Pacientai, kurie rekomenduoja Regina Giliasevičienė, %

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12095, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-10-20, 12:10 | Registruotas lankytojas 1

nerekomenduoju,lankausi pas gyditoja pirmaji nieštuma,neaiškus atsakymai i klausimus,tyrimu nekomentavimas tik pasakymas viskas gerai,jokiu vitaminu paskyrimas ar rekomandavimas tik kai pasakiau kad traukia meslungi dar kiti skausmai yra tai pasirodo ir to reikia ir to reikia..na kai pirmas nieštumas norisi aplamai daugiau informacijos išeit iš gyditojos su žiniomis bet gyditoja nelinkus bendrauti,tad viska teko googlintis.

2020-08-14, 12:23 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali gydytoja. Lankausi pas ją nuo 2010 m. kai laukiausi pirmagimio būdama 38 m. amžiaus. Nuodugniai ir kruopščiai prižiūrėjo visą nėštumą, kadangi pagal amžių buvau rizikos grupėje. Gimdymas buvo sėkmingas, auginu puikų sūnų. Pastojus antrą kartą (2013 m.)nėštumo priežiūrai taip pat pasirinkau šią gydytoją. Šį kartą nėštumas komplikavosi, nors nejaučiau jokių simptomų, per eilinę nėštumo apžiūrą, gydytoja pamatė, kad vaisius nesivysto ir tiesiog tą pačią dieną nusiuntė mane į ligoninę operacijai. Ligoninėje mane operavusi gydytoja pasakė, kad padėkočiau savo ginekologei, kuri operatyviai nustatė tikslią diagnozę, nes jeigu būtų uždelsta dar nors viena diena, būtų kilusios didelės komplikacijos. Turiu paminėti dar vieną atvejį iš mano patirties. Ši gydytoja 2016 m. nustatė pakitimus mano gimdos kaklelyje, kai atlikus tyrimus 2017 m. buvo sėkmingai atlikta gimdos kaklelio konizacija. Po to, kartą į metus buvo atliekami profilaktiniai tyrimai: 2018 m. buvo geri, o 2019 m. atlikus tyrimus, vienas buvo geras, o kitas parodė neigiamus pakitimus. Gydytoja pasiūlė pasikonsultuoti ir su kitais specialistais. Kada kreipiausi pas kitą ginekologę, ji vėl man atliko tuos pačius tyrimus, kadangi rezultatas buvo geras, todėl nusiraminau. Visai atsitiktinai mano bendradarbė, sužinojusi mano bėdas, pasiūlė apsilankyti pas jos ginekologę, kuri dirba ligoninėje. Ši gydytoja, mane apžiūrėjusi su ligoninėje esančia modernia medicinine technika, nustatė pakitimus gimdos kaklelyje II stadijos displaziją, kuri laikui bėgant išsivysto į gimdos kaklelio vėžį.
Esu labai dėkinga savo ginekologei už kokybiškai, tiksliai ir laiku nustatytas diagnozes ir išgelbėtą mano gyvybę. Tikrai rekomenduoju

2020-08-05, 09:04 | Registruotas lankytojas 3

TRAGEDIJA.
Pas ją lankiausi tik atsikėlusi gyventi į Vilnių, Pradžioje patiko. Atrodė, kad bendrauja maloniai. Tačiau patikimas baigėsi, kai paprašiau itin subtilaus dalyko. Pirmą kartą išdrįsau pasakyti, kad nepavyksta pastoti jau ne vienerius metus. Kas tą jau darė, supranta, apie ką aš kalbu, ir kiek reikia pastangų, kad tą pasakytum garsiai svetimam žmogui, net ir gydytojui. Tai, ką jūs manot. Vietoj to, kad išrašytų siuntimą į vaisingumo centrą, kurio aš prašiau, ji pradėjo kamantinėti asmeninių dalykų ir jos komentuoti. Finale gavosi taip, kad ji pareiškė, jog čia mano vyras yra kaltas, nes jis nenori vaikų (tokią išvadai pasidaryti jai pakako to, kad sužinojo, jog jam tai antra santuoka ir joje jis nesusilaukė vaikų). Tada buvau jaunesnė, naivesnė, atsakinėjau jai į asmeniškus klausimus, leisdama jai juos komentuoti... Buvo labai nemalonu, kai ji darėsi savo iš lempos ištrauktas išvadas.
Bet tuo jos "gėris" nepasibaigė. Ji pareiškė, kad man siuntimo nerašys. Argumentas: nebuvo jo. Nerašys ir viskas. Išrašė siuntimą kitur ir nurodė nueiti būtent pas jos rekomenduotą gydytoją. Nuėjau. Pusę metų gydė papildais ir vis kartojo, kad jau turiu pastoti (nuo papildų vartojimo.....). Supratau, kad nieko čia nebus. Pas tą ginekologę pasakiau sau, kojos daugiau nebekelsianti. Nuėjau pas šeimos gyd ir ten turėjau vėl išsikovoti, kad išrašytų siuntimą IVF procedūrai santarose. Sunkiai, bet pavyko (irgi nenorėjo rašyti). Tiesa, šeimos gydytoja sako, tavo kortelėje nurodyta, kad tau yra polipas gimdoje (mano ginekologės įrašas). Sakau, negali būti, ji nė žodeliu man apie tai neužsiminė. Sakau, gal klaida, gal supainiojo su kita paciente. Na ir palikom taip. Buvau įsitikinusi, kad įsivėlė klaida, nes gydytoja nė vienu žodžiu neprasitarė, kad yra polipas. Tas jos nepasakymas man kainavo 1.5 metų papildomo laukimo. Kadangi, sulaukusi eilės santarose sužinojau, kad polipas yra ir jokia čia ne klaida, tada reikėjo laukti eilės operacijai, tada laukiau, kol sugis, tada vėl laukiau eilės į Santaras.
Šiai gydytojai galiu tik "padėkoti" už išeikvotą laiką. Po labai ilgo laiko pastoti pavyko, tačiau be sunkiai iškovoto siuntimo ir jau kitų, tikrų gydytojų bei procedūrų pagalbos, to nebūtų pavykę.
Pas šią gydytoją kojos daugiau nekėliau ir nekelsiu, ir nė už ką nerekomenduočiau jos niekam kitam.

2020-06-18, 16:02 | Registruotas lankytojas 1

Maloni, savo srities specialistė. Didžiausios rekomendacijos

2019-06-21, 08:44 | Registruotas lankytojas 25

Buvau vienoje konsultacijoje, ir paliko gerą įspūdį, gydytoja domėjosi, atsakė į visus klausimus, su šypsena palydėjo iš kabineto, palinkėjo sėkmės:)

2019-03-22, 20:19 | Registruotas lankytojas 2

Tikrai išmananti savo sritį gydytoja, tačiau darbo metodus turi tikrai netradicinius - gimdos echoskopijos per tiesiąją žarną iki šiol dar neteko patirti. Problemą diagnozuoja, tačiau plačiau nesigilina. Bendravimas vangus, bet į klausimus atsako. Vaistams išsirašyti ir ginekologinėms ligoms gydyti manau tikrai gera gydytoja, tačiau nėštumui prižiūrėti vargu, tiesiog trūksta dėmesio ir žmogiško bendravimo.

2018-10-25, 01:35 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja. Ko gero vienintelė tokia, pasitaikius mano kely. Labai maloni, visada su šypsena. Atsako į visus mano klausimus. Papildomai paaiškina dalykus, kuriuos reikėtų žinoti. Labai kruopšti ir švelni. Aš esu labai jautri, dėl ko daktarai dažniausiai pasišaipo. Tačiau Regina labai ramiai į tai reaguoja ir moka nuraminti. Apžiūros metu pasako ką daro, kas gali būti nemalonu ir pan. Esu jai be galo dėkinga, ji labai man padėjo. Rekomenduoju 100%.

2018-04-13, 07:28 | Registruotas lankytojas 3

Labai puiki profesionali daktare. Atejau pasitikrinti profilaktiskai ir atliko echoskopija, gimdos kaklelio vežio tyrima. Labai gaila kad kai kurie vartotojai raso negrazius komentarus vien del to kad daktare pati neinicijuoja pokalbio, ar negydo vien klausydama. Manau kad tikrai maloni ir sauni daktare :)

2018-02-23, 09:02 | Registruotas lankytojas 3

Man jau virš 40 metų ir patikėkit, nemažai ginekologų eu mačiusi per savo gyvenima. Ačiū tiems, kad rekomendavo šią gydytoją. Puiki specialistė. Apžiūra buvo nuodugni ir gydytoja viską puikiai paaiškino. Gydymą paskyrė, esu patenkinta. Bendrauja maloniai, nuotaikingai, be perdėtų vapėjimų, kuriuos taip mėgsta būsimos mamytės. Jeigu tikitės supermamyčių stiliaus bendravimo, tai tiesiog neikite pas ją ir nerašyktie bjaurių komentarų. Konkreti, paprasta ir labai maloni gydytoja.

2017-11-09, 12:56 | IP: *.*.*.*
2017-09-14, 22:30 | IP: 78.157.75.153

Labai šauni gydytoja, lankausi ne vienerius metus ir esu labai patenkinta, nelieka neatsakytų klausimų ar neišspręstų problemų.

2017-01-12, 22:44 | IP: 78.60.165.216

Nesinori susidaryti isankstines nuomones apie gydytoja po pirmo vizito. Taciau vizitas buvo tragiskas. Pradzioj netiko mano siuntimas, poto pati pasitaise, kad tai visgi nemano kalte. Paklausus kokie nusiskundimai labai pasipiktino kad nusiskundimu neturiu ir tiesiog noriu pasitikrinti. Nes siaip ji netikrina. Echoskopa atliko, komentavo mazai. Sake kad daugiau be nusiskundimo pas ja neeiciau. O kai paklausiau ar ateiti kai pastosiu sulaukiau atsakymo kad nestuma priziuri seimos gydytojas :) suprantu kad Lietuvoje gydytojai gauna mazas algas ir yra visai nemotyvuoti, taciau norisi paprasciausio zmogiskumo. Bet kiekviemam linkiu susidaryti savo nuomone remiantis savo patirtimi ;)

2017-01-06, 19:19 | IP: *.*.*.*
2016-09-23, 00:26 | IP: 78.60.88.2

Šiandien buvo mano pirmas vizitas pas ginekologą. Pakliuvau būtent pas šią gydytoją. Ji pasitiko mane labai maloniai, su šypsena. Pasakiau kokios problemos ir pasakiau, kad tai mano pirmas kartas. Elgėsi labai švelniai ir puikiai viską išaiškino: ką darys ir kaip elgsis, taip pat mane nuramino.
Man šia gydytoją rekomendavo mano draugė ir tikrai džiaugiuosi, kad pas ją nuėjau. Tikrai rekomenduoju!

2016-08-10, 16:20 | IP: *.*.*.*