Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Ingrida Čereškienė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2007-06-11, Nr. MPL-09306, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Čereškienė Ingrida dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Čereškienė Ingrida?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

92.7% Complete
4.6

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

94% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

93.7% Complete
4.7

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

93.8% Complete
4.7

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

93.5% Complete
4.7

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

88.5% Complete
4.4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

91.9% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-10-01, 18:55 | Registruotas lankytojas 1

Sumokėjus 60 EUR už 10 min. konsultaciją, liepė net neskambinti dėl tyrimų, jei nebus aiškių nukrypimų nuo normos. Tai jeigu savijauta prasta, pacientas turi gydytis pats, nes 'kraujo tyrimas' vidutinis. Atsainus požiūris.

2020-06-18, 13:30 | Registruotas lankytojas 9

Lankiausi su sūnum nuo gimimo, tačiau, kai berniukas paaugo ir pradėjo bijot, gydytoja visad rodydavo nepasitenkinimą, kad vaikas verkia. Buvo situacija, kai atvežiau vaiką, kuriam buvo 1,5 metų su 38 temperatūra, nesutiko apžiūrėt ausų, nes nesileidžia... visiškai jokio kontakto su vaiku, viskas apeliuojama į tėvus “per daug leidžiat”, “nesudrausminat” ... sakiau, kad vaikas vemia nuo antibijotikų, sako “gal šį kart nevems”... pakeičiau į kitą gydytoją. Vaikas po 2 vizitų nustojo bijot ir verkt. Buvo parinkti tinkami vaistai, be jokių “gal šį kart”. Ir čia tikrai ne išlepinimo problema, o trūkumas elementarių žinių, kaip elgtis su “pacientu vaiku”.

2020-01-14, 15:01 | Registruotas lankytojas 1

Ypatinga gydytoja. Kai įsižiūri savo didelėmis akimis - atrodo, permato, kad permato visas ligas kiaurai ir taip nustato ligas, kurias būna praleidę kiti gydytojai. Negaliu atsidžiaugti ją pasirinkusi.

2019-04-24, 15:53 | Registruotas lankytojas 3

Pas gydytoją gydausi nuolatos. Puiki gydytoja: visuomet atsako į visus klausimus, pataria, įsiklauso į nusiskundimus ir įsigilina į problemą. Rekomenduoju.

2018-04-19, 19:03 | Registruotas lankytojas 13

yra nustatytos salygos, pastiviai truksta laiko ligos gydymui. naudojuosi tik paskaugomis apmokamomisigoniu kasu... gydytoja labai gera, atidi, rupestinga... rekomenduociau seimoms su mazais vaikais..

2018-03-08, 15:01 | Registruotas lankytojas 3

Puiki šeimos gydytoja. Profesionali, kompetetinga, rami, maloni. Lankomės visa šeima jau kelis metus ir esame labai patenkinti. Diagnozės tikslios. Rekomenduojamas gydymas pasiteisina. Niekada neskuba skirti antibiotikų, jei mato, kad galima dar laukti ir stebėti, taip ir rekomenduoja. Kelis kartus abejojau gydytojos rekomendacijomis, bet visus kartus ji buvo teisi. Be galo dėkingi už laiku diagnozuotus plaučių uždegimus vaikams (gripo komplikacija). Konsultacijų į namus paslaugas teikianti klinika (kvietėme, nes nenorėjom vesti vaikų į polikliniką per epidemijos sezoną) aiškino, kad tai virusas “banguoja”. Kadangi vis tiek buvo neramu, skambinau gyd. Čereškienei, nupasakojau simptomus ir iš karto gavau paliepimą lėkti su vaikais į polikliniką, nes greičiausiai tai plaučių uždegimas. Taip ir buvo. Kitą kartą, kai niekaip nepavyko diagnozuoti ligos poliklinikoje (eiga buvo visiškai netipinė) ir buvome nusiųsti į Santaros klinikas, gydytoja paprašė ją iš karto informuoti, kai žinosim. Susisiekė kelis kartus, sužinoti koks progresas. Kai nustatė diagnozę, gydytoja diagnoze suabejojo, paprašė visų išrašų, peržiūrėjo ir tada patvirtino, kad tikrai diagnozė teisinga. Visa tai vyko ne darbo metu, vėlai vakare. Taip kad labai rekomenduoju šią gydytoją.

2018-03-03, 20:39 | Registruotas lankytojas 13

Gydytoja pagal galimybes. skyre laiko, prieme, taciau labai truksta laiko , skiriama jo per mazai, todel gydytoja negali taip staigiai susipazinti su diagnoze , kadangi lankausi ne daznai , reikalingi issamus tyri,ai gydymo eigai skorti... tyrimus israso, taciau daug reikia ir paciam zinoti, manau cia bendra sveikatos sistemos trukumo.problema, per mazai.laiko skiriama paciento buklei , per mazai atkiekama tyrimu.kardiograma , kraujo, tyr. ir pan. ir pan. reikia prasyti , kadangi dauguma tyrimu momami, gydutojainegali.priverstinai siusti, taciau ligos atveju tai apsunkina paciebto ir gydutojo bendtavima, taciau paprasiys istirti nuodugniau ir susimomejys jokiu problemu nera.. Gydytoja padefa , profesiinali, maloni, kompeyetinga

2017-11-16, 13:11 | IP: 212.64.228.99

Labai profesionali gydytoja. Nors lankiausi dėl virusinės infekcijos, tačiau gydymo įstaigoje savo iniciatyva buvau atlikusi ir skydliaukės hormonų tyrimus. Nors hormonų kiekiai atitiko normos ribas, tačiau gydytojai sukėlė susirūpinimą. Dėl šios priežasties ji rekomendavo kreiptis į endokrinologę, dėl ko buvo nustatyta skydliaukės disfunkcija. Noriu pabrėžti, kad gydytoja pati savo iniciatyva peržiūrėjo duomenis, nors kreipiausi dėl kitos problemos, ir nuoširdžiai rūpinosi, kad kreipčiausi į geriausius šios srities specialistus. Šiais laikais retas atvejis, kad gydytojas į žmogaus sveikatos problemas žiūrėtų holistiškai, ir vertintų jas ne paskirai, bet sistemiškai. Žymi endokrinologė, į kurią kreipiausi, taip pat labai pagyrė gerb. gydytoją, sakydama, kad akivaizdžiai šį gydytoja domisi naujovėmis sveikatos srityje ir atsakingai žiūri į savo darbą. Tikrai visiems galiu ją rekomenduoti, nes, akivaizdu, kad p. Ingrida atidžiai ištiria pacientus, bendrauja šiltai ir maloniai, pateikia išsamius atsakymus į pacientų klausimus.

2017-08-14, 19:41 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-07-20, 20:53 | IP: 88.119.186.93

Maloni, profesionali, įsigilinanti į detales, išklausinėjanti. Tikrai rekomenduočiau.

2017-05-03, 14:31 | IP: 85.206.152.1

Puiki mano vaiko gydytoja. Atsako į visus rūpimus klausimus, skiria tiek laiko, kiek reikia. Vizito metu jaučiamės ramiai ir patogiai :)

2017-01-23, 16:39 | IP: 84.240.54.176

Apsilankiau pas šią gydytoją pirmą kartą, bet esu labai patenkinta. Labai profesionali ir maloni. Apžiūrėjo labai gerai, nenumojo ranka į "smulkmenas", kaip buna su kitais gydytojais. Nukreipė pas kitus specialistus. Tikrai rekomenduočiau tiek suaugusiems, tiek einantiems su vaikais. Linkiu ir toliau išlikti tokiai pat gerai gydytojai ir sekmės Jums!