Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Čerkauskaitė, %

Gydytojas nefrologas

Išduota: 2018-07-16, Nr. MPL-23310, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Čerkauskaitė Agnė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Čerkauskaitė Agnė?

2021-08-30, 13:25 | Registruotas lankytojas 6

Puiki gydytoja, maloni.Jaučiausi, kad labai įsigilina į kiekvieną klausimą ar problemą.Lankausi pas gydytoja ketvirti metai aiškiai buvo nustatyta diagnozę puikei buvo parinkti vaistai nes be inkstu nepakankamumo turiu dar daug kytu lygu.Aciu jums daktare uz rupestinguma, puiku savo darbo ismanima...Tik geriausi atsiliepimai.Daugiau tokių nuostabių gydytojų...R.Nedzveckas.

2021-05-13, 17:20 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja Agnė, visų pirma nuoširdus, empatiškas žmogus. Labai atidžiai išklausė mano nusiskundimų, išsamiai išnagrinėjo ligos anamnezę, paskyrė atlikti reikiamus tyrimus ir skyrė gydymą. Iki šiol esu jos globoje, visad galiu susisiekti, jei iškiltų klausimų. Teisingai įvetino mano ligos eigą ir, mano galva, parinko optimaliausią gydymą. Esu labai dėkinga už atidumą, išsamų mano sveikatos sutrikimo išaiškinimą, ypač didelis ačiū už palaikymą. Tokio gydytojo paieškos man užtruko 3 metus.

2021-04-19, 09:29 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi, kad pavyko apsilankyti pas šią gydytoją. Priėmimas buvo labai malonus, gydytoja skyrė pakankamai daug dėmesio ir labai kompetetingai nagrinėjo visus atliktus tyrimus, po kurių buvo padarytos išvados ir paskirtas gydymas. Nuoširdus ačiū šiai gydytojai.