Pacientai, kurie rekomenduoja Regina Giliasevičienė, %

Šeimos medicinos centras (UAB Šeimos gydytojas)
AUM Wellness Clinic - Moderni ilgaamžiškumo ir sveikatinimo klinika Vilniuje

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12095, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.8

2.8

Šeimos medicinos centras (UAB Šeimos gydytojas)
AUM Wellness Clinic - Moderni ilgaamžiškumo ir sveikatinimo klinika Vilniuje
2024-02-23, 10:34 | Registruotas lankytojas 1

Pas šią gydytoją buvau pirmą kartą. Gydytoja buvo maloni, viską paaiškino, nuramino, padarė reikiamus tyrimus. Jaučiausi jaukiai, galėjau drąsiai klausti man rūpimų klausimų. Rekomenduoju!

2023-10-16, 13:27 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja pasirodė maloni, gal kiek ir išsiblaškius. Nors vizitas ir vėlavo, vis dėlto skyrė pakankamai laiko problemos analizei ir atsakymams į klausimus. Tikrai neskubino. Skyrė visus reikalingus tyrimus. Vizito metu vyravo maloni atmosfera.

2023-06-14, 22:36 | Registruotas lankytojas 4

Truputi dvejojau dėl apsilankymo pas šią gydytoją dėl kai kurių komentarų šiame puslapyje, bet nuo pat pirmų vizito minučių nepasigailėjau, kad užsiregistravau pas ją. Pirmiausia tai pasidomėjo, kaip laikausi ir dėl ko lankausi. Labai maloniai ir išsamiai atsakinėjo į klausimus, taip pat pati ėmėsi iniciatyvos klausdama dalykų, jautėsi rūpestis ir geranoriškumas. Tikrai rekomenduoju šią gydytoją.

2023-05-19, 14:51 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai dėkinga gydytojai už laiku pastebėtą problemą, atidų dėmesingą jautrų pažiūrį į mane ir mano sveikatos problemą. Ačiū už išgydymą.

2023-05-12, 11:32 | Registruotas lankytojas 1

Galbūt ir profesionali ši gydytoja, tačiau šalta ir nemaloni. Nerekomenduoju, nes po bendravimo su ja liko nemalonus kartėlis. Dabar gailiuosi, kad tiesiog neišėjau iš kabineto po atsainiai mestos bjaurios frazės apie mano sveikatą....

2022-09-03, 20:12 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas ja nėštumo metu,nepasakė,kad pas mane sėdmenine pirmeiga.Tai sužinojau nuejusi 38 sav. pasitikrinti privačiai.Paskyrė planini cezari.O kai lankiausi paskutini karta prieš gimdyma,pasake,kad vaikas atsiverte i normalia padeti...Ligonineje dare cezari.Vaikas sėdėjo su du kart apsisukusia virkštele....O jei būčiau atvykusi su sarėmiais kaip i eilini gimdyma kažin kuo viskas būtu pasibaige.Tai va kaip būna.

2022-05-12, 19:51 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja

2021-03-01, 09:53 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi Gydytoja. Labai maloni ir švelni. Neleidžia panikuot be reikalo, bet atrkreipia dėmesį į tai kas svarbu. Diagnozė buvo labai tiksli ir pagalba suteikta laiku. Ačiū Gydytojai už tai.

2020-12-17, 10:19 | Registruotas lankytojas 4

Pagaliau atradau nuostabią gydytoją. Rūpestinga, visko išsiklausinėja, nedaro skubotų sprendimų, vaistų veltui be tyrimų neskiria. Labai rekomenduoju.

2020-10-20, 10:10 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-08-14, 10:23 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali gydytoja. Lankausi pas ją nuo 2010 m. kai laukiausi pirmagimio būdama 38 m. amžiaus. Nuodugniai ir kruopščiai prižiūrėjo visą nėštumą, kadangi pagal amžių buvau rizikos grupėje. Gimdymas buvo sėkmingas, auginu puikų sūnų. Pastojus antrą kartą (2013 m.)nėštumo priežiūrai taip pat pasirinkau šią gydytoją. Šį kartą nėštumas komplikavosi, nors nejaučiau jokių simptomų, per eilinę nėštumo apžiūrą, gydytoja pamatė, kad vaisius nesivysto ir tiesiog tą pačią dieną nusiuntė mane į ligoninę operacijai. Ligoninėje mane operavusi gydytoja pasakė, kad padėkočiau savo ginekologei, kuri operatyviai nustatė tikslią diagnozę, nes jeigu būtų uždelsta dar nors viena diena, būtų kilusios didelės komplikacijos. Turiu paminėti dar vieną atvejį iš mano patirties. Ši gydytoja 2016 m. nustatė pakitimus mano gimdos kaklelyje, kai atlikus tyrimus 2017 m. buvo sėkmingai atlikta gimdos kaklelio konizacija. Po to, kartą į metus buvo atliekami profilaktiniai tyrimai: 2018 m. buvo geri, o 2019 m. atlikus tyrimus, vienas buvo geras, o kitas parodė neigiamus pakitimus. Gydytoja pasiūlė pasikonsultuoti ir su kitais specialistais. Kada kreipiausi pas kitą ginekologę, ji vėl man atliko tuos pačius tyrimus, kadangi rezultatas buvo geras, todėl nusiraminau. Visai atsitiktinai mano bendradarbė, sužinojusi mano bėdas, pasiūlė apsilankyti pas jos ginekologę, kuri dirba ligoninėje. Ši gydytoja, mane apžiūrėjusi su ligoninėje esančia modernia medicinine technika, nustatė pakitimus gimdos kaklelyje II stadijos displaziją, kuri laikui bėgant išsivysto į gimdos kaklelio vėžį.
Esu labai dėkinga savo ginekologei už kokybiškai, tiksliai ir laiku nustatytas diagnozes ir išgelbėtą mano gyvybę. Tikrai rekomenduoju

2020-08-05, 07:04 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-06-18, 14:02 | Registruotas lankytojas 1

Maloni, savo srities specialistė. Didžiausios rekomendacijos

2019-06-21, 06:44 | Registruotas lankytojas 34

Buvau vienoje konsultacijoje, ir paliko gerą įspūdį, gydytoja domėjosi, atsakė į visus klausimus, su šypsena palydėjo iš kabineto, palinkėjo sėkmės:)

2019-03-22, 19:19 | Registruotas lankytojas 2

Tikrai išmananti savo sritį gydytoja, tačiau darbo metodus turi tikrai netradicinius - gimdos echoskopijos per tiesiąją žarną iki šiol dar neteko patirti. Problemą diagnozuoja, tačiau plačiau nesigilina. Bendravimas vangus, bet į klausimus atsako. Vaistams išsirašyti ir ginekologinėms ligoms gydyti manau tikrai gera gydytoja, tačiau nėštumui prižiūrėti vargu, tiesiog trūksta dėmesio ir žmogiško bendravimo.

2018-10-24, 23:35 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja. Ko gero vienintelė tokia, pasitaikius mano kely. Labai maloni, visada su šypsena. Atsako į visus mano klausimus. Papildomai paaiškina dalykus, kuriuos reikėtų žinoti. Labai kruopšti ir švelni. Aš esu labai jautri, dėl ko daktarai dažniausiai pasišaipo. Tačiau Regina labai ramiai į tai reaguoja ir moka nuraminti. Apžiūros metu pasako ką daro, kas gali būti nemalonu ir pan. Esu jai be galo dėkinga, ji labai man padėjo. Rekomenduoju 100%.

2018-04-13, 05:28 | Registruotas lankytojas 4

Labai puiki profesionali daktare. Atejau pasitikrinti profilaktiskai ir atliko echoskopija, gimdos kaklelio vežio tyrima. Labai gaila kad kai kurie vartotojai raso negrazius komentarus vien del to kad daktare pati neinicijuoja pokalbio, ar negydo vien klausydama. Manau kad tikrai maloni ir sauni daktare :)

2018-02-23, 08:02 | Registruotas lankytojas 3

Man jau virš 40 metų ir patikėkit, nemažai ginekologų eu mačiusi per savo gyvenima. Ačiū tiems, kad rekomendavo šią gydytoją. Puiki specialistė. Apžiūra buvo nuodugni ir gydytoja viską puikiai paaiškino. Gydymą paskyrė, esu patenkinta. Bendrauja maloniai, nuotaikingai, be perdėtų vapėjimų, kuriuos taip mėgsta būsimos mamytės. Jeigu tikitės supermamyčių stiliaus bendravimo, tai tiesiog neikite pas ją ir nerašyktie bjaurių komentarų. Konkreti, paprasta ir labai maloni gydytoja.

2017-11-09, 11:56 | IP: *.*.*.*

2017-09-14, 20:30 | IP: 78.157.75.153

Labai šauni gydytoja, lankausi ne vienerius metus ir esu labai patenkinta, nelieka neatsakytų klausimų ar neišspręstų problemų.

2017-01-12, 21:44 | IP: 78.60.165.216

Nesinori susidaryti isankstines nuomones apie gydytoja po pirmo vizito. Taciau vizitas buvo tragiskas. Pradzioj netiko mano siuntimas, poto pati pasitaise, kad tai visgi nemano kalte. Paklausus kokie nusiskundimai labai pasipiktino kad nusiskundimu neturiu ir tiesiog noriu pasitikrinti. Nes siaip ji netikrina. Echoskopa atliko, komentavo mazai. Sake kad daugiau be nusiskundimo pas ja neeiciau. O kai paklausiau ar ateiti kai pastosiu sulaukiau atsakymo kad nestuma priziuri seimos gydytojas :) suprantu kad Lietuvoje gydytojai gauna mazas algas ir yra visai nemotyvuoti, taciau norisi paprasciausio zmogiskumo. Bet kiekviemam linkiu susidaryti savo nuomone remiantis savo patirtimi ;)

2017-01-06, 18:19 | IP: *.*.*.*

2016-09-22, 22:26 | IP: 78.60.88.2

Šiandien buvo mano pirmas vizitas pas ginekologą. Pakliuvau būtent pas šią gydytoją. Ji pasitiko mane labai maloniai, su šypsena. Pasakiau kokios problemos ir pasakiau, kad tai mano pirmas kartas. Elgėsi labai švelniai ir puikiai viską išaiškino: ką darys ir kaip elgsis, taip pat mane nuramino.
Man šia gydytoją rekomendavo mano draugė ir tikrai džiaugiuosi, kad pas ją nuėjau. Tikrai rekomenduoju!

2016-08-10, 14:20 | IP: *.*.*.*

2015-06-11, 08:25 | IP: *.*.*.*

2015-05-02, 15:49 | IP: 80.240.15.126

Labai nuostabi,profesionali gydytoja.Išsamiai atsakė į visus klausimus.O arogantiškoms asmenybėms noriu priminti,kad gydytojai irgi yra iš kūno ir kraujo,ir jie kartais gali jaustis blogai ar turėti rūpesčių dėl artimųjų.Ačiū Jums,Gydytoja

2015-04-27, 16:09 | IP: 82.135.254.4

Labai nuostabi,profesionali gydytoja.Džiaugiuosi pagaliau suradusi 'savo' gydytoją,kuri išklauso ir profesionaliai pataria,o ne apipila reklaminiais vaistų lapeliais.Reikia būti labai arogantiška asmenybe,kad liktum nepatenkinta šia gydytoja.Ačiū Jums,DAKTARE.Jolita

2015-04-16, 07:36 | IP: *.*.*.*

2015-04-03, 07:26 | IP: 80.240.5.56

Lankausi pas šią gydytoją daugiau nei 7 metus. Esu patenkinta tiek jos kompetencija, tiek bendravimu. Gydytoja tikrai profesionali, novatoriška, supažindina su pasauline praktika, išsamiai paaiškina kilusius klausimus ir profesionaliai konsultuoja. Pasitikiu ja.
Jautrioms sieloms gal ir gali užkliūti jos konkretumas.

2015-02-17, 13:32 | IP: *.*.*.*

2014-12-15, 06:43 | IP: *.*.*.*

2014-11-17, 07:12 | IP: 78.56.69.131

Gydytoja puiki profesionalė, pas ją gydausi, berods, 8-erius metus, bet absoliučiai neempatiška, nemokanti bendrauti, nemylinti savo pacientų, o ir apskritai, panašu, kad nemylinti žmonių arba darbo su žmonėmis. Tiesiog labai juntama, kad tai nelaimingas žmogus ir savo nelaimingumą skleidžia aplinkiniams. Paskutinį kartą pas šią gydytoją buvau gegužę, kadangi gydytoja aptiko darinukų, paskyrė 3 mėn. gydymo kursą ir nurodė ateiti rugpjūtį. Įprastai gydytojai, skirdami gydymą, iš karto duoda taloną, kada pasirodyti po gydymo, o ši gydytoja - niekados. Reikia nuolatos registruotis registratūroje, o čia praktiškai neįmanoma patekti norimu / reikiamu laiku, nebent esi pensininkė ir neturi ką veikti ir gali kasdien vaikščioti į polikliniką. Taigi, pavyko užsiregistruoti tik lapkričio viduriui. Mano nelaimei, pasikeitė ciklas, tad tą dieną negalėjau ateiti pas gydytoją. Skambinau į registratūrą, informavau, kad neatvyksiu ir prašiau pakeisti laiką į kitą dieną (juolab, kad R.Giliasevičienė buvo nurodžiusi, jog geriausia ateiti iš karto po menstruacijų), registratūroje pasiūlė taloną tik kitų metų sausio galui. Ką gi, šiandien atvykau pas gydytoją R.Giliasevičienę į polikliniką ir teiravausi kokios išeitys, o ji atsainiai pasiūlė: 1. pas mane, girdi pilnas užrašymas (nors tuo metu pas ją nelaukė nė viena pacientė, o ji, Moterų konsultacijos vedėja, sklaidėsi iš vieno kabineto į kitą), tad užsirašykite pas kitą gydytoją, gal kas priims, girdi, be to, priimtos dvi jaunos naujos gydytojos, gal pas jas laisviau ir patekčiau bent jau gruodžiui. Kuomet pasakiau, jog įprastai tas gydytojas, kuris skiria gydymą, tas ir prižiūri, ji pasiūlė: 2. ateiti pas ją šiandien mokamos konsultacijos. Hm., dabartinis ES sveikatos komisaras ir buvęs sveikatos eksministras, prieš išvažiuodamas į Briuselį, aiškiai pasakė, jog mokamos paslaugos yra ne kas kita, kaip poliklinikų ir ligoninių pasipinigavimas ir to neturėtų būti VšĮ. Aš gydytojai pasakiau, kad tokiu atveju verčiau jau eisiu į privatų kabinetą. Žinote, tai paskutinis kartas, kai ėjau pas šią gydytoją. Jau užsiregistravau pas kitą gydytoją, privačiame kabinete, o ir apskritai - vien dėl R.Giliasevičienės ketinu Antakalnio polikliniką pakeisti į Centro polikliniką. Tokie neempatiški žmonės negali dirbti su pacientais, ko gero, ši moteris negali būti gydytoja, nors geba darbą atlikti profesionaliai, bet jai stinga žmogiškumo, empatijos. O ir savo šeimos dramas (apie kurias ji pasakojo žiniasklaidoje prieš kurį laiką) labai perduoda pacientams. Na, negalima šitaip, p. daktare. Manau, Jums pačiai reikia išsigydyti savo sielos žaizdas, nes iš čia rašomų neigiamų komentarų labai akivaizdu, kad tamstai stinga empatijos, jaučiasi sužeisto žmogaus sindromas. Dirbant gydytoja neužtenka vien puikios technikos, reikia dar ir gero žodžio, gero žvilgsnio. Juk medicinoje labai veikia dar ir placebo efektas, kai pacientą gydo tiesiog ir geras žodis. Liūdna, kai lankaisi pas gydytoją 8-erius metus: tiek nėštumo metu, tiek vėliau, o ji į tave žvelgia, kaip į daržovę, plytą ar malkų krūvą. Siūlau ir kitoms pacientėms neužsibūti pas šią gydytoją, o naujajai Antakalnio ligoninės ir poliklinikos direktorei pagalvoti, ar toks žmogus, nemylintis pacientų, gali vadovauti Moterų konsultacijai. Juk vadovas diktuoja toną visai savo komandai. Įdomu, ar ji taip pat bjauriai elgiasi ir su kitais kolegomis?

2014-11-14, 20:29 | IP: 78.60.169.35

O man labai patiko!! Maloni, draugiška moteris ir profesionali gydytoja!

2014-09-16, 16:44 | IP: *.*.*.*

2014-08-19, 17:30 | IP: 79.133.227.177

Manau kiek žmonių tiek nuomonių. Mums su drauge ši gydytoja labai patiko. Lankiausi pas ją privačiai. Darė kalposkopiją, po jos labai kraujavo ir pranešus gydytojai ji skubiai priėmė mane Antakalnio p-koj. Visada buvo galima jai pasisiakmbint į mobilų, visada pakonsultuodavo. Tikrai visada maloniai bendraudavo, aiškiai išaiškindavo man kylančius klausimus, net piešė, kad tik aiškiau būtų. Dėl manęs ji stengėsi, niekad blogo žodžio negirdėjau. Lankiausi kokius šešis kartus. Sėkmės visiems. P.S. Visiems įtikti ir neįmanoma :)

2014-08-04, 10:00 | IP: 194.126.252.241

Profesionali, konkreti. Žino ką daro, išmano. Žmogiškai atsižvelgia į Tavo situaciją.
Jei norite, kad jus tupinėtų, glamoėtų, tai ne šis atvejis. Skyriaus vedėja, suprantama, kad labai užsiėmusi, bet vertinu jos priėmimą ir visą elgesį mano keistoje situacijoje dešimtuku. Rekomenduoju ir džiuagiuosi suradusį specialistę. :)

2014-08-02, 19:48 | IP: 89.116.166.193

Na kiek zmoniu tiek nuomoniu kaip matau. Tiems kas nori kad jiems sypsotusi i akys ir israsinetu brangiu vaistu ar bereikalingu vitaminu kruvas, arba prigalvotu nebutu lygu tikrai ji netiks. Nes gydytoja labai konkreti, bendravimas visiskai normalus kaip ir dera gydytojui, ne i grozio salona galu gale einate. Tikrai profesionali, viska paskiria savo laiku, tikrai rupinosi visa mano nestumo laika kaip pridera, buvo pilna kontrole, bet pasikartosiu butent tiek kiek jos reikejo... Jokiu beprasmisku vitaminu, o tik tie kurie tikrai reikalingi. Net patars kaip pokoreguoti maista ko vailgyti ko vengt, tyrimai visi ir visada savo laiku kaip ir echoskopija kurios tikrai neverta daryti labai daznai, visi kraujo, slapimo tyrimai, o svorio, pilvo apimties kontrole, sirdeles plakimo ritmas kiekviana apsilankima. Nustate termina gimdimo tiksliai iki dienos. Daug metu pas ja lankausi, Kadangi neturiu kokiu bedu tai retai, bet labai patenkinta viena is dvieju gydytoja aplamai Antakalnio poliklinikoje kuriomis pasitikiu visu 100%. Ir svarbiausiai dalykas nieko nemokejau NIEKADA jai tik uz kazkoki viena mokama tyrima i kasa poliklinikos. Tad ypasc jautrioms gal neverta eiti, kas bijo kad zmogus gan konkreciai bendrauja ir gal grieztai, o taip pat toms kas nori kuo daugiau reikalingu ir bereikalingu tyrimu, o ypac kurioms svarbios kazkokios nuotraukos vaiko nestumo metu :)))) kas tikrai juokina nes manau ne tai svarbu, nepatariu eiti. O kas nori tikros gydytojos, kuri niekada gyvenima neisrasys nereikalingu vaistu, kuri tikrai profesionali, ir man maloni patariu. Puiki gydytoja. Labai apgailestauju kad gymdymas ne antakalnio lygonineje buvo kur galeciau su ja susitarti del prieziuros, o prakeiktam raudonam kryziuje, kurio aciu dievui jau nebera, kur tikrai puse gydytoju nusaut reikia.... bet cia jau kita istorija :) Gydytoja vertinu 10 is 10.

2014-05-08, 12:27 | IP: *.*.*.*

2014-04-23, 19:53 | IP: 78.60.34.239

Šiuo metu lankausi pas šią gydytoją ir galiu pasakyti, kad man jinai labai patinka. Taip, sutinku, kad jeigu labai tikitės malonaus bendravimo, jis būna nelabai dažnai, nes matosi, jog žmogus yra apkrautas. Pas ją užsirašo iš tiesų daug moterų, tai manau daug ką pasako. Dabar paskaičiau dėl nėštumo šiek tiek, kai nuėjau pirmą kartą pas ją, taip jinai pasakė, kad iki 3 mėnesių geriau nieko ir niekam nesakyti apie jį, nes tai pats pavojingiausias metas, kai viskas gali nutikti, todėl reikia būti viskam pasiruošus. Man sakyčiau tas jos paaiškinimas atvirkščiai patiko, nes gyvenime iš tiesų visko būna. Geriau realybė, nei svajonės, tiesiog reik tinkamai suprasti šiuos žodžius. Dėl tyrimų viskas tvarkoj, tiek kiek reikėjo. Jeigu ir buvo kas ne taip, tai nesakė kol nebuvo aišku, nes nenorėjo nervinti, nors ir pati supratau, kad kažkas ne taip, bet paaiškėjus rezultatams pasirodė, kad nėra ko pergyventi. Dėl vitaminų kai paklausiau, pasakė kad geriau juos gauti su maistu. Vaistų šiaip sau neišrašinėjo. Teko nueiti pas kitą gydytoją iškart prirašė brangiausių vaistų, kurie nepadėjo ir vitaminų, net pasakė kur jiems nuolaida, turėjo atspausdintus lapukus :)). Regina pinigų jokių neprašė, bent jau aš nepastebėjau. Todėl rekomenduočiau toms moterims ją, kurioms nėra labai svarbu malonus bendravimas, bet svarbu pati gydytoja, kuri šiaip sau neišrašo nereikalingų vaistų ir vitaminų, negavus tikslaus atsakymo negąsdina moterų ir žino daug daug apie kontracepciją, nes kiek žinau čia jos hobis.

2014-03-18, 10:13 | IP: *.*.*.*

2014-03-11, 08:01 | IP: *.*.*.*

2014-03-05, 20:24 | IP: *.*.*.*

2014-02-07, 07:56 | IP: *.*.*.*

2013-12-05, 08:49 | IP: 78.56.238.151

Labai šauni gydytoja. Kolegė rekomendavo, lankėsi pas ją su savo dviem neštumais. Nuėjau ir aš, ir tada savo du neštumus pas šią gydytoja stebėjome.
Atsiliepimai tik geriausi, švelni, racionali, šiuolaikiška.

Rekomenduoju!

2013-10-21, 06:08 | IP: *.*.*.*

2013-06-09, 15:21 | IP: 78.60.126.126

Labai gera ir maloni gydytoja, kreipiausi su rimta problema, tikrai viską išaiškino ir paskyrė gydymą, ko kiti gydytojai dėja negalėjo padaryti.

2013-04-17, 06:35 | IP: *.*.*.*

2013-04-15, 06:44 | IP: *.*.*.*

2013-03-12, 13:54 | IP: *.*.*.*

2013-01-18, 13:21 | IP: 212.52.50.91

Realiai, nezinau, kas ir kam nepatiko, na bet maloni daktare, ir ka jus ne sakytumet. Gal jus patys pikti ir viskuo nepatenkinti. paprasta ir maloni. Yra tokiu pacientu kurie ateina ir jauciasi,kad daktare kaska skolinga??? Gal yra mananciu,kad pas mus nemokama medicina??? na tai ir nesiskuskit, jai taip manot. Jie irgi zmones ir jiems gyvent reikia. Ir teisingai, hipokratas maisto nenupirks ir i mashina benzino nepripils.Norit gero serviso mokekit, mashinos nevarot taisyti ten kur pigu, varot ten kur gerai)))) Daktare sekmes , jus labai gera, Gintaras