Pacientai, kurie rekomenduoja Regina Giliasevičienė, %

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12095, Galiojanti

Giliasevičienė Regina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Giliasevičienė Regina?

2019-06-21, 09:44 | 21

Buvau vienoje konsultacijoje, ir paliko gerą įspūdį, gydytoja domėjosi, atsakė į visus klausimus, su šypsena palydėjo iš kabineto, palinkėjo sėkmės:)

2019-03-22, 21:19 | 2

Tikrai išmananti savo sritį gydytoja, tačiau darbo metodus turi tikrai netradicinius - gimdos echoskopijos per tiesiąją žarną iki šiol dar neteko patirti. Problemą diagnozuoja, tačiau plačiau nesigilina. Bendravimas vangus, bet į klausimus atsako. Vaistams išsirašyti ir ginekologinėms ligoms gydyti manau tikrai gera gydytoja, tačiau nėštumui prižiūrėti vargu, tiesiog trūksta dėmesio ir žmogiško bendravimo.

2018-10-25, 02:35 | 3

Nuostabi gydytoja. Ko gero vienintelė tokia, pasitaikius mano kely. Labai maloni, visada su šypsena. Atsako į visus mano klausimus. Papildomai paaiškina dalykus, kuriuos reikėtų žinoti. Labai kruopšti ir švelni. Aš esu labai jautri, dėl ko daktarai dažniausiai pasišaipo. Tačiau Regina labai ramiai į tai reaguoja ir moka nuraminti. Apžiūros metu pasako ką daro, kas gali būti nemalonu ir pan. Esu jai be galo dėkinga, ji labai man padėjo. Rekomenduoju 100%.

2018-04-13, 08:28 | 2

Labai puiki profesionali daktare. Atejau pasitikrinti profilaktiskai ir atliko echoskopija, gimdos kaklelio vežio tyrima. Labai gaila kad kai kurie vartotojai raso negrazius komentarus vien del to kad daktare pati neinicijuoja pokalbio, ar negydo vien klausydama. Manau kad tikrai maloni ir sauni daktare :)

2018-02-23, 10:02 | 1

Man jau virš 40 metų ir patikėkit, nemažai ginekologų eu mačiusi per savo gyvenima. Ačiū tiems, kad rekomendavo šią gydytoją. Puiki specialistė. Apžiūra buvo nuodugni ir gydytoja viską puikiai paaiškino. Gydymą paskyrė, esu patenkinta. Bendrauja maloniai, nuotaikingai, be perdėtų vapėjimų, kuriuos taip mėgsta būsimos mamytės. Jeigu tikitės supermamyčių stiliaus bendravimo, tai tiesiog neikite pas ją ir nerašyktie bjaurių komentarų. Konkreti, paprasta ir labai maloni gydytoja.