gydytis pas šią gydytoją.
Su pagarba Jūratė

2016-12-14, 21:32 | 3

Gydytoja ir kartu dirbanti seselė malonios, tolerantiškos, taktiškos. Daugiau tokių medikų. Ačiū joms.